Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='argusiowa']A Fridek , jak donosi Aikowo, zrobił dwa kroki na chorych łapkach:) To chyba wszystko w prezencie na dzień kobiet:) Wszystkiego naj naj baby kochane :)[/QUOTE] Wszystkiego Naj, Naj dla ludzkich, psich i kocich bab :D To jeszcze w temacie skopiuje Wam smsa, którego dostałam od Puszkowej Bożenki: [B][I]Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn. Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce się jej płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje, gdy się boi. Jej miłość jest niekontrolowana. Jedyna niesłuszna w niej rzecz, to to, że często zapomina ile jest warta...[/I][/B]
  2. Bywają lepsze niż z Biedronki ;) ale darowanemu koniowi :D :D :D :D :D
  3. Suuuper zdjęcia :D :D :D a co do ilości łapek to faktycznie ciężko to ogarnąć ;) Pozdrowienia od moich ośmiu łapek (swoich "łap" nie liczę...) :D
  4. Aikowo cudne zdjęcia !!! A to,że zrobił kroczki na chorych łapach - NIESAMOWITE:) Fridek musi być z Toba szczęsliwy, tak o niego dbasz!!! :D a że mąż wymyśla mu gry i zabawy rehabilitacyjne - jestem pod wrażeniem ;)
  5. Jaszka, bo my tu paznokcie z nerwów obgryzamy !!! ;)
  6. [quote name='mamanabank']Jak widzę taką Tolę, to na dzień dzisiejszy nic więcej do szczęścia mi nie trzeba. Zachwycajcie się![/QUOTE] Ja się już zachwyciłam u Jamora, ale tu też się mogę pozachwycac :D Boska jest !!! A Jamor to czarodziej :)
  7. Sterylizacja marcowa to świetny pomysl ;) A karmy było 15kg (niestety z Biedronki... :oops:), ale z tego co pamietam to 5kg poszło do mamynabank dla jakiegoś potrzebującego psiaka :)
  8. Rude cudeńko, znajdź swojego człowieka...
  9. oooo :D czekam na zdjęcia :D
  10. Mocno trzymam kciuki, żeby teraz znalazł się DS :D w końcu musi się udać !!! :D
  11. [quote name='Romka']Tak to nie był zupełnie "normalny"dzien ale było bardzo fajnie!A "kudłate' zdjęcia świetne !Widać,ze psiaki sa super![/QUOTE] To był super dzień :D a Nela z Lowicza pojechała jeszcze do Shiby gdzie miala kolejną porcję szaleństw ;) odsypia do dzisiaj ;)
  12. Widać, że Pani pokochała Lunkę :D Już niedługo Luna będzie grzała doopinkę w domu :D
  13. A ja dopiero dziś zauwazyłam, ze Nelka ma Lale na swojej ksiązeczce !! Zobaczcie same - skan niestety czarno-biały, ale umaszczenie jak Lalka :D Jak się jutro przejdę do kolorowego skanera w fabryce to podeslę w kolorze ;) [URL=http://img708.imageshack.us/i/lala.gif/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7176/lala.gif[/IMG][/URL]
  14. Swietne wieści :) Cieszę się, ze wszystko dobrze sie ułozyło :D Pozdrawiam serdecznie !
  15. :))) Ubocze, przeslijcie do AlfaLS :D a ja juz wiem od czego zacznę jutro pracę ;)
  16. :D Przekleje jutro, bo dziś już mnie Nela ciągnie do łózka ;) Dobranoc Ubocze i wszystkie łapki !! :D
  17. [quote name='Madallena']Andzike! dzieki! osobiscie posprzatam nawet chalupe :) i zaprosze na kawke! a pozniej razem skoczymy do Lali, pancia obejrzec :P:P[/QUOTE] Ok, to jesteśmy umówione ;)
  18. Dostałyśmy z automatu :D Slicznotka z niej :)
  19. Mari, chcemy fotki :D :D :D
  20. Madallena, jak tylko zwolni Ci się miejsce na tymczasie osobiście dowiozę Ci Fizie (o ile wcześniej nie znajdzie DS...) :D
  21. Co słychać u pięknotki? :)
  22. Tolku Bananie, do dooooomu!!!!
  23. Leonku, gdzie Twój człowiek?
  24. Fiziunia, jak ja bym chciała Cię zobaczyć w nowym domku... Jest taki domek, w którym widziałabym Cię bardzo chętnie... Mam nadzieję, ze domek też to sobie uświadomi ;)
×
×
  • Create New...