Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Akrum replied to Poker's topic in Już w nowym domu
jak juz by miała swoje posłanko/kocyk ze swojego dawnego domku, to może lepiej by się poczuła :) -
co u naszej Dosi słychać??
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
widziałam, że Juldan już ogłosiła chłopaka w necie, bo gdzie się nie ruszyłam, tam ciągle jego ogłoszenie :) Dlatego mocno trzymam kciuki, by domek najlepszy na świecie się odezwał :) -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
jasne że był - pyszny, mega śmierdzący w postaci jąder wołowych hihihihi -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Próbowałam stworzyć jakiś banerek, ale za nic w świecie mi to nie wychodzi :oops::oops::oops: -
Drobna i pełna życia sunia o imieniu Krysia znalazła wspaniały domek!
Akrum replied to terier's topic in Już w nowym domu
Miałam w piątek telefon w sprawie Kryśki, rodzinka mieszka w bloku z dziećmi, brzmiała fajnie :) Przekierowałam do Joasi - mam nadzieję, że wizyta wypadnie dobrze i Kryśka będzie miała domek :)- 160 replies
-
- bezdomne
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja u Czapiego :) Fajny z niego chłopak, poznałam go w hoteliku :) Super, że założyłeś mu Maciek wątek :) Teraz będzie można chłopaka ogłaszać i poszukać mu najlepszego domku na świecie :) A może - jeśli gazeta we wtorek wydrukuje ogłoszenie Diany i Czapiego (podesłałam), to będzie odzew? zobaczymy :) -
w takim razie do zobaczenia :) Tylko zabierze kalosze, bo jakbyś chciała iść na spacerek, tam tereny polne są, przy takiej pogodzie jak u nas panuje... może być różnie :)
-
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Dziękuję cioteczki, że jesteście z nami już taki czas :) Kropcia, to Kropcia - ma swój świat. Raz jest radosna, cieszy się na mojego TZ, raz znów jest smutna, jakby w innym świecie myślami, szczeka i ucieka przed moim TZ... Ale bardzo ją kocham :loveu::loveu::loveu: Jest taka śliczna :lol: -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
jutro będę u Figi. Pójdziemy na spacerek, wolno, spokojnie, niedaleko :) Gryzaka jej zabiorę dużego :) -
ok, to bądź tak około 11:40, bo Penny będzie na nas czekać o 11:45 :)
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Jutro odwiedzę naszą Diankę i jeśli nie bedzie padać desz (co u nas jest ostatnio rzadkością - jesień zamiast zimy mamy), to na spacerek pójdziemy :) -
jadę ja, Penny i Juldanowie będą :)
-
do hoteliku jedziemy o 11:45, by ok 12 tam być.
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Już jestem :) Mogę już zdradzić, że Czili zamieszkała dzisiaj w swoim nowym domku :) Pojechałam razem z TZ i Czili na wizytę przedadopcyjną, która wypadła super :) Sama Czili w domku czuła się od razu bardzo swobodnie, najpierw trochę pozwiedzała, potem położyła się pod ławą i zasnęła na trochę, potem w najlepsze zaczęła sobie swojego gryzaka obgryzać :) W nowym domku jest już jeden futrzak, mianowicie myszka, która ma mega wypasiony domek :) Gdy wychodziliśmy, Czili tylko spojrzała i nawet nie pobiegła za nami by się pożegnać - małpa mala ;) ale to dobrze, przynajmniej nam było łatwiej wyjść :) Ogólnie czułam wielki spokój zostawiając Czili w taki fajnym domku :) Rozmawiałam już z DS, wszystko jest w jak najlepszy porządku, zresztą maila też dostałam, więc wklejam: [QUOTE]Witam:) Czili czuje się bardzo dobrze-trzy razy byłyśmy na spacerku. Piesek dużo śpi i odpoczywa. Domownicy bardzo go polubili a wręcz pokochali i wszystkim przypadł do gustu:-) Bardzo dziękuja za przywiezienie Czili :-) Jeszcze przed snem krótki spacer na "siku" i pójdziemy spać:-) Jola [/QUOTE] -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
aaa super że się Odi spodobał :) -
Ale się cieszę, że jednak się po części już udało :lol: Podsyłając Odiego do kasjas myślałam, że państwo tylko zainteresowani będą sznaucerem, a jednak warto było :) widzisz kasjas ja Ci nawet nie napisałam, że Odi w Gorzowie jest, ale ciapa ze mnie, ale to z pośpiechu było :)
-
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/621/15725898843c2eecmed.jpg[/IMG] pozdrawiamy wszystkich, którzy goszczą tutaj razem z nami już okrągły rok :) -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/621/5fbeac07d60c354cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/bd2c0a7ba6598842med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/c8d3bd8181f7d999med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/870c4f9cd28c25fcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/b1f252ecc854a53cmed.jpg[/IMG] -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/621/69a4b8bab2f99e6amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/e2bde2f0f4cfd1b7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/e2c3d7ef1e57743bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/8c190d0ff582ff44med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/7c45619a2e55e493med.jpg[/IMG] -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/618/18ee5e325f511a4fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/617/ebf544b5d3e7a7c6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/618/de852e1ed95d2f6cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/617/c45db75906445d68med.jpg[/IMG] podgryzana przez Czili :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/618/1f9c0f5abedda0c3med.jpg[/IMG] -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Pewnie nikt nie zauważył, że właśnie dzisiaj: 21 stycznia mija dokładnie rok od założenia wątku Kropeczce :multi::multi::multi: i pobytu z nami :) [IMG]http://www.picturesanimations.com/c/cake/2AnimatiesAnimatedgifsVerjaardag008.gif[/IMG] -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
byłam dzisiaj z Czili na wizycie u pana doktora. bidulka znów się tak zestresowała, że ogonek pod brzusio się przykleił, a całe ciałko drżało jak osika :( Pan doktor zadowolony z efektów leczenia, podawania zastrzyków i kąpieli. Dzisiaj Czili dostała ostatni zastrzyk z serii, dostała też zastrzyk wzmacniający, zastrzyk z witaminami, została również zaczepiona p-ko wściekliźnie i wirusówkom drugi raz. Zakupiłam też advocate oraz witaminy (olej w kapsułkach) na sierść. Próbowałam rozczytać w książeczce co to za nazwy zastrzyków, ale niestety - lekarskie pismo :) Ogólnie cała dzisiejsza wizyta wyniosła 120 zł Sam advocate i witaminy to już 60 zł. Ale i tak muszę przyznać, że pan doktor całe leczenie potraktował bardzo, bardzo ulgowo. A tak mnie nastraszył na samym początku, że mam się naszykować na duże koszty - myślałam, że końcowa suma wszystkich wizyt u weta i leków będzie o wiele wyższa. -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
cioteczki, a może do tego domku z rodzinki Prezesa podesłać tego psiaka w propozycji? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219872-Odi-5-kg-mix-york-pudel-PILNE-DT-przebywa-w-bardzo-trudnych-warunkach/page16[/URL] wiem, to nie sznupek, ale bardzo fajny pies i w DT mieszka z dzieckiem, więc już na dzieci przetestowany. ma około 8 lat.