Mamba na szczęscie jest już bezpieczna, czeka w DT na dom, który już nigdy jej nie skrzywdzi...
Myślenie o tym ile psiaków nie miało takiego szczęścia może prowadzić do pomieszania zmysłów :(
Więc nie ma co się nad tym zastanawiać, tylko zakasać rękawy i robić swoje :)