Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Post rozliczeniowy zaktualizowany po raz ostatni... :-(
  2. [quote name='Malwi']jestem i ja :) i jako "nadworny" grafik mikropsów jutro podrzucę banerki z oryginalnym logo :D Bugi ach Bugi jakże ja za Tobą tęskniłam :D Bugi to chyba mix wszystkich myśliwskich ras hehe :D jedyny w swoim rodzaju :D[/QUOTE] Witamy nadwornego grafika :) Mi się obecny banerek baaaardzo podoba :)
  3. [quote name='Aleksandra Bytom']dziewczyny a czemu Ewa nie pokazuje się na dogo???? stęskniłam się,przekażcie jej ode mnie wielkie buziaki :)[/QUOTE] Coś mi się wydaje, że zapomniała hasła ;)
  4. On u Ciebie młodnieje z dnia na dzień :D
  5. [quote name='majuska']To Bugis tak zalotnie mruczy?:cool3:[/QUOTE] Oczywiście, że Bugiś - występujacy w roli socjalizatora dzikiego szczeniaka - Nefretete ;)
  6. Socjalizacja dzikiego szczeniaka Nefretete trwa ;) W roli nauczyciela - Bugisław :evil_lol: [video=youtube;HjwM9PjXLQY]http://www.youtube.com/watch?v=HjwM9PjXLQY[/video]
  7. Nie dałam rady spotkać się dziś z Bugim, ale na pocieszenie ;) [video=youtube;HjwM9PjXLQY]http://www.youtube.com/watch?v=HjwM9PjXLQY[/video]
  8. [quote name='karolciasz28']To ja się pytam gdzie ci goli faceci??:cool3::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ano właśnie, bo ja tu sok z granatu otworzylam i czekam na imprezkę ;)
  9. [quote name='jaanka'] Doliczyłam się piątki ale nie jestem pewna czy tam z tyłu to tylko kocyki .[/QUOTE] Też mi się tak wydaje :) Tzn. że pod kocem jest jeszcze ukryta Yoko z Rachowo - która z tymczasowiczki stała się rezydentką:evil_lol:
  10. [quote name='jostel5']Co tam kulki! Nelka jest arcydzielna!:)[/QUOTE] Nic tylko zaprasza na bazarki ;)
  11. Hahahaha, ale się uśmiałam :D :D :D
  12. [quote name='andegawenka']Witam i zapisuję sobie:loveu:[/QUOTE] Witamy serdecznie i zapraszamy na paprykową ruletkę:diabloti:
  13. Cieszę się, że pieniążki dotarły. Prowadzenie finansów Florci [*] to była przyjemność... A przy okazji - chodźcie no, do moich banerków - nówki sztuki ;)
  14. Kuleczki nadal wychodzą z różnych miejsc - od czasu jak dorwały kuleczkową maskotkę minęło już parę dni, odkurzałam ze trzy razy - i nadal tu są... Szlag by to... Nelka zaprasza do obydwu moich banerków ;)
  15. I kolejny bazarro, z którego dochód zostanie przeznaczony w połowie na labradorke Nuri - tym razem ZUPELNIE INNY bazarek! :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224227-PAPRYKOWA-ruletka-dla-Nuri-i-Mikrops%C3%B3w-do-28.03-g.22.-Typujesz?p=18786945#post18786945[/url]
  16. [quote name='arabiansaneta']To trening trafnego obstawiania w totku[/QUOTE] Trzymam kciuki ;) I zapraszamy wszystkich do obstawiania paprykowej ruletki :D
  17. Zapraszam do zabawy, z której dochód zostanie przeznaczony w połowie na Fundację Mikropsy - pomagającą tym najmniejszym ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/224227-PAPRYKOWA-ruletka-dla-Nuri-i-Mikrops%C3%B3w-do-28.03-g.22.-Typujesz[/url]
  18. A propos "flejtuchów" :D :D :D Zwykłe popołudnie w jednym z mikropsiejskich DT ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/iled.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1971/iled.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='arabiansaneta']Fajne macie pomysły[/QUOTE] Dzięki wielkie :)
  20. Mamba na szczęscie jest już bezpieczna, czeka w DT na dom, który już nigdy jej nie skrzywdzi... Myślenie o tym ile psiaków nie miało takiego szczęścia może prowadzić do pomieszania zmysłów :( Więc nie ma co się nad tym zastanawiać, tylko zakasać rękawy i robić swoje :)
  21. No właśnie ja też bym bardzo chciała, żeby Bugolec wrócił wirtualnie do nas ;) Bo realnie to dziś się chyba zobaczymy:evil_lol:
×
×
  • Create New...