Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Dzisiejszy spacerowy Nurek :) Reszta zdjęć jutro :) [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8092/p1240818z.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8910/p1250056.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9815/p1240809.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/955/p1240981.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/484/p1240941.jpg[/IMG]
  2. [quote name='jostel5']A dlaczego odmówił??? Tam się trzeba teraz logować...[/QUOTE] Jestem już od dawna zalogowana, krzyczało, że baza w naprawie i że zdjęcia będzie można wrzucać po 15.30... Ale się odblokowal ;) [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6889/p1250075z.jpg[/IMG]
  3. Po weekendzie u aikowo nie mam psów. Padły. Nie są w stanie zeskoczyć z narożnika, odmówiły spaceru i najchętniej odmówiłyby jakiejkolwiek współpracy ;) Jutro powrzucam zdjęcia, które może wyjaśnią czym są aż tak zmęczone, ale na początek wiosenna Szirka :) Tia... Image shack odmówił współpracy... <3 it...:angryy::angryy::angryy:
  4. [quote name='mamanabank'][B]Andzike[/B], zgodziłabyś się na przekazanie dla niej części karmy z poprzednich zbiórek od Was? [/QUOTE] Ale co to za pytanie? oczywiście, ze tak :) W czwartek, przy okazji sterylizacji Nuri przywiozę cos jeszcze ;)
  5. [quote name='mamanabank']No to czekamy na mnóstwo fotek spacerowych z dzisiaj! Ja też ruszam w łąki! Nie wysiedzę tu! :-D[/QUOTE] Pogoda jest przepiekna, w sam raz na spacer :) Na razie stado szaleje w ogrodzie, ale lada moment ruszamy silna ekipa na laki :) Z aparatem oczywiscie :D
  6. Jostel5, serdecznie witamy u Mikropsiaków :)
  7. [quote name='Nutusia']No to teraz sobie wyobraź moją "radość", gdy zastałam taki obrazek na... tarasie, rozpruta poducha była 2 razy większa niż ta, którą pokazujesz na zdjęciu (z huśtawki ogrodowej), a w dodatku tego dnia... wiał wiatr! ;)[/QUOTE] Tia... jestem w stanie sobie wyobrazić:diabloti::diabloti::diabloti:
  8. Hehe, tylko jeden labek z jednym kapciem czy dwa labki z dwoma kapciami? ;) Lucciano w całej okazałości ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/p3145914.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/3597/p3145914.jpg[/IMG][/URL] Osobom dzwoniącym po Nuri polecamy oczywiście Lucka, super by było, gdyby któryś z tych domów okazał się domem luckowym... A jutro poznam czarnego diabła osobiście :D :D :D
  9. [quote name='Klauzunka']a to podczas jednego zabiegu?[/QUOTE] Tak, przy jednym znieczuleniu :) Telefony po Nuri dzwonią, może uda się wyłuskać ten dom idealny :)
  10. [quote name='Dzika_Figa']Na razie przyjeżdżam do Polski sobie wyrobić pogląd na sprawę i się trochę pouczyć na cudzych błędach :evil_lol: Poza tym z TŻ mamy ze sobą trzy koty i chwilowo nam to wystarczy ;)[/QUOTE] I pamiętasz, że wpadasz do mnie w drodze powrotnej? ;) Ja na razie mam piłke do siatkówki, nie do końca napompowaną, a już mi dość ciężkawo - dziś się zasapałam zapinając buty:roll:
  11. [quote name='Nutusia']Gąbka tapicerska ma w sobie chyba jakiś psi narkotyk - u mnie wszystko, co gąbkowe musi polec...[/QUOTE] Najgorsze, ze potem to cholerstwo ciężko posprzątać - do odkurzacza nie wciągniesz bo zapchasz, elektryzuje się jak jasna cholera i jeszcze przez miesiąc "wychodzi" z pod mebli... ;)
  12. [quote name='mamanabank']I Nuri zapraszamy wyżej! Czyli zabieg jest w czwartek, czy przyjazd, a zabieg w piątek?[/QUOTE] Zabieg i przyjazd są w czwartek, ustalamy plany urlopowe, kto kiedy siedzi z Nuri, żeby sobie nic nie rozdrapała ;)
  13. [quote name='aikowo']Zapowiada się ciepełko więc może być na łąkach ciekawie:) Już sobie wyobrażam dwie krówki rozchlapujące wodę :)[/QUOTE] + Nelka taplająca się w każdej napotkanej wodzie :) Będzie super :D
  14. Moja kochana tymczasowiczka Szira ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/img00043201203121752.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3139/img00043201203121752.jpg[/IMG][/URL]
  15. Prawie żaden z podopiecznych Fundacji nie ma wątku na dogo - chyba, że najpierw trafia na dogo, a potem do Fundacji, ale domy tymczasowe wolą poświęcać czas nad opiekę nad psem niż siedzenie na dogo ;) Stąd pomysł wątku zbiorczego wszystkich podopiecznych :) Dom dla Lily - spokojny, odpowiedzialny, kochający, no i oczywiście w Warszawie lub okolicach - jak w przypadku wszystkich bezpośrednich podopiecznych Fundacji ;) nawet lepiej, żeby to były okolice, bo Lily fanką hałaśliwego centrum nie jest ... :(
  16. [quote name='jaanka']Czy ona dobrze by się czuła w stadzie kocio psim ? Czy raczej jako jedynaczka ? Jest do schrupania :)[/QUOTE] Lily ma takie wielkie oczy na zdjęciu bo jest przerażona :( Nadal się boi, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej :) W sforze psiej się odnajduje, co do kotów nie wiemy, ale prędzej przed kotem ucieknie niż go pogoni ;)
  17. Jeszcze nikt, ale w takiej cudnej suni ktoś się na pewno zakocha :)
  18. [quote name='jaanka']Zaglądam na Waszą stronę , mam nawet tam swoją ulubienicę . Ważne że pieniądze idą na leczenie a psy są na bdt . Jakim kryteriom trzeba sprostać żeby zostać bdt ?[/QUOTE] Oooo, kogo? :) Co zrobić żeby być bdt? Chcieć być bdt i kochać zwierzęta ;) I to są najważniejsze warunki :)
  19. Bosh, a ja oczywiście gościa przy fortepianie nie zauważyłam, skupiłam się na Młodej Parze ;) Florentynko, powtórzę za dziewczynami - wyglądasz super!!! A ciasta też bym zjadła. Duuuużo. Qrde w fabryce zostawiłam kawalek piernika....
  20. [quote name='jaanka'] Nie sama , pewnie jeszcze oprócz mnie sporo osób zagląda . Czy dużo adoptujących pyta o koszty leczenia czy przyjmują to jako oczywistość ? Dużo macie psów pod opieką ?[/QUOTE] Pytasz, czy osoby adoptujące zwracają jakąś część poniesionych przez nas kosztów na leczenie? Dość rzadko, niestety :( Obiecują, że coś wpłacą, czasem rzeczywiście wpłacają, ale to kropla w morzu potrzeb :( Na szczęście Fundacja ma sporo przyjaciół na Facebooku i normalnie jakoś sobie radzi, ale w momencie gdy dochodzi do takiej eskalacji wydatków jak teraz (Niunia, Livaka,Sasza,Mamba) - jest ciężko :( W tej chwili pod bezpośrednią opieką mamy 10 psów - żaden z nich nie jest w PDT, wszystkie otrzymane przez Fundacje pieniądze idą na utrzymanie psiaków. Fundacja nie otrzymuje żadnych dotacji - wszystko co mamy to darowizny od ludzi, którym los tych najmniejszych nie jest obojętnych, a także co tu ukrywać często nasze prywatne pieniądze...
  21. Motherhood, Mothercare - pewnie to miało być to samo ;) Florentynka, ja jeszcze mam sporo werwy i żal mi go nie wykorzystać na pracę lub bazarki ;) ale ten brak snu zaczyna mnie wkurzać!!!:angryy:
  22. Hmmm... trochę szkoda, że sama sobie tutaj do siebie piszę... :( [CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B] A sytuacja jest kiepska - w [/B][/COLOR][/SIZE][B][B][SIZE=3][COLOR=red]związku z bardzo ciężką sytuacją finansową (skopany szczeniak Niunia (ok 4,600 zł) zbliżająca się operacja Mamby (ok 800 zł), sterylizacja Livki i jej problemy jelitowe (223 zł + ?zł), operacja Saszki (sterylizacja + mastektomia ok 400 zł), utrzymanie innych psiaków w DT - w chwili obecnej z bólem serca musimy wstrzymać przyjmowanie JAKICHKOLWIEK psiaków w potrzebie :([/COLOR][/SIZE] [/B][/B] [/CENTER] Mam nadzieję, że dzięki bazarkom przeznaczonym w części na Mikropsy uda się chociaż odrobinę podreperować budżet, tak, żebyśmy mogły przyjmować nowe psy... Dlatego bardzo wszystkim dziękuję za zakupy na bazarkach! :Rose:
  23. [quote name='majuska']Nie załamuj się kochana, nie załamuj, codziennie rano przy kawusi z uśmiechem na ustach powtarzaj sobie: Mam super pracę, mam super pracę..i tak będzie, zobaczysz ;) Andzike, to ta poduszka rogal??[/QUOTE] Tiaaa, codziennie sobie to powtarzam, ale nie wiem na jak długo mi tego przekonania starczy... No właśnie nie wiem, to chyba ten rogal :) Taka co jednocześnie można na niej położyć glowę i wsadzić między kolana ;)
  24. [quote name='Figafiga']Rozmowa ok, ale wybrali kogoś innego....:-([/QUOTE] Szkoda :( następnym razem się uda! Ja też jestem nocnym markiem, ale rano ledwo widzę na oczy, a że zmieniam teraz stanowisko w pracy (świetny moment, co?:roll:) to nie bardzo mogę się spóźniać i być nieprzytomna na spotkaniach :mdleje: Dziś spróbuję z ciepłym mlekiem z miodem, jutro kupię melisę. Przeczytałam dziś o jakiejś super poduszce z Mothercare, jutro będę w centrum handlowym, to podejrzę zobaczyć co to za cudo ;)
  25. Jeśli jeszcze kogoś tam nie ma to zapraszam na bazarro książkowe z którego dochód będzie w 50% przekazany na Fundacje Mikropsy :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224642-MEGA-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-z-promocjami-ZA-GROSIKI-do-9.04-g.20-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w[/URL]! A tymczasem garść dobrych wieści :) [CENTER][B] LouLou pozdrawia z nowego domu :) [/B] Przyzwyczajanie do nowego otoczenia wciąż trwa. Ale będzie dobrze, trzymamy kciuki! [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5066/loulouwdomu.jpg[/IMG] [B]Zarośnięty Dropsik - było podopieczny Fundacji, odebrany od zbieraczki też pozdrawia ;) [/B] [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.258521594184888.54570.167056143331434&type=3[/URL] [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/6259/dropsikwdomu.jpg[/IMG][/CENTER]
×
×
  • Create New...