-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Fikanie to może za dużo powiedziane, ale zaznacza swoją obecność ;) Leci 21tc, o ile nic nie pomieszałam... Mialam dziś wolne, w związku z czym wysprzątałam mieszkanie i stwierdziłam, że potrzebuję jeszcze jednej szafy na ciuchy, bo nie dość, że nie mam co na siebie włożyć, to jeszcze mi się szafa nie domyka. A i tak komodę w sypialni muszę opróżnić na rzeczy małego, więc nie wiem gdzie się pomieścimy. Od myśli do czynu - pojechałam do sklepu meblowego i zamówiłam szafę :D Czy to już syndrom wicia gniazda?:cool3: majuska - współczuję ząbkowania... :( jeszcze do niedawna ten problem leżał poza granicą mojego pojmowania, a tu w sumie lada moment też się będę tym przejmować... To niesamowite jak ten czas zasuwa - dopiero co wpatrywałam się w test ciążowy z myślą "ktoś tu sobie qrfa żartuje..." kołaczącą się po głowie ;) Stawiam na Edgara! :D -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj kupiłam dziewczynom na próbę łapki, ale z jakiegoś innego ptaka - dla porównania wielkości zdjęcie poniżej ;) Delektuję się spokojem już od pół godziny i jeszcze sporo im zostało do zgryzienia ;) Polecam! :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/406/p1240469.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3301/p1240469.jpg[/IMG][/URL] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Hehehehe :D Boskie :D Ja też bób jem pasjami, a wcześniej zielony groszek prosto ze strączka, a w sezonie przemysłowe ilości słoneczników. I mam nadzieję, że Kacper zaakceptuje tą dietę przed i po urodzeniu ;) Chciałam zakomunikować, że czuję małego coraz bardziej ;) z początku myliłam to z jakimiś żołądkowymi sensacjami, ale coraz bardziej jestem pewna, ze to Kacper się kręci w środku. Ktoś kto porównał to do muskania skrzydłami motyla wykazał się nie lada wyobraźnią...:roll: -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
No zobaczymy, czekam :) Na razie mamy do wyadoptowania 4mies. łysego grzywacza :mdleje:- odbieram telefony w jego sprawie 24h na dobę - szkoda, ze też nie ma żadnego sensownego :( -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']A o której je ostatni posiłek?[/QUOTE] Aikowo zmieniła sposób karmienia - początkowo psy dostawaly jedzenie wieczorem, co owocowało nocnym Nurkowym klockiem - obecnie dostaje jeść rano - klocki zniknęły, za to co noc w sieni pojawia się kałuża. -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']Ale łysole :).W pierwszej chwili się zastanawiałam które poszczególne części, należą do którego psa ;)[/QUOTE] Mi też to chwilę zajęło ;) -
Cudna Kala ma dom!! Przeznaczeniu stało się zadość ;)))))
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Super wieści, rewelacja wprost! :) -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Padłam :D :D :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/42084040239229644394510.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7943/42084040239229644394510.jpg[/IMG][/URL] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem, to leje w sieni - o tyle dobrze, że wiadomo gdzie się spodziewać kałuży ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igam']A może Urosept by pobrała?[/QUOTE] Myślałam też o Furaginie, ale to chyba bardziej problem z wyrobieniem w niej nawyku nie sikania w domu, a nie kłopot z pęcherzem. -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Oczywiście - tylko do najlepszego domku na świecie! :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igam'] Andzike, niestety kurze łapki nie wytrzymały trudów podróży i po odbiorze z poczty musiały trafić do śmieci. Ale zamówiłam gdzieś indziej, w przyszłym tygodniu powinny dotrzeć.[/QUOTE] Super, dziękujemy bardzo! Zajączek uwielbia kurze łapki, w zasadzie uwielbia wszystkie "pachnące inaczej" pyszności - wczoraj dostały po kawałku bawolego penisa i był spokój w domu przez całe 40min - żadnych zajączków kitrających się pod pachę, wchodzących na głową i zaczepiających łapą - głaszcz mnie, głaszcz mnie ;) [quote name='mamanabank']Do Wielkanocy zajączek się wykruszy i będzie już w domu, na pewno![/QUOTE] Chciałabym odebrać taki telefon w końcu... taki, po którym nie będę mieć żadnych wątpliwości. Powtarzam sobie, że już parę tych tymczasowiczów oddałam i zawsze wydawało mi się, że zabeczę się na śmierć, ale jakoś poszło... ;) I z Szirą też pójdzie ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Bosh, co za paskuda... U mnie każdy pies z czasem załapał, że w domu się nie sika... przy sikaczach zdecydowanie ograniczałam wodę - bardzo mi było z początku żal psa, ale nie musi wypijać od razu całej miski. Nesce pomogło nagadanie i groźba odwiezienie jej do chińczyka - może Nuri też zareaguje na groźby słowne? ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się napatrzeć na te jej fotki z koteczkiem ... :D -
ADELA, najgrubsza i najbrzydsza ! czy ma jeszcze szanse na dom ?
Andzike replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']też chciałabym wiedzieć, mimo ogłoszeń zero odzewu....[/QUOTE] Nie wiem co jest grane, takie piękne psy siedzą w DT i nie mogę znaleźć domu... :( -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dobra, to ja będę do 8-go po cichu trenować ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Hej wesele, hej wesele tańcowało, grało i śpiewało całą noc!!! :) -
[quote name='ladySwallow']Od dziś Balbina zamieszkała w nowym domu - znani nam Państwo, zaprzyjaźnieni z kierownikiem (zresztą jego sąsiedzi) przyjechali specjalnie po małą. Będzie mieszkać na kanapach, w domu z ogrodem :)[/QUOTE] Wow, cudowne wieści ! :) Bardzo, bardzo się cieszę, niesamowicie mi Balbinka zapadła w serce :)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
O qrcze, to już za momencik! :) Super! :D Pewnie pozostanie mi tylko wycałowanie Was wirtualnie - po stokroć! :) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Andzike replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Przepiękne te "Twoje" stare kości :) Nie zaczepiają się w ten "makarony"? Mi Szagunio się w nie wkręcił i zwalił karnisz ;) I od razu możecie sobie odpuścić naśmiewanie się, że zaczepił frędzlami ;) [SIZE=1][I][B]Nieustająco zapraszam na bazarki - nie dla sznupki, ale też w potrzebie - [URL="http://www.dogomania.223327-NOWE-spodnie-40%21Fata%C5%82aszkowo-na-ostrrro-i-romantycznie-dla-Nuri-w-BDT-do-3.03%21"]CIUSZKOWY [/URL][URL="http://www.dogomania.223327-Fata%C5%82aszkowo-szmatkowo-na-ostrrro-i-romantycznie-dla-Nuri-w-BDT-do-3.03%21"]i[/URL][URL="http://www.dogomania.223632-Torebkowo-dla-alergicznej-czekoladki-Nuri-w-BDT-do-11.03-g.20.-Zapraszamy%21"] TOREBKOWY[/URL][/B][/I][/SIZE] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Na zdjęciu jest ulubiony Nelkowy kotek - czyli Seven - jedyny "interaktywny" nie uciekający na widok Nelki gdzie pieprz rośnie ;) [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7301/p2265723.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3527/p2265720.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/429/p2265717.jpg[/IMG] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']E , a może lepiej mieć nadzieję, że pod koniec marca to nowy dom Nuri będzie grzecznie przysyłał śliczne foty czekoladki?[/QUOTE] No jakby się jakiś taki super dom trafił to chętnie przyjmiemy ;) Właśnie dostałam świeżutkie zdjęcia Nuri - Nelka zzieleniała z zazdrości! [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/155/p2265738.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/6817/p2265735.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1363/p2265731.jpg[/IMG] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']też mam taką nadzieję, a właściwie to się dziwię ona jeszcze nie w domku...[/QUOTE] Bardzo dzielna moja mała dziewczynka zwana zajączkiem lub owieczką... Też się dziwię, że nikt po nią nie dzwoni... Ona tak gładko weszła w nasze codzienne życie, że to wprost niesamowite - zawsze jest trochę nerwowo z tymczasowiczami, a z Szirą jest tak normalnie, jakby od zawsze z nami była... Niech no ktoś się w końcu znajdzie godny zaadoptować Szirę :) -
Cudna Kala ma dom!! Przeznaczeniu stało się zadość ;)))))
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Fantastyczne wieści :) Los odmienił się dla Kali paradoksalnie dzięki trafieniu do przytuliska :) Gratuluje sprawnej akcji! :) A sunia - przepiękna :D -
3 PSY z Łowicza POTRZEBUJĄ KARMY i DS! Prosimy o Pomoc!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Wpadłam pogratulować Koruni - bardzo się cieszę, że łowiczanka znalazła dom :D Nie zgadniecie gdzie przeczytałam, że poszla do domu:cool3: Też czuję się dobrze z myślę, że Florcia maczała łapkę w tej adopcji ...:roll: