-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']Piękna Nuri, mam nadzieję, że pod koniec marca się zobaczymy i będzie sesja w świetle wiosennym :-) Ostatnio nie mogłyśmy.[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję :) Pod koniec marca można się przynajmniej spodziewać, że pogoda będzie piękna :) -
[quote name='Figafiga']A Szira pomaga w odguziczkowaniu i odczłonkowywaniu Nelce???[/QUOTE] Dziewczyny są super zgodne w robieniu misiowych masakr - najpierw Nelka wygryza wszystkie twarde elementy jak oczka i noska, następnie w posiadanie bierze miska Szira i wykańcza dzieło prując, szarpiąc i wyciągając flaki... ;)
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Szira w weekend udawała "wiejskiego burka" dzielnie broniąc domostwa aikowo i obszczekując wszystko co się da ;) Z uwagi na zmienną aurę:razz: po powrocie z ogrodowych szaleństw wylądowała prosto pod prysznicem - nie byla już jasno podpalana - cała była w kolorze ciemnoszarym, a raczej w kolorze błotnym ;) Bardzo dzielnie zniosła wypłukiwanie błota z kudłatych łapek :D Najszczęśliwsza jest jednak przy człowieku, w ciepełku :) Nie wiem skąd, czemu i po co taki pies był w schronisku...:shake: -
[quote name='Roszpunka']Przywitam się na wątku rasowego kudłacza łowickiego - pięknej Nelci :smile: W wolnej chwili troszkę sobie doczytam - ale tutaj chyba jakiś mały dogomaniak na świat się szykuje ;-)[/QUOTE] Witamy na wątku u łowickiego kudłacza ;-) W sumie to dogomaniak już się wykroił, teraz czekamy na efekt końcowy:evil_lol: [quote name='Figafiga']ciekawe czy misiu jeszcze oczka ma ?? hi hi hi hi[/QUOTE] Oczywiście, że nie ma ;) Nie ma też łapek, główki i ogólnie wnętrzości ;) Na szczęscie Łowicz podarował całą torbę pluszaków, więc od jutra będą obrabiać nowe ;) Dziś padły po weekendzie u aikowo :)
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Słodkości! Andzike, to Twój straszny, ciążowy brzuch na tych fotach????[/QUOTE] Hehe, nie - aikowy :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
I Nuri zimowa - zdjecia za spaceru z przed 2-3 tyg. jak bylo -15 ;) [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5328/p1295278.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8561/p1295316.jpg[/IMG] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
A ja się własnie weekenduje u niedzwiedzia i powiem Wam, ze poprawa stanu uszka jest znaczna :) Rany pozasklepiany, Nuri sie juz do krwi nie drapie ;) Poza tym jest bardziej energiczna niz wczesniej, biega za zabawka i chce sie bawic :) Kilka fotek :) [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/6742/p2195385.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1343/p2195380.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/557/p2195377.jpg[/IMG] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Nela z Szirą dogadują się naprawdę super - Szira wyciąga Nelkę do zabawy, która jak to księżniczka nie zawsze ma na to ochotę i zdarza jej się warknąć ;) Dziewczynki z zabawkami - oczywiście zabawka, którą bawi się "ta druga" zawsze jest ciekawsza ;) [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5734/szira2.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3606/szira1a.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/6793/szira.jpg[/IMG] [B] I FILMIK :) [video]http://imageshack.us/clip/my-videos/13/xvdu.mp4/[/video][/B] -
Nela z Szirą dogadują się naprawdę super - Szira wyciąga Nelkę do zabawy, która jak to księżniczka nie zawsze ma na to ochotę i zdarza jej się warknąć ;) Dziewczynki z zabawkami - oczywiście zabawka, którą bawi się "ta druga" zawsze jest ciekawsza ;) [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5734/szira2.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3606/szira1a.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/6793/szira.jpg[/IMG] [B] I FILMIK :) [video]http://imageshack.us/clip/my-videos/13/xvdu.mp4/[/video][/B]
-
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Andzike replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Śliczna, śliczna :) Trzymam kciuki za ciekawego maila, tak, żeby Lenka mogła dostąpić takich luksusów jak teraz Nocka :) -
Fantastyczne to wspólne śniadanie :D Czuć wiosnę w powietrzu! :)
-
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Andzike replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sylwuś, przytulam mocno...:glaszcze: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Andzike replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Stronkę już chwaliłam rano, ale dogo się tak serwisowalo, że nie zapisalo dzisiejszych postów ;) A co do zgubienia Dżordża... ja się obawiam, że nawet jakbyś go chciala zgubić to on się nie da...:evil_lol: -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
A ja znów z reklamą bazarku dla innej ślicznej alergicznej... [url]http://www.dogomania.pl/threads/223632-Torebkowo-dla-alergicznej-czekoladki-Nuri-w-BDT-do-11.03-g.20.-Zapraszamy[/url]! [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9248/p1240458.jpg[/IMG] -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Chcialabym Was serdecznie zaprosić na kolejny bazarro dla labradorki Nuri w BDT - tym razem torebkowy ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/223632-Torebkowo-dla-alergicznej-czekoladki-Nuri-w-BDT-do-11.03-g.20.-Zapraszamy[/url]! [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9248/p1240458.jpg[/IMG] -
Nela serdecznie zaprosza na kolejny bazarro dla swojej kumpeli labradorki Nuri w BDT u aikowo - tym razem torebkowy ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/223632-Torebkowo-dla-alergicznej-czekoladki-Nuri-w-BDT-do-11.03-g.20.-Zapraszamy[/url]! [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9248/p1240458.jpg[/IMG]
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Szira serdecznie zaprosza na kolejny bazarro dla swojej kumpeli - labradorki Nuri w BDT u aikowo - tym razem torebkowy ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/223632-Torebkowo-dla-alergicznej-czekoladki-Nuri-w-BDT-do-11.03-g.20.-Zapraszamy[/url]! [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9248/p1240458.jpg[/IMG] -
Cudna Kala ma dom!! Przeznaczeniu stało się zadość ;)))))
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że mnie nie pogonicie, ale chcialabym Was serdecznie zaprosić na kolejny bazarro dla labradorki Nuri w BDT - tym razem torebkowy ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/223632-Torebkowo-dla-alergicznej-czekoladki-Nuri-w-BDT-do-11.03-g.20.-Zapraszamy[/url]! [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9248/p1240458.jpg[/IMG] -
Chcialabym Was serdecznie zaprosić na kolejny bazarro dla labradorki Nuri w BDT - tym razem torebkowy ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/223632-Torebkowo-dla-alergicznej-czekoladki-Nuri-w-BDT-do-11.03-g.20.-Zapraszamy[/url]! [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9248/p1240458.jpg[/IMG]
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Dzięki Nuri odkrywam w sobie "pasję" bazarkowania ;) Chcialabym Was serdecznie zaprosić na kolejny bazarro dla ślicznotki - tym razem torebkowy ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/223632-Torebkowo-dla-alergicznej-czekoladki-Nuri-w-BDT-do-11.03-g.20.-Zapraszamy[/url]! [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9248/p1240458.jpg[/IMG] -
Chmurka ma już własne Słoneczko!:) W Warszawie! :)
Andzike replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Wrzucałam dziś rano link do albumu na FB z nowymi zdjęciami, nawet się z Nutusią zachwycalyśmy jednym, ale widzę, że wszystkie dzisiejsze posty się nie zachowały... [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.329336197103427.66919.167056143331434&type=3[/url] -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Andzike replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mój poranny post też zniknął... Dogomania zastrajkowała na wieść o odejściu Florci... Śpij dobrze kochana babuleńko :( [*] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']przepraszam, że tak mało , postaram się jeszcze coś wykombinować :) 50 zł na skarpetę wczoraj wysłane[/QUOTE] Dziękujemy :) Mikropsy potwierdziły wpływ pieniedzy, zamówiono już karmę, więc jutro/w weekend podjadę odebrać :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Magenka, dotarła paczuszka - dziewczynki właśnie zajadają śmierdziuchy! :) Wielkie dzięki :) -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Andzike replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mógłby zadzwonić po Florcię jakiś super domek :)