Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Cześć ciocie :) Dziękuję, że mnie odwiedziłyście :) To już rok jak jestem z moją kochaną mamusią, w którą jestem wpatrzona jak w obrazek :) na której widok, jak wraca z pracy - serduszko mocniej bije, ogonek zaczyna sam merdać jak szalony, dupcia się kręci i energii dużo, oj dużo od razu napływa :) A byście ciocie widziały, jak ja potrafię wysoko skakać i jakie pozy odstawiam na podwórku, gdy mamusia z pracy wróci i nas na dwór wypuści :) Ciocie kochane, w sobotę opuściła nasz domek tymczasowy Czili i już teraz nikt mi nóżek nie podgryza... smutni byliśmy w sobotę i w niedzielę jeszcze też, nikt nas do zabawy nie zachęcał, nikt nie prowokował... Ale mamusia powiedziała, że Czili teraz ma swój domek, w którym jest szczęśliwa, a do nas pewnie niedługo kolejny psiak zawita :) No dobra cioteczki - uciekam już, bo mamusia komputer potrzebuje. Ale jeszcze przy okazji chciałam Was zaprosić na bazarek, który mamusi przed chwilą odpaliła: [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221622-MINI-bazarek-do-31.01.-godz.-22-00-ZAPRASZAM%21%21%21?p=18459447#post18459447"]MINI BAZAREK - ZAPRASZAM![/URL] [/B] POZDRAWIAM WAS CIOTECZKI :) [B]-KROPKA-[/B] -
Samba - zaproś dużo ciotek na MINI bazarek, z którego ewentualny dochód będzie również na Ciebie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221622-MINI-bazarek-do-31.01.-godz.-22-00-ZAPRASZAM%21%21%21?p=18459447#post18459447"]MINI BAZAREK - ZAPRASZAM![/URL]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
ja mam nadzieję, że nr na umowie był wpisany... -
Piękna Boni, piękniejsza z tygodnia na tydzień :) Jaka szczęśliwa i radosna :) I to jest dowód na to, że jednak starszym psiakom też trzeba dać szansę. Pamiętam, jak mówiliśmy w przytulisku że będziemy ją zabierać, jak Roman spytał kto chce takiego starego psa i czy warto jej zmieniać miejsce pobytu :) Warto, było warto :) By teraz móc oglądać tak szczęśliwą i szalejącą na śniegu Boni :)
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Poczekamy, zobaczymy :) A... w gazecie w razie co będą wydrukowane namiary na mnie i na Pyrdkę - jeśli ktoś konkretny by dzwonił, to później Maciek kierować do Ciebie czy do Joanny jak z Kryśką? -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Ślicznie dziękujemy za pieniążki z bazarku kalendarzowego chity: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219751-CZEKAM-NA-RESZTE-WPLAT%21%21kalendarz-dogomanii-rozliczamy?p=18459328&posted=1#post18459328"]http://www.dogomania.pl/threads/219751-CZEKAM-NA-RESZTE-WPLAT!!kalendarz-dogomanii-rozliczamy?p=18459328&posted=1#post18459328[/URL] pieniążki w kwocie 217 zł zasiliły konto Dianki :) ufff... mamy na opłatę kolejnego miesiąca pobytu Diany w hoteliku :multi: Dziękujemy :) [IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/glitt141.gif[/IMG] -
no cioteczki, musimy się sprężyć i jakiegoś DT dla malizny poszukać. zapowiadają znów mrozy na koniec tygodnia :(
-
a ciocia znów masz zapchaną skrzynkę :)
-
ok. w takim razie z ogłoszeniami się wstrzymuję. podam tylko Twoje namiary w zgłoszeniu na mikropsach. i idę rozsyłać zaproszenia dalej.
-
zgłosiłam Kruszynkę na wątek mikropsiaków: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85%21?p=18457196&viewfull=1#post18457196"]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!?p=18457196&viewfull=1#post18457196[/URL] potrzebne są mi dane osoby, na którą ewentualnie można by zrobić kilka ogłoszeń, może akurat się domek jakiś chętny na nią znajdzie.
-
A ja znalazłam taką sunie: [FONT=Arial Black]Imię: [FONT=Arial][SIZE=2]roboczo Kruszynka[/FONT] Plec:[/FONT] [FONT=Arial Black][FONT=Arial]suczka[/FONT] Wiek: [/FONT] [FONT=Arial Black][FONT=Arial]starsza, około 8 lat?[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga:[FONT=Arial]3 kg[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: [FONT=Arial][SIZE=2]okolice Grudziądza[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: [FONT=Arial][SIZE=2]nie[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: [FONT=Arial][SIZE=2]nie znany[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: [FONT=Arial][SIZE=2]pozytywny,przyjazny[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: [FONT=Arial][SIZE=2]nie znany[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje: [FONT=Arial][SIZE=2]najprawdopodobniej guz na listwie mlecznej widoczny na zdjęciu. Sunia przebywa w schroniskowym kojcu zewnętrznym wraz z innymi małymi suczkami i psem, mieszka w budzie i marznie. PILNIE POTRZEBNE DT.[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: [FONT=Arial][SIZE=2]--------[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: [FONT=Arial][SIZE=2]Asia [/FONT][/FONT][FONT=Arial] 605060617, [email protected][/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek: [/FONT]http://www.dogomania.pl/threads/221575-Okruszek-w-schronisku.
-
i ja się do trzymania kciuków dołączam, bo jak się uda z adopcją, to przynajmniej nasz Prezesik będzie miał fajnego psiego kuzyna w rodzinie :) swoją drogą - ciocie kochane, proszę zajrzyjcie na wątek tej małej jak okruszek suni, która marznie w schroniskowej budzie: [URL="http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6X_Ji3xgwsLD54Q4uStCxw9MHuQdQ67Ym381Xmnl8f584eWvwkA"][/URL][URL]http://www.dogomania.pl/threads/221575-Okruszek-w-schronisku.[/URL]
-
[quote name='enia']a gdzie ona jest?[/QUOTE] gdzieś w okolicach Grudziądza chyba...
-
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Akrum replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest Perełka i pewnie dużo jej dało, gdy już ma swoje posłanko, swój zapach - cząstkę swojego poprzedniego domu. Żeby jeszcze przestała tak piszczeć i wyć... A przy okazji ciocie kochane, zaglądnijcie proszę na wątek, może razem coś wymyślimy dla maleńkiej jak okruszek suni, która marznie w schroniskowej budzie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221575-Okruszek-w-schronisku.[/URL] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
z niecierpliwością czekam na nowe fotki Nuri - czekoladki :) A przy okazji, zaproszę cioteczki na wątek malutkiej jak okruszek suni, która marznie w schroniskowej budzie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221575-Okruszek-w-schronisku.[/URL] -
Dosieńka na tych zdjęciach wygląda na o wiele mniejszą, niż sobie ją wyobrażałam zawsze :) Taka subtelna, dostojna, piękna :) A po znajomości - ciocie, przyjdźcie proszę na wątek tej małej jak okruszek suni: http://www.dogomania.pl/threads/221575-Okruszek-w-schronisku.?p=18456905&posted=1#post18456905 marznie w schroniskowej budzie :(
-
a ja za to chciałam zaprosić ciocie do pewnej malutkiej istotki, która siedzi w kojcu zewnętrzny, w budzie i marznie, malutka jak okruszek: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1996/dsc10441024x659.jpg[/IMG] wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221575-Okruszek-w-schronisku.?p=18456905&posted=1#post18456905[/URL] przyjdzie proszę na wątek, może razem coś pomożemy...
-
też mi się wydawało, że widzę guziołka, ale nie chciałam się przed szereg wyrywać... Czyli jednak... Kurcze, trzeba ją szybko gdzieś zabrać, zapowiadają znów mrozy... Porozsyłam jeszcze, może ktoś z okolic, gdzie mała przebywa, mógłby dać jej DT?
-
bo Dolarek fajny jest, to i miło się chłopaka odwiedza :loveu:
-
porozsyłałam trochę, może znajdzie się DT, które maliznę by przygarnęło szybko.
-
Strach ma wielkie oczy, pinczerek potrzebuje pomocy...Już w cudownym DS
Akrum replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
ciocie, a ja zaproszę Was do równie potrzebującej malizny - pilnie szuka DT: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221575-Okruszek-w-schronisku.[/URL] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1996/dsc10441024x659.jpg[/IMG] mieszka w budzie w schronie. -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
miejmy nadzieję, że wydrukują artykuł, bo niestety gdy są wg redaktorów "ważniejsze" sprawy do opisania, to naszych artykułów nie puszczają. taki jest regulamin, że tylko 5 zdjęć może być w poście :)