-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Po ostatnim badaniu usg miałam odrobinę nadziei, że jednak będzie dziewczynka - dzisiejsze całkowicie ją rozwiało - 20 paluszków, dwa jąderka i jeden penis ;) Kacper waży pół kilko i mierzy 25cm - kawał chłopa! :) Mam filmik z całego badania,było takie pół na pół z 3D (lekarz przełączał), zdjęcia też mam częsciowo w 3D i na pewno osobnego 3D nie zrobię - szkoda kasy, a dziecko i tak wygląda jak krater na Marsie ;) Dziewczyny, macie jakiś sposób na problemy z zaśnięciem? Spać mi się nie chce zupełnie, siedzę do późna w nocy, a cały czas normalnie pracuję, więc zmuszam się, żeby iść spać, a potem do 3 w nocy się przewracam z boku na bok:roll: -
Pani jest w porządku i jakiś starszy mikrus miałby u niej dobrze.
-
Pani odebrała telefon, więc jest postęp ;) Za 15-20min wychodzę z pracy i jadę do Pani - ciekawe czy mnie wpuści :evil_lol:
-
Irys pojechał do własnego domu,a Jeżyk jest królem u siebie:)
Andzike replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']I znowu mam serię zapytań o Irysa....Ma ktoś może jakąś dobrą ankietę p/adopcyjną? Jakby co : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :) Może jakiś inny psiak też znajdzie dom....[/QUOTE] Ja mam ;) Tylko taką mega ostrą ;) Mikropsiejską ;) EDIT: poszło na maila, tylko przerób ją usuwając logo i inf nt Fundacji ;) -
Już wydrukowane, ciekawe czy uda się dziś z Panią spotkać ;)
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='aikowo']Pamiętaj żeby uwzględnić torebkę :)[/QUOTE] Aaaa... fakt ;) to dostaniesz 97zł ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='aikowo']Nurek za tydzień w czwartek ma sterylizację i oczko :) Wczoraj przyszła butelka Fiprexu na kleszcze koszt 39 zł :([/QUOTE] Za Fiprex też Ci przeleję :) Razem z [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224408-Lucyfer-czarny-jak-smo%C5%82a-mix-labradora-PILNIE-szuka-DS-i-zbiera-na-karm%C4%99-%28w-DT%29-%21?p=18833649#post18833649"]odrobaczeniem i szczepionką Lucka[/URL] przyjdzie do Ciebie przelew na 119zł :) -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='aikowo']Lucek był wczoraj u weta Zaszepiony i odrobaczony - rachunek 80 zł :-( [/QUOTE] Ajeczka, przeleję Ci kasę za szczepienie i odrobaczenie ze skarbonki Nuri - nikt nie zgłosił reklamacji, żeby Lucek mógł skorzystać ;) Też już się nie mogę doczekać spaceru w weekend na łąkach :) -
Zapraszam na całkiem nowy bazarro dla Lucka w BDT u aikowo i Mikropsów - super targowisko książek i promocji dla czujnych :diabloti: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224642-MEGA-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-z-promocjami-ZA-GROSIKI-do-9.04-g.20-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/224642-MEGA-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-z-promocjami-ZA-GROSIKI-do-9.04-g.20-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w[/URL]!
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na całkiem nowy bazarro dla Lucka w BDT u aikowo i Mikropsów - super targowisko książek i promocji dla czujnych :diabloti: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224642-MEGA-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-z-promocjami-ZA-GROSIKI-do-9.04-g.20-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/224642-MEGA-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-z-promocjami-ZA-GROSIKI-do-9.04-g.20-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w[/URL]! -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na całkiem nowy bazarro dla Lucka w BDT u aikowo i Mikropsów - super targowisko książek i promocji dla czujnych :diabloti: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224642-MEGA-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-z-promocjami-ZA-GROSIKI-do-9.04-g.20-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/224642-MEGA-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-z-promocjami-ZA-GROSIKI-do-9.04-g.20-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w[/URL]! Dziś w nocy zdecydowanie będą mi się śniły książki ;) -
Zapraszam na całkiem nowy bazarro dla Lucka w BDT u aikowo i Mikropsów - super targowisko książek i promocji dla czujnych :diabloti: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224642-MEGA-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-z-promocjami-ZA-GROSIKI-do-9.04-g.20-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/224642-MEGA-ksi%C4%85%C5%BCkowisko-z-promocjami-ZA-GROSIKI-do-9.04-g.20-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w[/URL]!
-
[quote name='jostel5']Andzike ma wydrukować fotki Niuśki i pokazać Pani sunię w całej okazałości...:) bo tak naprawdę Pani widziała niewiele.:)[/QUOTE] A właśnie - poproszę Waszym zdaniem najlepsze fotki do pokazania Pani na maila - [email][email protected][/email]
-
Z Panią jestem umówiona na jutro między 16 a 18. Nie wiem o której uda mi się wyjść z pracy-jeśli Pani odbierze jutro telefon to umówimy się konkretnie.
-
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Będą może jeszcze niedługo jakieś zdjęcia, czy lecieć na bazarek ogłoszeniowy z tymi co są?[/QUOTE] Nie, wstrzymaj się trochę, aikowo ma zrobić jakieś domowe ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klauzunka']to dobrze, bo już myślałam, że coś skwasiłam.[/QUOTE] Nie, nie jest super :) Założyłabyś tez tam wątek Lucyferowi? [url]http://www.dogomania.pl/threads/224408-Lucyfer-czarny-jak-smo%C5%82a-mix-labradora-PILNIE-szuka-DS-i-zbiera-na-karm%C4%99-%28w-DT%29-[/url]! W poście nr #25 tekst do ogloszeń, namiary do kontaktu te same, co w przypadku Nuri :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klauzunka'][B] a ja przypominam Nuri jest tu: [url]http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=6899[/url] i tu: [url]http://labradory.info/viewtopic.php?t=17981&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url][/QUOTE] Super, dzięki :) Numery do kontaktu są ok :) -
Irys pojechał do własnego domu,a Jeżyk jest królem u siebie:)
Andzike replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Już po wizycie, dom naprawdę super. Bardzo ciepli, mili, pozytywni ludzie. Takie wizyty to przyjemność ;) Jostel, powiedziałam Państwu, że się z nimi skontaktujesz w sprawach logistycznych, są oczywiście gotowi pojechać po Iryska w dowolny weekend, a nawet wziąć wolne w tygodniu, żeby móc mieć go wcześniej ;) -
[quote name='arabiansaneta'] I czy aby ta Pani nie próbowała zrobić uniku?[/QUOTE] Nie wiem, dzwoniłam koło 17 po raz kolejny, znów nie odebrała. Może nie lubi odbierać telefonów od nieznajomych, a szkoda, bo dziś wyjątkowo miałam chwilę i mogłam podjechać. No trudno. Wysłałam jej smsa kim jestem i w jakiej sprawie ją nękam telefonami ;) Może następnym razem odbierze ;) Ale jeśli już teraz jest problem, żeby się z nią skomunikować to obawiam się o wieści z nowego domu, jeśli Nusia do Pani trafi...
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='oska1983']coś mi się wydaje że oba labki już długo nie posiedzą u Aikowo :)[/QUOTE] Obyś była dobrym prorokiem! :) -
I znów dzwoniłam i znów bez rezultatu... :(
-
Cudna Kala ma dom!! Przeznaczeniu stało się zadość ;)))))
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Majuska, wysłałam Ci na maila Pana z Oświęcimia zainteresowanego naszą Nuri - dla nas trochę za daleko, ale może którejś z Waszych biszkopciar się poszczęści? ;) -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa'][url]http://www.dogomania.pl/threads/224564-Labrador[/url] może chłopaka zgłosić???[/QUOTE] Widziałam ten wątek - jeszcze nie bardzo wiemy jak Lucek do dzieci, ale spróbować można :) -
Irys pojechał do własnego domu,a Jeżyk jest królem u siebie:)
Andzike replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='arabiansaneta']Oby w realu dom też okazał się w porządku![/QUOTE] Okaże się jutro... -
[quote name='wiosenka']A co z wizytą?[/QUOTE] Pani nie odbierała dziś telefonu, jostel mnie uprzedzała,ze tak może być, będę próbować jutro.