Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='aikowo']melduję się na wątku :)[/QUOTE] Witamy, witamy ;) Masz jakiegoś mikropsa do oddania? ;)
  2. [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5328/p1295278.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8561/p1295316.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3527/p2265720.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/429/p2265717.jpg[/IMG] Hmmm... Nuri ciągle śpi ;) Dla równowagi wrzucę potem zdjęcia z weekendowego spaceru Nuri z aikowo, w czasie którego Nuri BIEGAŁA :) tak, tak - umie biegać ;) A tymczasem zapraszam Was po znajomości na świeżutki, jeszcze ciepły wateczek Fundacji Mikropsy, z którą mam przyjemność współpracować ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224117-Fundacja-MIKROPSY-w%C4%85tek-podopiecznych.Pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-pomaga%C4%87-tym-najmniejszym"]http://www.dogomania.pl/threads/224117-Fundacja-MIKROPSY-w%C4%85tek-podopiecznych.Pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-pomaga%C4%87-tym-najmniejszym[/URL] [quote name='aikowo']ejjj a z kotkiem? i z jakiegoś pleneru?[/QUOTE] Nie mogłam wrzucić więcej niz 5 do jednego postu ;)
  3. Ja też sobie jeszcze raz przeczytałam i bardzo mi się podoba. Coraz bardziej :) Proponowane fotki do ogloszeń :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/p1015018.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2246/p1015018.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/p1065086a.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6430/p1065086a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/860/p1065093a.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/8915/p1065093a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/441/p1065094a.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/888/p1065094a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/p1240002.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8973/p1240002.jpg[/IMG][/URL]
  4. Akrum ile Pati waży? Przypominam, że wszystkie psiaki poniżej 6kg dobrze wysyłać na [email][email protected][/email] ;) A przy okazji zapraszam na świeżutki jeszcze ciepły wątek zbiorczy podopiecznych Fundacji Mikropsy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224117-Fundacja-MIKROPSY-w%C4%85tek-podopiecznych.Pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-pomaga%C4%87-tym-najmniejszym[/url]!!
  5. [quote name='Bejotka']O, tak trzeba prześwietlać dogłębnie :) Żeby nikt nie wziął Chmurki na łańcuch (!!!) :) :)[/QUOTE] Fundacja Mikropsy dokładnie prześwietla domy, do których trafiają jej podopieczni, więc łańcuch Chmurce nie grozi ;) Przy okazji - zapraszam na świeżutki, jeszcze cieply wątek wszystkich podopiecznych Fundacji ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224117-Fundacja-MIKROPSY-w%C4%85tek-podopiecznych.Pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-pomaga%C4%87-tym-najmniejszym[/url]!!
  6. [quote name='arabiansaneta']Ciekawe, czy ktoś już pyta o malutką?[/QUOTE] Tak jak pisałam wczoraj... ;) [quote name='Andzike'] Jakieś tam telefony zadzwoniły po nią, ale wymagają dogłębnego prześwietlenia trzy pokolenia wstecz ;) [/QUOTE]
  7. Tak, tak, jak wrócę do domu z roboty to przejrzę wątek i wyłuskam najładniejsze fotki :) I ogłaszamy czekoladowego niedźwiedzia :) PS. Mam to samo z czytaniem tekstów Florentynki - zawsze mi szkoda, że już się skończyły... ;)
  8. Aaaaa... zawilgotniało mi w oczach, piękny tekst!
  9. [quote name='mamanabank']Andzike, myślę, że możesz wprowadzić podział środków w życie. Przelałam Ci dziś 245zł na konto* (* plus deklaracja na Farę)
  10. Wpływy z dogo: 105zł - 50% dla Mikropsów paprykowa ruletka :Rose: 120zl - 50% dla Mikropsów dziecięco książeczkowy 92zł - 100% dla Mikropsów bazarek drobiażdzkowy 120zł - 50% dla Mikropsów bazarek kobiecy ksiązkowy 230zł - 50% dla Mikropsów megaksiążkowisko 96zł - bazarek dzieciowy od anetek100 Razem 1109zł zl Wszystkie pieniądze przeznaczone są na bieżące utrzymanie psiaków przebywających w domach tymczasowych pod opieką Fundacji - sterylizację, odrobaczanie, szczepienia, ewentualne leczenie, karmę itp itd... RAZ JESZCZE WSZYSTKIM BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ!
  11. BAZARKI ZAKOŃCZONE 105zł - 50% dla Mikropsów paprykowa ruletka 120zl - 50% dla Mikropsów dziecięco książeczkowy 92zł - 100% dla Mikropsów bazarek drobiażdzkowy 120zł - 50% dla Mikropsów bazarek kobiecy ksiązkowy 230zł - 50% dla Mikropsów megaksiążkowisko 96zł - bazarek dzieciowy od anetek100 Razem 1109zl Wszystkie pieniądze przeznaczone są na bieżące utrzymanie psiaków przebywających w domach tymczasowych pod opieką Fundacji - sterylizację, odrobaczanie, szczepienia, ewentualne leczenie, karmę itp itd... RAZ JESZCZE WSZYSTKIM BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ! :Rose: :Rose: :Rose:
  12. Frytka http://www.facebook.com/media/set/?set=a.409021182468261.80736.167056143331434&type=3 Mania http://www.facebook.com/media/set/?set=a.355933034443743.72298.167056143331434&type=3 Lili http://www.facebook.com/media/set/?set=a.330425396994507.67109.167056143331434&type=1 Mamba http://www.facebook.com/media/set/?set=a.338347316202315.68669.167056143331434&type=3 Frania http://www.facebook.com/media/set/?set=a.355696644467382.72249.167056143331434&type=3 Livka http://www.facebook.com/media/set/?set=a.327920963911617.66630.167056143331434&type=3 Niunia http://www.facebook.com/events/170217346430932/ Jasiek http://www.facebook.com/media/set/?set=a.323426671027713.66014.167056143331434&type=3 Adelka http://www.facebook.com/media/set/?set=a.359401484096898.73060.167056143331434&type=1 Morka http://www.facebook.com/media/set/?set=a.327914617245585.66626.167056143331434&type=3 Chmurka http://www.facebook.com/media/set/?set=a.329336197103427.66919.167056143331434&type=3 LouLou http://www.facebook.com/media/set/?set=a.310185602351820.63893.167056143331434&type=3 Nela http://www.facebook.com/media/set/?set=a.311408855562828.64131.167056143331434&type=3 Zula http://www.facebook.com/media/set/?set=a.328484960521884.66734.167056143331434&type=3 Żabka http://www.facebook.com/media/set/?set=a.327151660655214.66529.167056143331434&type=3 Duduś http://www.facebook.com/media/set/?set=a.325704097466637.66357.167056143331434&type=3 Fifi http://www.facebook.com/media/set/?set=a.325704097466637.66357.167056143331434&type=3 Bunia http://www.facebook.com/media/set/?set=a.300214350015612.61961.167056143331434&type=3 Zara http://www.facebook.com/media/set/?set=a.313196218717425.64460.167056143331434&type=3 Kapsel http://www.facebook.com/media/set/?set=a.315876635116050.64898.167056143331434&type=3 Blanka http://www.facebook.com/media/set/?set=a.320424967994550.65624.167056143331434&type=3 i wiele wiele innych :multi::multi: www.mikropsy.pl =>psy do adopcji =>Szczęśliwe Zakończenia
  13. Podopieczni Fundacji Mikropsy cz 5
  14. Oprócz naszych własnych podopiecznych poszukujemy również domów innym mikrusom z całej Polski. Tworzymy albumy na fb (http://www.facebook.com/media/albums/?id=167056143331434) i promujemy adopcje w calej Polsce. Zamieszczamy rowniez zdjecia na stronie mikropsow, ktora juz teraz cieszy sie duzym powodzeniem - www mikropsy pl . Zeby zamiesc ogloszenia mikrusa szukajacego domu nalezy na adres email ([email protected]) przeslac zdjecia z pelnym opisem psiaka. Aby znalezc dom mikropsiakowi proponujemy skorzystac z poradnika. Poradnik powstal na bazie naszej kilkuletniej wiedzy i doswiadczeniu w adopcjach psiakow. www.mikropsy.pl => poradniki => Jak skutecznie znaleźć psu dom Niektóre pieski, którym pomagamy szukać domu: Grzeczny maluch do kochania http://www.facebook.com/media/set/?set=a.339956089374771.69004.167056143331434&type=1 Maleńka MI http://www.facebook.com/media/set/?set=a.339373466099700.68890.167056143331434&type=1 Adelka http://www.facebook.com/media/set/?set=a.337596569610723.68531.167056143331434&type=1 Malutki rudy psiaczek z piwnicy http://www.facebook.com/media/set/?set=a.338339442869769.68668.167056143331434&type=1 Mala sunia http://www.facebook.com/media/set/?set=a.337593852944328.68529.167056143331434&type=3 Szymuś http://www.facebook.com/media/set/?set=a.335043069866073.68017.167056143331434&type=3 GRYZIONA sunia - pilnie DT /DS! http://www.facebook.com/media/set/?set=a.335046153199098.68019.167056143331434&type=3 Lucek http://www.facebook.com/media/set/?set=a.331640406873006.67314.167056143331434&type=3 Fanta http://www.facebook.com/media/set/?set=a.331623703541343.67307.167056143331434&type=3 I wiele innych... :placz: www.mikropsy.pl =>psy do adopcji Tylko bezposredni podopieczni Mikrusow szukaja domow na terenie Warszawy i bliskich okolic, pozostałe psiaki umieszczanie w naszych albumach mogą zamieszkać na terenie całej Polski :)
  15. NEFRETETE (Nefra) Szczeniak w mikropsiejskim domu tymczasowym, pod opieką fundacji Pies na Zakręcie wątek na dogomanii - brak album na FB - wkrótce http://www.facebook.com/photo.php?fbid=336825796354467&set=a.234473906589657.49973.167056143331434&type=3&theater OPIS Nefretete - ok 3-4 mies. dziki szczeniak przebywa u nas w dt ale firmuje ją Pies na Zakrecie (tu prosimy wpłacać ewentualne darowizny). Sunia jest totalnie dzika. Nie zna człowieka w ogóle. Gryzie ze strachu. W chwili obecnej na socjalizacji. Bedzie szukała domu na terenie Warszawy obowiązkowo z innym psem rezydentem FERDEK Grzecznościowo szukamy DS dla 7-letniego grzywacza chińskiego powder puff. Ferdek jest niestety na maxa rozpieszczony, w jego wychowaniu zostały popełnione chyba wszystkie możliwe błędy :mdleje: Bez ostrzeżenia potrafi złapać za rękę, nie znosi dzieci, rzuca się na psy (w związku z czym rzadko bywa na spacerach...), sika gościom w buty i na czystą pościel (w sumie wcale mnie to nie dziwi, skoro nie wychodzi na spacery...). Był ukochanym synusiem, ale już nie jest... Psiak szuka domu, doświadczonego w opiekowaniu się grzywaczami, bez dzieci, psów, najlepiej domu w którym cały czas ktoś by z nim był (pozostawiony sam wyje i sika - na szczęście nie niszczy ;) ) Całkiem niebrzydki skubaniec - oczywiście jeśli ktoś lubi łysole ;) Czekam na lepsze zdjęcia, będziemy go ogłaszać, ale jakbyście słyszały o jakimś domu (oczywiście Warszawa i okolice...) to dajcie znać :)
  16. :bigcry:SASZA wątek na dogomanii brak link do albumu ze zdjęciami http://www.facebook.com/media/set/?set=a.331761643527549.67338.167056143331434&type=3 [CENTER]OPIS Sasza - to nasza nowa podopieczna. Starsza sunia z okrutną, jak na człowieka sprawcę historią przystało. Sunia całe życie spędziła na łańcuchu. W zimnie, na uwięzi :((( W momencie gdy przestała być użyteczna (hmm, do czego?) została w najokrutniejszy sposób wyrzucona. W największe mrozu znalazła się na ulicy. Z obrzydliwym paskiem przy szyi i zardzewiałym łańcuchem! Zmęczona życiem położyła się na betonie do którego przymarzła :((( "oderwana" od betonu znalazła się w schronisku z którego przyjechała do naszego DT. W wyniku "oderwania" małej straciła paluszek i ma mocno obdarte uszko :(( Jest bardzo dzielna. Bardzo! Malutka jest niewidoma i głucha. Ciężko również ocenić jej wiek - tego nie da się zrobić na podstawie zębów. Kły pościerane, reszta przegniła, to co zostało pokryte obrzydliwym kamieniem. Sasza ma zaniki mięśni, bardzo słabo chodzi - czasami rozjeżdzają się jej łapki. Ma zapalenie gardła jest bardzo słabiutka. Ma również wyciek z sutków - nie wiemy co to. W dniu dzisiejszym pobrano małej krew - czekamy na wyniki. Malutka będzie miałą również wizytę u okulisty - może uda się określić jej wiek. Kontakt ws adopcji [email protected] , 515 992 305 Bardzo prosimy o wsparcie dla małej. Jeżeli ktoś mógłby podarować jej karmę - dobrą, drobna, pełnowartościową karmę będziemy wdzięczne. przydałyby się również witaminy....
  17. Album zbiorczy Fundacji Mikropsy na Facebooku http://www.facebook.com/media/set/?set=a.320253208011726.65589.167056143331434&type=3 DUSZKA http://www.facebook.com/media/set/?set=a.353722811331432.71896.167056143331434&type=3 Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, ale człowiek nie zdaje sobie sprawy jaką krzywdę wyrządza matce swojego przyjaciela.... Duszka przez całe swoje życie była matką rodzicielką. Rodziła :towar" który sprzedawał się jak świeże bułeczki. Portale internetowe, targ czy znajomi znajomych, każdy chciał mieć ślicznego Jack Russel Teriera za 300 zł. Przychodzili, wybierali, zabierali i odchodzili. Nie interesowało ich, jak wygląda ta która dała życie ich malutkim przyjaciołom. Duszka nagle przestała przynosić spodziewany dochód, wszak weszła nowa ustawa i sprzedaż wcale nie szła tak fajnie jak kiedyś. Właściciel wziął ją pod pachę i przyniósł do weterynarza Nie leczyć. UŚPIĆ. Bo chora i niepotrzebna. Duszka nie została uśpiona, trafiła do schroniska a stamtąd do mikropsiejskiego domu tymczasowego. Duszka nie widzi. Jej oczy są koloru ... biało-zielonego z widocznymi żyłkami. Nie wiemy co jej jest. Wizyta u okulisty potwierdzi nasze obawy - Czy Duszka zobaczy świat czy nie. Jej brzuch jest ogromny. Wygląda niczym balon wsadzony do środka. Czekamy na USG żeby było wiadomo co jej jest.Duszka ma grzybicę. Wyłysiałe placki na ciele powodują, że ludzie na ulicy nazywają ją brzydula :(((( Duszka jest po pierwszej wizycie u weterynarza - od razu po przyjeździe ze schronu poszła na "przegląd". Nie znana jest przyczyna jej wypukłego brzucha. To, że nie widzi zostało potwierdzone (szczególnie w nocy, przy sztucznym świetle). Badania krwi na szczęście dla malutkiej są ok. Nie można na razie ocenić jej wieku (prawdopodobnie ma około 8-10 lat). Zęby są koloru czekoladowego od kamienia. Połowa zepsuta do wyrwania :( Duszka jest kochana, przytulaśna, słodka i urokliwa na swój sposób. Rozdaje buziaki, przytula się i chce być cały czas z człowiekiem. Kochani. Duszka będzie piękna i nikt nie odważy się powiedzieć do niej brzydula, ale musimy ją "naprawić". Duszka szuka domu na ternei Warszawy, domu, który weźmie ją taką jaka jest. Warunkiem adopcji jest wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt 515 992 242 [email protected]
  18. - adoptując mikropsa - dając BDT - wspierając BDT karmą, przysmaczkami, podkładami itp itd - robiąc bazarki z których dochód przeznaczony będzie na podopiecznych Fundacji lub przekazując fanty na takie bazarki - robiąc ogłoszenia dla naszych podopiecznych (a co jeszcze ważniejsze - regularnie je odswieżając). - przesyłając do nas mailem informacje nt mikropsów na adres [email protected] - wpłacając pieniądze na konto Fundacji Mikropsy wszystkie pieniądze idą tylko i wyłącznie na potrzeby psów - ich leczenie, sterylizację, karmę, przysmaczki itp itd - Fundacja NIE POBIERA żadnych opłat za prowadzenie domów tymczasowych, głaski, pieszczoty i naukę psa spania w łóżku ;) MIKROPSY [FONT=helvetica]Skrzydło Fundacji Azylu pod Psim Aniołem[/FONT] [FONT=helvetica]Ul. Kosodrzewiny 7/9[/FONT] [FONT=helvetica]04-979 Warszawa[/FONT] [FONT=helvetica]nr konta: 46 1020 1042 0000 8102 0257 1370[/FONT] [FONT=helvetica]w tytule: darowizna[/FONT] [FONT=helvetica]:Rose: [/FONT] - przekazując nam 1% podatku
  19. Zakładam ten wątek grzecznościowo, aby wesprzeć działania Fundacji z którą współpracuję od początku jej istnienia, a w zasadzie współpracowalam nawet przed jej powstaniem ;) Początki Fundacji sięgają wątku Mikropsy w Potrzebie, który od jakiegoś czasu niestety nie spełnia swojej funkcji. Od września 2011 roku Fundacja Mikropsy oficjalnie istnieje jako Skrzydło Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Banerek dla Mikropsów od fiorsteinbock :Rose: NIE PROWADZIMY SCHRONISKA. Psiaki utrzymujemy głównie ze swoich pieniędzy dlatego tak ważne dla nas jest Wasze wsparcie. Nie współpracujemy z płatnymi domami tymczasowymi, nie pakujemy psiaków do kojca za 300zl miesięcznie plus karma. Wszystkie działania Mikropsów opierają się na siatce bezpłatnych domów tymczasowych osób prowadzących je z dobroci serca i chęci pomocy. MIKROPIES to pies o wadze MAX 6 kg. Malutki, drobniutki. MIKROPIES TO PIES DOROSLY, POWYZEJ ROKU! Mikropies to psiak najbardziej pożądany przez adoptujących. Jest mały, niekłopotliwy, oszczędny. Najbardziej rozchwytywany przez adoptujących. Bezproblemowy w DT, adopcyjny... Wyobrażacie sobie 4 kg pieska w schroniskowym boksie? Wśród innych, większych współtowarzyszy? To właśnie mikropieski, nakolankowe maleństwa, które nie radzą sobie w schroniskach... Śląski Okręg Mikropsów!
  20. [quote name='arabiansaneta']U nas kto inny podnosi, a kto inny robi ogłoszenia.[/QUOTE] a kto robi ogłoszenia? :)
  21. [quote name='Florentynka']Melduję się, zaraz się biorę do roboty![/QUOTE] Super, bardzo dziękujemy! :)
  22. [quote name='arabiansaneta']Za to staramy się ją ciągle podnosić, żeby ją było widać.[/QUOTE] Tylko, że podnoszeniem to raczej ciężko będzie jej znaleźć dom ;) Prędzej ogłoszenia by się przydały .... ;) Póki co poczekajmy na wyniki tego się dzieje aktualnie, może coś wyjdzie z tych zainteresowanych domków :)
  23. [quote name='aikowo'] Nie mniej jednak idealny DS to domek z ogródkiem :)[/QUOTE] I z koteckiem ;)
  24. [quote name='malagos']Zadzwoniła dziś, pani Dorota, która adoptowała Tikę. Pogadałyśmy, a pani mówi, ze Tika robi furorę wśród dalszej i bliższej rodziny i ze jakaś kuzynka przymierza sie do adopcji małej suni......... Juz przesłałam kilka zdjęć czarnej naszej rezydentki, ale i Lenki - a może?....................[/QUOTE] O qrcze, byłoby super :) Trzymamy kciuki za jedną i drugą :) Jakbyś ktoś szukal kudłacza o wadze 12kg+ to pamiętaj o mojej Szirze ;)
  25. [quote name='mamanabank'][B]Uczeń cz.[/B] ma wolny wykupiony pakiet na bazarku u Akrum, może być dla Nuri, jeśli chcecie. Ja mam się zająć wstawieniem psiaków na wątek bazarku, więc jakby co to poproszę o cynk ;-)[/QUOTE] oooo :) super, Akrum to solidna firma ;) Florentynka, stworzyłabyś coś? :cool3: Jesteś z nami od początku, znasz Nurka...
×
×
  • Create New...