Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Powodów do paniki brak ;) Chmurka ma się ogólnie dobrze, czasem zdarza jej się siknąć w domu, ale to nie jest jakiś wielki problem :) To wariatek maly ktory potrafi rozciagnac rolke papieru po calym mieszkaniu, ale jest przekochana, lagodna i pojętna. Jakieś tam telefony zadzwoniły po nią, ale wymagają dogłębnego prześwietlenia trzy pokolenia wstecz ;) Jeśli ktoś chcialby podarować Chmurce jakiś przysmaczek lub zabawkę (niekoniecznie rolkę papieru ;) ) proszę o kontakt :)
  2. [quote name='arabiansaneta']Co oni się tak tajniaczą?[/QUOTE] Nikt sie nie tajniaczy, domy tymczasowe Fundacji Mikropsy trzymaja się raczej z dala od siedzenia na dogomanii, tylko zajmuja psami ;) Chmurka jest bezpieczna, szuka DS, jak się pojawią jakieś nowe wieści na pewno damy znać na FB, a potem tutaj :) Naprawdę nie macie się o co martwić. Album Chmurki jest tutaj - jeśli będą nowe zdjęcia lub wieści to właśnie pod tym linkiem :) [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.329336197103427.66919.167056143331434&type=3[/url]
  3. [quote name='Igam']Może indycze te łapki? U mnie kurza znika w ciągu 5 min ;)[/QUOTE] Jutro dopytam z czego jest - kurze to u mnie jest robota na max 2 minuty, a z tą męczyly się znacznie dłużej ;)
  4. [quote name='mamanabank']Co myślicie o wcześniejszym ogłaszaniu Nuri? Już teraz?[/QUOTE] Tak, dostałam na pw propozycję wykupienia pakieciku ogłoszeń przez jedną z fanek Nuri ;) Jakbyście słyszaly o jakimś solidnym bazarku ogłoszeniowym to dajcie znać :) A ja wtedy zacznę molestować Florentynkę o napisanie czegoś to pomoże Nuri trafić na tego jednego idealnego człowieka ;) [quote name='wiosenka']Ja też trzymam kciuki za dalsze sukcesy...I nieśmiało przypomnę o Chmurce ;).[/QUOTE] Chmurka jest bezpieczna w mikropsiejskim DT, jak będe jakieś newsy, to na pewno pojawią się na FB :)
  5. [quote name='aikowo']Nieśmiało mogę napisać, że mamy za sobą 4 noc bez szczocha:)[/QUOTE] Ja ciuchutko będę klaskać ;) A co :D
  6. [quote name='mamanabank']Andzike, myślę, że możesz wprowadzić podział środków w życie.[/QUOTE] Dobrze, dziś wieczorem puszczę przelewy... Dziękuję bardzo w imieniu Nuri - macha do Was i Florci czekoladowym ogonkiem! :Rose:
  7. [quote name='mamanabank']Świetni Ci idzie! Bazarek cudo!!![/QUOTE] Dzięki:oops: fajne rzeczy dostałam od AniiJanka to bazarek kwitnie :Rose:
  8. Szira zachwyciła się dziś zabawkami, które AniaiJanek podarowali na bazarek dla Nuri ;) Tu pozuje z Muckiem - hiszpańskim bykiem ;) [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7149/p1240532.jpg[/IMG] No i oczywiście po raz kolejny zapraszamy na bazarek - tym razem dzieciaczkowo-zabawkowy ZA GROSZE :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224028-Dzieciaczkowo-zabawkowo-ZA-GROSZE-dla-labradorki-Nuri-w-BDT-do-17.03-g.20.Zapraszamy[/url]!
  9. Nowe wieści od Kropeczki :) [I]Pani Aniu, [/I] [I]Kropcia ma się wspaniale, przesyłamy kolejne fotoski, może niedługo z szaleństw na zielonej trawce :-) Odważyłam się i zaczęłam ją spuszczać ze smyczy, jest bardzo grzeczna, biega sobie, ale patrzy za mną, jakby chciała się upewnić, że nie ucieknę :-) w nocy tradycyjnie już śpi na poduszce koło mnie, początkowo zwinięta w kłębek, potem zaczyna się rozwalać i chrapać jak woźnica ;-) Sama słodycz! [/I][I]Pozdrawiamy serdecznie[/I] [I]Ania i Kropeczka [/I] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7201/29022012147.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5512/21022012137.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/72/21022012134.jpg[/IMG] Uwielbiam tą maliznę!:loveu::loveu::loveu:
  10. Dziś dziewczyny mają Dzień Psa, bo oprócz odwiedzin u babci czyli mojej mamy tworzyliśmy w domu kolejny bazarek dla Nuri z fantów AniiJanka i dziewczyny ogarnęło szaleństwo nurkowania w pluszakach, które walały się po całym mieszkaniu. Niestety, któraś podkradła zabawkę wypełnioną tymi małymi, cholernymi kuleczkami i teraz te kuleczki są wszędzie!!! :angryy: Wrrrr!!! No i tradycyjnie - chodźcie na bazarek - majuska i Figafiga już tam są i walczą o swoje fanty, ale resztę serdecznie zapraszam:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224028-Dzieciaczkowo-zabawkowo-ZA-GROSZE-dla-labradorki-Nuri-w-BDT-do-17.03-g.20.Zapraszamy[/url]!
  11. [quote name='mamanabank']W tym m-cu stuknie nam roczek razem, nie wiem kiedy to zleciało...[/QUOTE] O qrcze faktycznie ;) To jak, szukamy DS?:cool3:
  12. [quote name='Figafiga']Już lecę!!!!!!!!! Szalejesz Aniu z bazarkami, oj szalejesz :-)[/QUOTE] Daj spokój, już mi się po nocy śnią... ;) Ale z drugiej strony - umówiłyśmy się z aikowo, że ona zajmie się codziennym ogarnianiem Nuri, a ja odpowiadam za marketing i reklamę ;)
  13. Zapraszam na bazarek dziaciaczkowy - ubrania, zabawki i nie tylko ZA GROSZE :) Dochód dla alergicznej labradorki Nuri w BDT :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224028-Dzieciaczkowo-zabawkowo-ZA-GROSZE-dla-labradorki-Nuri-w-BDT-do-17.03-g.20.Zapraszamy[/url]!
  14. O cholera, a ja tu przyszlam zaspamować, bo myślalam, że Kala już bezpieczna... Mam nadzieję, że znajdzie swój dom, który się tak szybko nie podda... No i zaspamuję... wszystkie mamuśki i nie tylko zapraszam na bazarek dzieciaczkowo-zabawkowy i nie tylko - wszystko ZA GROSZE! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224028-Dzieciaczkowo-zabawkowo-ZA-GROSZE-dla-labradorki-Nuri-w-BDT-do-17.03-g.20.Zapraszamy[/url]! Dochód dla innej labradorki w potrzebie - Nuri w BDT :)
  15. Zapraszam na bazarek dziaciaczkowy - ubrania i zabawki ZA GROSZE :) Dochód dla alergicznej labradorki Nuri w BDT :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224028-Dzieciaczkowo-zabawkowo-ZA-GROSZE-dla-labradorki-Nuri-w-BDT-do-17.03-g.20.Zapraszamy[/url]!
  16. Jutro kończy się bazarek ciuszkowy dla Nuri, a, że natura nie znosi próżni, to już dziś startujemy z bazarkiem dzieciaczkowo-zabawkowym :) Zapraszamy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224028-Dzieciaczkowo-zabawkowo-ZA-GROSZE-dla-labradorki-Nuri-w-BDT-do-17.03-g.20.Zapraszamy[/url]!
  17. Dla mnie ok (Nuri bardzo, bardzo dziękuje!), czekam na decyzję reszty....
  18. [quote name='aikowo'] Odpukać dzisiaj w nocy szczocha nie było.... Historia z Chińczykiem pomogła ;) [/QUOTE] Hehe, trzymam kciuki ;) Z Nuri można by zrobić sporo "kuciaka w pieciu smakach" ;) Przypominam, ze pojutrze kończymy bazarek ciuszkowy - zapraszam na zakupy! :)
  19. [quote name='Florentynka']I oto oczyma wyobraźni ujrzałam garderobę Kacperka - wszystko na troczki. Żadnych guziczków, zatrzasków i suwaczków, tylko tasiemki do wiązania....[/QUOTE] Garderoba Kacperka będzie pod kluczem, pod żadnym pozorem będzie zostawiana sam na sam z Nelką, bo wizja wygryzionych zatrzasków już nam przeszła przez myśl... :shake: Mój dziadek zapytal się mnie ostatnio czy nie będziemy się bali wozić Nelki w samochodzie razem z małym z tyłu - dziadek obawiał się, ze Nelka małego uszkodzi... :roll:O to nie ma się co martwić, ale wygryzione plastikowe elementy od kurteczki, tudzież zapięcia od fotelika są jak najbardziej realne... Nelka będzie musiała podróżować z przodu ;)
  20. [quote name='Florentynka']Zameczkowy potwór...Ale co, tak dyskretnie wyżarła te zamki w szafie, czy zdążyłaś zainstalować pościel w łóżku?[/QUOTE] Z szafy wyjęłam już bezsuwaczkową - nie wiem, może nie zauważyłam wcześniej, że je wygryzła?:confused: Ostatnio rzadko widuję suwaczki ... ;)
  21. [quote name='majuska']Nie no:shake:.... ja bym wywiozła ( cokolwiek to znaczy - u nas się tak zwierzęta straszy jak dokazują )[/QUOTE] Odwiozę do Łowicza! Mamanabank słyszy??? ;)
  22. Zaliczony półmetek, za tydzień potwierdzamy siusiaka... A może na Dzień Kobiet okaże się, że to jednak nie siusiak?:modla: Majuska, odpocznij sobie, merytorycznie się nie wypowiem czy to nie za wcześnie na ząbkowanie ;)
  23. Z okazji dnia wolnego od pracy postanowiłam zmienić pościel... Wyciągnęłam nową, kupioną ze 2 miesiące temu, jeszcze się nią nie nacieszyłam... Ostał się jeden suwaczek, przy poduszce. Pozostałe (druga poduszka i kołdra) ktoś powygryzał. Jak znajdę winowajce to nogi z tyłka powyrywam! Kudłatego nadmieniam!:angryy: ;)
  24. Pikuś to absolutnie nie! Jeśli już to afirmujemy Panią Pikusiową :) Wiecie co, strasznie lubię tu zaglądać, tak tu jest ciepło i swojsko i przyjaźnie, zupełnie nie jak na dogo... Figafiga, mocno trzymam kciuki za jutrzejszą rozmowę!
  25. Bosh ta psia menda, biszkoptowy burak trzy tygodnie temu pogryzł p. Agatę w rękę tak, że boli ją do tej pory :( Nie żeby się skarżyła, tak mi po prostu wspomniała w mailu...
×
×
  • Create New...