Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='oska1983']ale piękny duet :) wymarzony do jednego wspólnego domku. Marzy mi się taki kumpel dla Lary ale to nie w tym dziesięcioleciu :D[/QUOTE] No cóż, nie mamy aż tyle czasu ;) No to chodźcie do Lucka ... ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224408-Lucyfer-czarny-jak-smo%C5%82a-mix-labradora-PILNIE-szuka-DS-i-zbiera-na-karm%C4%99-%28w-BDT%29-[/url]!
  2. Post rozliczeniowy i na tekst do ogłoszeń :)
  3. Oczywiście aikowo przegląda wszystkie ogłoszenia o zaginionych labkach, ale moim zdaniem psa ktoś ewidentnie wyrzucil:angryy: Chcemy go jak najszybciej zaszczepić, ogłosić, a jeśli zdążymy przed znalezieniem fajnego domu, to tez odjajczyć ;) Oczywiście dom, który weźmie na siebie koszty odjajczenia bardzo mile widziany! :) [B]Czego potrzebujemy? [/B] - dobrego tekstu do ogłoszeń (Florentynka?:oops::cool3:) - DS :cool1: - karmy lub pieniążków na karmę (kolejna gęba do wykarmienia :mdleje: ) - obecności na wątku i dobrego słowa ;) - bazarków lub fantów na bazarki ;) Ponieważ Lucek jest póki co "goły" część z pieniędzy, które ma obecnie Nuri chciałybyśmy przeznaczyć na jego potrzeby (karma i szczepienia) - jeśli ktoś ma jakieś uwagi - dajcie znać :) [COLOR=red][B]Wydatki na Lucka :mdleje: [/B] 80zł - szczepienie i odrobaczenie ("pożyczone" od [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220105-NURI-czekoladowa-labradorka-juz-w-DT-potrzebna-karma-i-DS!"]Nuri[/URL])[/COLOR] [COLOR=red]170zł - leczonie babeszjozy ("pożyczone" od [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220105-NURI-czekoladowa-labradorka-juz-w-DT-potrzebna-karma-i-DS!"]Nuri[/URL])[/COLOR] [COLOR=red]140zł - leczonie babeszjozy część druga ("pożyczone" od [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220105-NURI-czekoladowa-labradorka-juz-w-DT-potrzebna-karma-i-DS!"]Nuri[/URL])[/COLOR] [B]Razem 390zł[/B] [COLOR=#0000cd][B]Wpłaty na Lucka[/B] 100zł - [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224408-Lucyfer-czarny-jak-smoła-mix-labradora-PILNIE-szuka-DS-i-zbiera-na-karmę-(w-DT)-!?p=18925820#post18925820"][COLOR=#0000cd]"zainteresowany" domek [/COLOR][/URL] [B][COLOR=#800080]Powyższe 100zł zostało przekazane do aikowo tytułem zwrotu za benzynę spaloną przy odwożeniu Lucka i Nuri do DS:loveu: a także wypraw do weterynarza :) [/COLOR][/B]
  4. Tymczasowiczka Nuri polubiła nowego kolegę, z Goldenem musieli sobie chłopaki poustawiać relację, a Pixel ma póki co focha ;) [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6905/p3115882kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7661/p3115876kopia.jpg[/IMG] Lucyfer jest młody, ma około roku, energia go rozpiera i oczywiście świeci klejnotami, których chcemy się jak najszybciej pozbyć :mdleje:
  5. Aikowo, jak przystało na wielbicielkę leonbergerów bardzo chciałaby być DT dla tych dostojnych wielkich psów. Co jakiś czas przegląda strony potrzebujących leonbergerów i planuje, którego z nich weźmie na BDT i pomoże mu znaleźć nowy dom... Takie są marzenia - rzeczywistość pisze inne scenariusze... Zamiast leonbergerów na drodze aikowo stają zupełnie inne potrzebujące psy - sznaucer olbrzymi, mix cane corso, mix wyżła ;), labrador... i właśnie do tej ostatniej rasy aikowo ostatnio ma "szczęscie" :cool3: Wczoraj, aikowy TZ zgarnał z bardzo ruchliwej trasy poznańskiej, prosto z pod kół jadącego samochodu psa w typie labradora. Nie mógł pozwolić, żeby zginął rozjechany, więc przywiózł go do domu, pomimo tego, że miejsce dla tymczasowicza zajmuje obecnie Nuri.. Na szczęście psiak okazal się przyjazny, nie próbuje zagryźć ani aikowo ani jej psich rezydentów i tymczaski, labradorki (nomen omen :cool3:) Nuri, więc aikowo zdecydowała, że pies może u nich poczekać na nowy dom, nie miała serca wywieźć go schroniska, chociaż cztery psy w domu (z czego trzy duże) to niekoniecznie komfortowa sytuacja... Przedstawiam Wam zatem Lucyfera, w skrócie Lucka - kolejnego szczęściarze, czekającego na swój dobry dom w "aikowie":evil_lol: [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5492/p3115872kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7396/p3115881kopia.jpg[/IMG]
  6. Aikowo, jak na wielbicielkę leonbergerów, to jakoś masz farta do labradorów ;) No to przedstawiam Wam Lucyfera, vel Lucka :) który oczywiście dorobi się wlasnego wątku ;) [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6905/p3115882kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7661/p3115876kopia.jpg[/IMG] Nuri polubiła nowego kolegę ;) Aikowo przetrzepuje net w poszukiwaniu ogłoszeń o zaginionym labku, ale obawiam się, że Lucek został po prostu wyrzucony :( Chcemy go jak najszybciej zaszczepić, ogłosić i znaleźć dom, jeśli w międzyczasie uda się ciachnąć jajka tym lepiej ;) [B] Machniemy jakiś bazarek specially for Lucek, ale czy póki co nikt nie ma nic przeciwko, żeby Lucyfer skorzystał z pieniążków Nuri? [/B] Bohaterka wątku nie ma nic przeciwko ;)
  7. [B]Szasza [/B]- maleńka sunia z łańcucha, która przymarzła do betonu:placz: i w trakcie odrywania od niego straciła paluszek i mocno obtarła uszkodziła uszko:placz:ma sie coraz lepiej. Odżywa staruszka i młodnieje :-) Przygotowujemy ją do sterylizacji i wycięcia guzów na sutkach :( Kochane obstawiajcie paprykową ruletkę, część dochodu pójdzie na operację Saszki... Sasza potrzebuje też jedzenia dla seniorów, jakby ktoś miał nadmiar i chciał się podzielić to będziemy bardzo wdzięczni! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/406/szaszka.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4394/szaszka.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='jostel5']W bólach i mękach wydziergałam pierwszy w życiu bazarek!!!:evil_lol: [/QUOTE] Piękny bazarek :)
  9. Uprzedzę aikowo i napiszę, że Nuri została zaszczepiona - koszt 70zł. Wetka zadowolona z efektów kuracji, Nurek błyszczący i bez nowych dziur, za dwa tygodnie jedziemy na sterylkę i operację oczka. I do domu, ziuuuuuuuuuuuuuuu! A co do reszty:cool3: to napisze aikowo :lol:
  10. No właśnie Szira się nigdzie nie wybiera, qrde... Weekend mamy trochę imprezowy (hłe, hłe) więc dziewczyny pojechały wczoraj do babci czyli mojej mamy ;) Dla Nelki to nie nowość, zastanawiałam się czy Szira nie będzie tęsknić, ale okazuje się, że nie ;) Bardzo szybko poczuła się jak u siebie w domu, spała w łóżku, bawiła się z Szibą, a razem z Nelką próbowały przestawić szafę ;) To jest psiak idealny, bardzo szybko adaptuje się do nowych (dobrych) warunków... Nie wiem czemu nikt nie chce mojego zajączka :( Zaraz jadę odebrać od mamy psiaki - dziwnie tak obudzić się rano i nie zobaczyć kudłatego pyska na poduszce ;)
  11. [CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Ogłoszenie parafialne - LouLou w nowym domu:multi: [SIZE=2][COLOR=black]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.310185602351820.63893.167056143331434&type=3[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][CENTER][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/31/loulouq.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3356/loulouq.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [B]Adopcja LouLou nie należy do prostych. To sunia, która w życiu potwornie zawiodła się na ludziach. Sunia, która zębami pokazywała, że się boi. Sunia, która przez kilka dni będzie nieobecna, sunia, którą trzeba będzie ponownie uczyć zaufania do człowieka. Ale gdy już zaufa, nauczy się miasta, swojego miejsca, pozna nowe otaczające ją zapachy - pokocha bezgranicznie swoim mikroserduszkiem. Znalazła się cudowna osoba, której nie starszne były zeby Loulou, której nie starszny był poczatkowy brak zaufania ze strony suczki. Ostatnie tygodnie polegaly na poznawaniu się obydwu Pań. Dzisiaj LouLou zamieszkała w NOWYM DOMU - dokładnie takim, jakiego potrzebowała ! Rozpoczyna się ostatni etap w życiu suczki - swój własny dom! Trzymamy kciuki za obydwie Panie! [/B] A pod opiekę Mikropsów zaraz trafi kolejne maleństwo.... [/CENTER]
  12. [LEFT]Bardzo mi miło zakomunikować, że z zakończonego [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223327-KONIEC%21Rozliczamy%21%21Fata%C5%82aszkowo-na-ostrrro-i-romantycznie-dla-Nuri-w-BDT-do-3.03%21"]bazarku ciuszkowego[/URL] trafi dla Nuri [B]160zł[/B][I]:multi::multi::multi:[/I] [/LEFT] Bardzo dziękuję za udział w bazarku :Rose:
  13. Mi się Bugi i Ewka też kojarzą z naleśnikami ;)
  14. [quote name='arabiansaneta']Miejmy nadzieję, że już z brzuszkiem w porządku?[/QUOTE] Tak, już wszystko w porządku :)
  15. [quote name='mamanabank']Malwi, przyznaj się! Wiedziałaś! :-D[/QUOTE] Na FB była prośba, żeby osoby z "bliskiego kręgu" czyli administratorzy Mikropsów się nie odzywali, bo oni dobrze wiedzą czym Ewka pasie psy ;)
  16. [quote name='Malwi']jak to co :P Żarcie :D ew. naleśniki robi :P[/QUOTE] Dokładnie ;)
  17. [quote name='arabiansaneta']A Chmurka, czy z bliska, czy z daleka, nie przestaje być słodka[/QUOTE] Podobno nie przestaje nawet wtedy gdy ma rozwolnienie i nie tylko ;) wczoraj się pannicy przytrafiło, DT poleciał w te pędy do weta, okazało się, że na szczęscie nic Chmurce nie jest. W sprawie ewentualnego domu prośba o trzymanie kciuków - na dniach coś się powinno wyjaśnić ;) Tylko proooooszę ;) , nie dopytujcie się od zaraz co godzinę "czy coś już wiadomo" - jak tylko będę mieć jakieś wieści od razu dam znać, bo wiem jakie jesteście ich spragnione ;) Na razie mocno trzymamy kciuki! ;)
  18. [quote name='aikowo']od wtorku Nuri nie dostaje sterydów I się nie drapie:) [/QUOTE] Fantastycznie wprost :)
  19. Hehehehe, lubię tu zaglądać ;)
  20. [quote name='Andzike']Też mi się tak wydaje :) Tzn. że pod kocem jest jeszcze ukryta Yoko z Rachowo - która z tymczasowiczki stała się rezydentką:evil_lol:[/QUOTE] Dokładnie - jest piątka :) cztery na łóżku i jeden na podłodze :) A poniżej kolejna mikropsiejska zagadka - rozwiązana już na FB, więc jak ktoś wie, to niech da szanse tym, którzy nie wiedzą ;) [B]Co "ciocia" gotuje, że wszystkie jej tak dzielnie asystują? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/nalesnikit.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/504/nalesnikit.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  21. [quote name='Ziutka']Andzike, pamiętaj, że jak ogłoszenia potrzebne to ja się piszę ;)[/QUOTE] Super, posiłkujemy się FB, ale każda para rąk do ogłoszeń się przyda ;) Dam znać :D
  22. [quote name='Ziutka']I ja się zamelduję ;)[/QUOTE] Super, witamy serdecznie i zapraszamy na paprykową ruletkę (mój banerek) :)
  23. No to super, że już "po" :) Jeszcze raz wszystkiego, wszystkiego naj :)
  24. [quote name='Klauzunka']Brawo Nuri !!!! :)[/QUOTE] O mamo, a ja przeoczyłam taką informację ... Gratulacje czekoladowy niedźwiedziu, oby tak dalej :D Klauzunka, chodz do mojego banerka zagrać w ruletkę, co ??? ;)
  25. No już za parę minut Florentynka zostanie oficjalnie Panią Adamową :) Sto Lat Młodej Parze! :D [video=youtube;uXU6gl0xRrI]http://www.youtube.com/watch?v=uXU6gl0xRrI[/video]
×
×
  • Create New...