Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. tak jechał w aucie: [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/4f428efa74f907afmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/08de8dd293736baamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/5ee7e13a77be60e7med.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/fbe0882c563fe9admed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/dee9b771aea33bf4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/668b6aa7c07d78b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/03288643500e840emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/26c7fcf4ea6d29b8med.jpg[/IMG]
  3. [quote name='agaga21']o nie! myślałam, że wszystkie bullowate już z glinna wyciągnięte :( staffik czy amstaff? to 2 różne rasy.[/QUOTE] ponoć amstaff, ale niesprawdzone informacje póki co..
  4. [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/34e8c6376597504emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/d2140d11060544a0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/1afca6be2e1fe85bmed.jpg[/IMG] chłopak ciekawski, wszędzie musiał zajrzeć ;) [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/dcb4fcbb8e516073med.jpg[/IMG]
  5. na łapki nic nie dostał, bo najpierw wet kazał go porządnie wykąpać, łapy brudne od błota... w ogóle cały brudny i śmierdzący, a jak beknął w aucie, to aż nam się niedobrze robiło ;)
  6. W hoteliku Dolar dostał mięciutkie kocyki, ale oczywiście zachciało mu się z jednym z tych emocji kopulować :evil_lol: obsikał wszystko co nowe, nawet u pana doktora szafkę musiał zaznaczyć :mad:, potem w swoim boksie co chwilkę nogę do góry unosił. Na pewno był psem kiedyś bitym, bo jak Pyrdka robiła test i podniosła smycz w górę, to się biedak skulił...
  7. jestem już i ja :) A więc masywny chłopak z tego naszego Dolara, ale to wielka kluska, tulić się chciał, rozdawać śmierdzące buziaki :) U weta - ja naszykowana z kagańcem, żeby zastrzyki podać, żeby obadać, a ten - wszystko sobie dał zrobić, pozwolił wszędzie zaglądnąć :) Najprawdopodobniej ma jakąś alergie, pychol cały zaróżowiony, oczyska czerwone, skóra zaróżowiona do połowy tułowia, później już nie. Na tylnych łapach ranki odleżynowe. Serducho ok. Dostał zastrzyk (jakiś antyalergiczny) żeby sprawdzić, czy zaczerwienienie zniknie. W ogóle widać na pyszczku, nad okiem, w uchu, na łakpach ranki - on teraz z jakąs suką siedział, którą chciał zdominować, ale ona się mu postawiła. W aucie cudownie, tulił się do Pyrdki, koła do góry, mościł sobie kocyk :) Ogólnie bardzo podekscytowany, podniecony, pełen energii - co się dziwić, wyszedł po roku siedzenia w kojcu.
  8. na konto Szarika wpłynęły pieniążki od: MAGDA222 - 20 zł ślicznie dziękuję w imieniu Szarika :)
  9. cudowne, dwa szorściaki :) widać, że się z sobą już zżyły :) najważniejsze, że Neska jest szczęśliwa :)
  10. głos oddany :) powodzenia i trzymam kciuki za wygraną :)
  11. od samego początku musiałam z nią tak często wychodzić, bo inaczej sikała po dywanach. Próbowałam czas wydłużać, ale niestety idzie sobie na podkład. pracujemy cały czas nad tym :) może byłoby też inaczej, gdyby była w domu bez psa bądź tylko z jednym. bo u mnie jest tak, że np. dziadka Murzyna muszę wypuszczać często, gdy wypuszczam jego, to Czili juz też leci, po godzinie np. Borek zaczyna piszczeć, więc znów idę z nim, to zołza mała znów się pierwsza pakuje do drzwi, później znów Pestce i Kropce, którym nie chciało się iść z Borkiem na siku, się zachce, więc znów one biegną na podwórko, to Czili znów pierwsza i przeciska się na siłę i tak w kółko ;)
  12. no właśnie że nie, ostatnie jedzenie ma o 19-20, potem wszystko chowam (moje są niezadowolone z tego powodu), wody też tylko trochę w misce mają zostawione. po jedzeniu o 20 z nią wychodzę, potem o 22 i jeszcze około 24 przed snem i często jest po nocy nasikane. to nie jest jakaś wielka kałuża, no ale jest... ale co się dziwić - ja zawsze mam "szczęście" do domowych sikaczy i kupaczy. chociaż Czili przynajmniej Łatka nie pobiła, ten zaszczał mi calusi dom :)
  13. tak, aczkolwiek już był ten dywan wyprany. pełno podkładów porozkładanych ma, a poszła na dywan, eh... a swoją drogą - już się chyba powinna nauczyć wytrzymywać 6 godzin w nocy, prawda?
  14. wybaczamy cioteczce :) ale nie wiem, czy wybaczę Czili... dzisiaj rano się budzę jak zwykle, obracam głowę w stronę przedpokoju, a tam na dywanie rozkraczona Czili i sobie siusia na dywan :mad::mad: a zaraz obok podkład leżał :angryy: zołza mała...
  15. przyszłam w odwiedziny zobaczyć co u Nuri słychać ciekawego :)
  16. Dzisiaj znów odwiedzinki Sambulko kochany :) jak nie zapomnę, to Ci gryzaka pysznego przywiozę :)
  17. bardzo się cieszę, że Bingo trafił do tak super domku :) jest szczęśliwy i kochany przez swoich ludzi :) szkoda, że nadal nie jest zrobione ostateczne rozliczenie, chłopak już tak długo w DS jest, a tu nadal sprawy finansowe nie zostały uregulowane.
  18. myślałam, że może jednak ktoś się chętny znajdzie, patrzyłam że było mnóstwo wyświetleń ogłoszeń... no nic, zaproszę tutaj trochę ciotek owczarkowatych, może ktoś będzie miał jakiś pomysł? a czy właściciele myśleli może o umieszczeniu suni w hoteliku ze szkoleniowcem? ale takim hoteliku, gdzie kojce wewnętrzne są, ogrzewane - bo sunia wiadomo, domowa jest.
  19. [quote name='agaga21']aga, jak z płatnościami? za hotelik z góry czy na końcu gdy dokładnie będzie wiadomo ile dni tam przesiedzi?[/QUOTE] normalnie jak wiemy, że psiak zostanie na co najmniej miesiąc, to płacimy z góry, jednak w przypadku Dolara powiem Joasi, że zapłacimy po tym, jak zakończy swój pobyt w hoteliku, bo tak ogólnie to nie wiemy jak długo posiedzi, prawda?
  20. ciekawe jak minęła kolejna noc w DT. Mam nadzieję, że chłopak docenia szansę, jaką dostał od Sara2011 :)
  21. eh, biedny ten dalmatek... nie dość że chory, to ta go jeszcze dominuje. Dobrze, że państwo się nie poddają, że walczą o to, by się psiaki dogadały, albo choć tolerowały.
  22. właśnie miałam do Ciebie pisać sms, ale jak już tu jesteś to napiszę tutaj, że na tą chwilkę możesz być o 17 w "naszej" lecznicy :) jeśli by się miało coś zmienić, zadzwonię. mam na w razie co kaganiec, choć mam nadzieję, że się chłopak nie zestresuje i wizytę u weta oraz transport do hoteliku zniesie dobrze i nas nie zje tylko za "buziakuje" :)
  23. właśnie chciałam przyjść się pytać, jak tam Dorcia, czy masz wieści ale widzę że niestety Dora zachowuje się nie tak jak byśmy chciały, eh...
  24. aaaa ślicznie dziękujemy Penny, ktora wpłaciła na konto Czili 20 zł [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/bloem11.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...