Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='AniaiJanek']Janek pół drogi słuchał mojego jęczenia. Mi się co krok jakiś pies BARDZO podoba ale teraz się zakochałam.. I jak Ty to robisz, że one takie grzeczne? Wpadnij i ogarnij moje, PROSZĘ :D[/QUOTE] Nelka jest łowicka, miała to w pakiecie ;) A dzięki niej tymczasowicze też są grzeczni ;)
  2. Zakończył się kolejny bazarek dla Nuri - tym razem [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223632-DO-ZAMKNIECIA%21-Zako%C5%84czony.Torebkowo-dla-czekoladki-Nuri-w-BDT-do-11.03-g.20%21"]torebkowy[/URL] - 47zł przekazano do skarbonki Nuri :) Post rozliczeniowy zaktualizowany - bardzo, bardzo dziękujemy! :Rose:
  3. [quote name='AniaiJanek']Poznałam Szirę i się zakochałam... Mam traumę :D[/QUOTE] Oddam Ci bez wizyty przed/a ;)
  4. Wszystkie mamy i nie tylko serdecznie zapraszam na bazarek z książeczkami dla dzieci ZA GROSZE, z którego dochód zostanie przeznaczony na labradora Lucka w BDT i Fundację Mikropsy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224440-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-ZA-GROSZE-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w-do-31.03-g.20[/url].
  5. Wszystkie mamy i nie tylko serdecznie zapraszam na bazarek z książeczkami dla dzieci ZA GROSZE, z którego dochód zostanie przeznaczony na labradora Lucka w BDT i Fundację Mikropsy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224440-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-ZA-GROSZE-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w-do-31.03-g.20[/url].
  6. Wszystkie mamy i nie tylko serdecznie zapraszam na bazarek z książeczkami dla dzieci ZA GROSZE, z którego dochód zostanie przeznaczony na labradora Lucka w BDT i Fundację Mikropsy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224440-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-ZA-GROSZE-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w-do-31.03-g.20[/url].
  7. Wszystkie mamy i nie tylko serdecznie zapraszam na bazarek z książeczkami dla dzieci ZA GROSZE, z którego dochód zostanie przeznaczony na labradora Lucka w BDT i Fundację Mikropsy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224440-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-ZA-GROSZE-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w-do-31.03-g.20[/url].
  8. Wszystkie mamy i nie tylko serdecznie zapraszam na bazarek z książeczkami dla dzieci ZA GROSZE, z którego dochód zostanie przeznaczony na labradora Lucka w BDT i Fundację Mikropsy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224440-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-ZA-GROSZE-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w-do-31.03-g.20[/url].
  9. Wszystkie mamy i nie tylko serdecznie zapraszam na bazarek z książeczkami dla dzieci ZA GROSZE, z którego dochód zostanie przeznaczony na labradora Lucka w BDT i Fundację Mikropsy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224440-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-ZA-GROSZE-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w-do-31.03-g.20[/url].
  10. Zapraszam na bazarek z książeczkami dla dzieci ZA GROSZE z których dochód zostanie przeznaczony w 50% na podopiecznych Fundacji Mikropsy, w szczególności na Niunię :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/224440-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-ZA-GROSZE-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w-do-31.03-g.20[/url].
  11. [quote name='Florentynka']Napisze, napisze, tylko się troszkę wdroży w wątek.[/QUOTE] Dzięki! :) Watek na razie sam się wdraża, bo niewiele o Lucku wiemy ;) ale się dowiemy :) A tymczasem - mamuśki i nie tylko serdecznie zapraszam na kolejny bazarek, z ktorego dochód zostanie przeznaczony w 50% dla Lucka :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224440-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-ZA-GROSZE-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w-do-31.03-g.20[/URL].
  12. [quote name='jostel5']Ale co-Rodzina ma jakieś dzieci czy tylko jedynaka labka? w bloku czy w domu?[/QUOTE] Z tego co wiem to jest tylko labek, dzieci niet ;) Mieszkanie w bloku ;) ale więcej wie wiadomy numer ;) bo on sam odwoził Chmurkę osobiście do nowego domu :D
  13. No właśnie weszłam, żeby się newsem podzielić :D :D :D W dzisiejszym dniu Chmurka znalazła swoją własną cudowną rodzinę :D
  14. Mamanabank, uczniu czarnoksiężnika - dziękujemy za odstąpienie ogłoszeń ! :) Co do fantów, to właśnie siedzimy z Pawłem zasypani książkami - Ania z Jankiem przywieźli nam dziś ze cztery wielkie torby książek z czego kilkadziesiąt fantastycznych książeczek dla małych dzieci ;) Jeszcze dziś wystawię bazarek z dziecięcymi książeczkami - w połowie na Lucka, w połowie na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224117-Fundacja-MIKROPSY-w%C4%85tek-podopiecznych.Pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-pomaga%C4%87-tym-najmniejszym%21%21"]Fundacje Mikropsy[/URL] :) [quote name='aikowo']Dziękuję pięknie za pakiet ogłoszeń :) Może Florentynka napisze tekst?[/QUOTE] Florentynka pewnie odsypia weselicho:cool3: ale już ja tu zaprosiłam ;)
  15. [quote name='arabiansaneta']Tylko teraz do dobrego domku i po sprawie.[/QUOTE] Hmm... a ja mam newsa :D :D :D :D
  16. Biedny maly kudłaczek... Idę po Dogo07, niech go wrzuci na Kudlacze do Adopcji na FB, może się ktoś zlituje :(
  17. [quote name='oska1983']nie, ale już lecę[/QUOTE] Super, dzięki! ;)
  18. [quote name='Andzike'] A pod opiekę Mikropsów zaraz trafi kolejne maleństwo.... [/CENTER][/QUOTE] Niewiele się pomyliłam - w zasadzie tylko w tym, że to żadne maleństwo... Historia Niuni jest naprawdę straszna, dość powiedzieć, że jest cichą podopieczną Fundacji już od jakiegoś czasu, ale nikt nie dawał jej szansy na przeżycie :( ale żyje... Fundacja ma ogromny dlug w lecznicy za operacją, która postawiła Niunię na nogi :( Ale warto było! Niunia jeszcze przed operacją [video=youtube;u50tcMIfxMk]http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=u50tcMIfxMk[/video] I po operacji - kochany mały koślawiec ... [video=youtube;4k-yAXnH8SI]http://www.youtube.com/watch?v=4k-yAXnH8SI&feature=youtu.be[/video]
  19. [quote name='oska1983']nie jestem na forum labkowym :( ale mogę trochę pospamować po dogo :D[/QUOTE] Super, bardzo będę wdzięczna - ja ostatnio głównie spamuję bazarkami dla Nuri, więc nie chcialabym przesadzić... ;) A propos:cool3: obstawiłaś już swój szczęśliwy numerek w paprykowej ruletce? :cool3:
  20. [quote name='oska1983']no więc zaznaczam[/QUOTE] No i super :) Witamy :) Oska, czy Ty jesteś na jakimś labkowym forum? Rozreklamowałabyś tam trochę Lucka?:modla:
  21. [quote name='Andzike']Nic tylko zaprasza na bazarki ;)[/QUOTE] Albo poleca koleje wątki... :mdleje: Tym razem poleca Lucka - kolejnego labradora pod opieką aikowo, która niedlugo będzie się z labków doktoryzować ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224408-Lucyfer-czarny-jak-smo%C5%82a-mix-labradora-PILNIE-szuka-DS-i-zbiera-na-karm%C4%99-%28w-DT%29-[/url]! [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5492/p3115872kopia.jpg[/IMG]
  22. Jakaś masakra z tymi labkami - my też mamy kolejnego - tym razem smolistego :mdleje: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224408-Lucyfer-czarny-jak-smo%C5%82a-mix-labradora-PILNIE-szuka-DS-i-zbiera-na-karm%C4%99-%28w-DT%29-[/url]! [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5492/p3115872kopia.jpg[/IMG]
  23. Nie ma problemu ;) Powrzucałam Lucka na FB na strony labradorskie i do znajomych Fundacji ;) Potrzebujemy ściągnąć tu ludzi, którzy mogliby pomóc ;)
  24. Dziewczyny już w domu, wylegują się na narożniku, a do naszego "wesołego stadka" dołączył wczoraj kolejny psiak - aikowy TZ zgarnął z trasy poznańskiej mix-labradora... :mdleje: [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7396/p3115881kopia.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/224408-Lucyfer-czarny-jak-smo%C5%82a-mix-labradora-PILNIE-szuka-DS-i-zbiera-na-karm%C4%99-%28w-BDT%29-[/url]
  25. Kolejny labrador (mix) w BDT u aikowo... :mdleje: Pomocy!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224408-Lucyfer-czarny-jak-smo%C5%82a-mix-labradora-PILNIE-szuka-DS-i-zbiera-na-karm%C4%99-%28w-BDT%29-[/url]! [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7396/p3115881kopia.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...