Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='fiorsteinbock']Qrcze, przepięknych podopiecznych ma Fundacja. Ogladam zdjecia i łzy stają mi w oczach...ludzie sa bezmyślni, ograniczeni i szlag mnie trafia bo jestem bezsilna :([/QUOTE] Nas też przeraża ludzka bezmyślność... Widziałaś Mambę? :( [url]http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.338347316202315.68669.167056143331434&type=1[/url] [I]Znaleziona w styczniu br w stanie krytycznym Mamba - trafiła do radomskiego schroniska. Ktoś niedowartościowany i obrzydliwy postanowił wyładować swoją złość na bezbronnej, lgnącej do wszystkich a do tego ciężarnej suni.Wpadła w ręce kata oprawcy i została dotkliwie pobita, skopana, pocięta. Lekarze załamali ręce widząc ledwo żywą sunię. Płody oraz wnętrzności małej były całkowicie poprzestawiane. Rozpoczęła się walka o jej życie, która trwała całą noc. Mamba się nie poddała, postanowiła walczyć. Walczyła do końca i udało się jej! Sunia, z tak silną wolą życia zasługuje na to, co najlepsze!Mamba jest cudowną, mega przytulaśna i wpatrzoną w człowieka sunią. Ona kocha i mówi o tym jej wyraz twarzy bo Mamba potrafi się uśmiechać!Mamba waży ok 7 kg. Troszeczkę musi zrzucić :) Jej brzuszek jest cały w ranach po składaniu jej w całość, aczkolwiek goi się bardzo pięknie. Przez nami diagnostyka - Mamba ma "coś" z tylnymi łapkami. Objawia się to w taki sposób, że ma problemy z wskoczeniem na kanapę. Mamba kocha wszystko i wszystkich - pies idealny! Szukamy małej domu na terenie Warszawy lub bliskich okolic. Warunkiem adopcji jest wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.Mamba jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.Jeżeli nie mozesz adoptować małej możesz wesprzeć ją finansowo. Mamba będzie wdzięczna za każdy grosz! Mambe czeka diagnostyka...[/I]
  2. Fiorestinbock - bardzo, bardzo dziękuję za banerek! :) Już sobie podklejam :)
  3. Ponieważ Chmurka jest pod opieką Fundacji Mikropsy zapraszam na bazarek z którego dochód zostanie przeznaczony częsciowo dla Mikropsów :) Może macie ochotę na małą zabawę w typowanie? ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224227-PAPRYKOWA-ruletka-dla-Nuri-i-Mikrops%C3%B3w-do-28.03-g.22.-Typujesz[/url]
  4. Ponieważ Chmurka jest pod opieką Fundacji Mikropsy zapraszam na bazarek z którego dochód zostanie przeznaczony częsciowo dla Mikropsów :) Może macie ochotę na małą zabawę w typowanie? ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224227-PAPRYKOWA-ruletka-dla-Nuri-i-Mikrops%C3%B3w-do-28.03-g.22.-Typujesz[/url]
  5. Zapraszam na kolejny ;) ale tym razem ZUPEŁNIE INNY bazarek częściowo dla Nuri, częsciowo dla Mikropsów :) Może macie ochotę na małą zabawę w typowanie? ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224227-PAPRYKOWA-ruletka-dla-Nuri-i-Mikrops%C3%B3w-do-28.03-g.22.-Typujesz[/url]
  6. Zapraszam na pierwszy dogomaniacki bazarek, z którego dochód zostanie częsciowo przeznaczony dla Mikropsów :) Może macie ochotę na małą zabawę w typowanie? ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224227-PAPRYKOWA-ruletka-dla-Nuri-i-Mikrops%C3%B3w-do-28.03-g.22.-Typujesz[/url]
  7. [quote name='jaanka']Witam, ostatnio zakochałam się w mikrusach . Od niedawna mam dziewięciokilogramowego i on wydaje się malutki , kruchy i bezbronny . A co dopiero takie ociupiny .[/QUOTE] Jaanka, witamy na wątku :smile: Niestety - mikropies w schronisku, w boksie ogólnym skazany jest na śmierć. Jest bez szans w starciu z dominującym, większym od siebie współlokatorem. 1 micha z jedzeniem, 1 micha z wodą, ustalanie dominacji – mikropies na starcie skazany jest na głód, zastraszenie, zdominowanie :-( I dlatego właśnie powstała Fundacja Mikropsy - w miarę naszych możliwości wyciągamy psiaki ze schronisk, z ulicy. Finansujemy ich leczenie, kastracje. Przyjmujemy pod swój dach i kochamy, przygotowujemy do adopcji i szukamy najlepszych na świecie domów stałych [quote name='Figafiga']Jak to dobrze, że Nela uwielbia guziczki :-) właśnie oglądam i czytam, ale zaraz lecę spać, bo mój synuś o 7. wstaje :-)[/QUOTE] Koniecznie poczytaj w wolnej chwili ;) Naprawdę warto ;) [quote name='wiosenka'][B]"Opis: Średni, w typie jamnika szorstkowłosego."[/B] On z fotek dla mnie bliżej ma do jamnika, głowa, wyraz pyska.[/QUOTE] Widziałaś jego fotki? ;) głowę i wyraz pyska ma owszem jamnicze - ale figurę zupełnie nie ;) Jamnik na szczudłach ;)
  8. Buuuugi!!!! Obgadują Cię tutaj!!! ;) Choooodz!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224117-Fundacja-MIKROPSY-w%C4%85tek-podopiecznych.Pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-pomaga%C4%87-tym-najmniejszym!!?p=18785208#post18785208[/url]
  9. [quote name='Figafiga']A wygląda jak jamnior, coś mi nóżki nie pasowały, ale zdjęcia mogą kłamać, a tu jadterrier :-)[/QUOTE] maaaam :) Tu jeden z wielu przykładów działalności Bugiego, cały wątek jest prześmieszny ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/142433-PI%C4%98KNY-BUGI-ju%C5%BC-na-wieki-%28m%C4%99czy-%29-DT-%29/page84[/URL] Żeby nie było. Znam Bugiego osobiscie ;) On [B]naprawdę[/B] taki jest:evil_lol:
  10. [quote name='Florentynka']No i cholera, siedmiodniowy tydzień pracy w ciąży to nie jest dobry pomysł. Ale od dziś odpoczywam - robota wypchnięta, kasa w garści, ufff. W tym tygodniu tylko jeszcze za mąż wyjść, imprezkę odbębnić, a w weekend odsypiam.[/QUOTE] O qrcze, a ja myślałam, że przesadzam z robotą ;) Masz zdecydowanie bardziej napięty grafik ;) [quote name='Becia66']ale tam jest też Beatka :diabloti:.[/QUOTE] A "Na Wspólnej" Dancewicz, co zdradziła męża ma "nasze" dzieci - Kacpra i Antosię ;)
  11. [quote name='Figafiga']Śliczny to one jest!!! ale psi towarzysze również, a jamnior cudo![/QUOTE] Pierwszy towarzysz to "bernardynka" Nana - psi socjalizator wszystkich przerażonych mikrusów, które trafiają do jednego z fundacyjnych DT - ostoja spokoju i dobrej zabawy, niesamowcie cierpliwy i spokojny pies :) A "jamnior" to Bugi, zwany Bogusławem, jeden z największych szkodników na dogo, który kiedyś miał wątek za którym bardzo tęsknię, bo czytając go płakałam ze śmiechu i jeszcze mocniej dziękowałam Łowiczowi za Nelkę ;) Jak znajdę w czeluściach subskrypcji to wrzucę to wątek Bugiego. Aha - Bugi to jagterrier, nie jamnior ;)
  12. "Nasz" dziki szczeniak - czyli Nefretete, firmowana przez Fundację Pies na Zakręcie, uczy się, ze towarzystwo innych psów jest fajne ;) Za ludźmi nadal nie przepada - gryzie ostrymi jak szpileczki zębami przy próbie dotyku ... Ale będzie dobrze, wkrótce maleńka się nauczy, że człowiek jest w porządku :) [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5364/nefre2.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9536/nefre1.jpg[/IMG]
  13. Fantastyczne fotki, już któryś raz oglądam i nie mogę się napatrzeć :D
  14. [quote name='Nutusia']Rozpacz w kratkę... a na głupotę ponoć lekarstwa nie ma - szczególnie na ludzką jej odmianę :( Andzike, czy ten link, który wkleiłaś jest spójny z wątkiem mikropsiaków, które można zgłaszać na innym wątku? Mam u siebie na BDT aktualnie 2 Insekty x 5 kg każdy (Muszkę i Pchełkę). Pchełkę można już ogłaszać, z Muszką muszę zaczekać na wynik RTG, bo ma problem z kolankiem. Jak i gdzie mogłabym zgłosić Pchełkę, żeby zwiększyć jej szanse na domek (ogłoszenia jej zrobimy niezależnie)?[/QUOTE] Generalnie to jest wątek aktualnych podopiecznych, oczywiście wrzucić na wątek można, pod warunkiem, że jednocześnie wyślesz zdjęcia i opis na [email][email protected][/email], to wtedy wrzucimy je na tablice na FB i na stronę [url]www.mikropsy.pl[/url] :)
  15. [quote name='majuska']A Ty kochana co robisz o wpół do czwartej nad ranem na dogo:cool3:?[/QUOTE] Właśnie się nad tym zastanawiałam u Klary... ;) Albo jeszcze imprezuje albo już imprezuje ;)
  16. Mamanabank, dopiero skończyłaś imprezę Gackową czy spać nie możesz? ;)
  17. [quote name='mamanabank']A chcesz? Pod Łowiczem zlikwidowano dwie pseudohodowle :-( mikro i nie mikro... [/QUOTE] Wiem, widziałam na FB :( Fundacja też już wie... Ale jakby ktoś mógł wszystkie mikro wysłać na [email][email protected][/email] to wrzucilibyśmy je na stronkę :)
  18. No to imprezka!!!:drink1::popcorn::drinking::knajpa: tyle, że większość z nas na tym wątku to może co najwyżej się napić :pepsi:
  19. [quote name='nika28']Chyba jeszcze nie jest po sterylizacji. Na mikropsiaki chyba nie mogę jej wstawić bo nie ma oddzielnego wątku :([/QUOTE] Podeślij zdjęcia i opis na [email][email protected][/email] - wstawimy ja na tablice na FB :)
  20. [quote name='Anette']Dziś mija rok jak Klarcia stała się warszawianką pełną gębą :)[/QUOTE] Ale to zleciało!!! :) Może jakaś urodzinowa fotka większej doopki?;)
  21. [quote name='Figafiga']Na mur beton do ogłoszenia!!pozwoliłam sobie delikatnie ubarwić :-)[/QUOTE] Wszystkie fotki można ubarwiać, przycinać i ulepszać wedle uznania ;) Ja też uważam, że jest przecudna :)
  22. [quote name='Bejotka']Żartowałam. Nawet sobie nie potrafię tego wyobrazić :lol:[/QUOTE] Najgorsze, że ja mogę :( A możesz sobie wyobrazić, że taki psiak był całe życie na łańcuchu? :( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/sasza1.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1056/sasza1.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.331761643527549.67338.167056143331434&type=3[/url]
  23. [quote name='wiosenka']Cudne te maluchy :).[/QUOTE] Boskie :) A ile takich mikrusów siedzi w schroniskach :(
  24. [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3356/p3045759.jpg[/IMG][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/345/p3045785.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=darkslateblue][B]SPRAWY FINANSOWE :) [/B][/COLOR][/SIZE] Cały czas intensywnie bazarkujemy i zbieramy pieniążki na sterylizację i operację oczka, ale mamy też cudownych wielbicieli Nuri, którym jej dobro leży na sercu :Rose: Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy: - [B]mamienabank i Fidzefidze,[/B] które zdecydowały, że[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191222-FLORCIA-mix-jamnika-szorstkow%C5%82osego-odesz%C5%82a-za-T%C4%99czowy-Most.?p=18755479#post18755479"]150zł[/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/191222-FLORCIA-mix-jamnika-szorstkow%C5%82osego-odesz%C5%82a-za-T%C4%99czowy-Most.?p=18755479#post18755479"] ze spadku po łowickiej Florci [*][/URL] zostanie przekazane dla Nuri :Rose: - [B]jolam [/B]- cichej wielbicielce Nuri, która zdecydowała się przekazać 200zł z zakończonego przez siebie bazarku na potrzeby czekoladki:Rose: Jesteście kochane dziewczyny! :Rose:
  25. [quote name='Figafiga']to czekam na zdjęcia za spacerku, już bez śniegu rzecz jasna.[/QUOTE] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/8819/p3045774.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/443/p3045777.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6932/p3045778.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/2249/p3045769.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2751/p3045766.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...