-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Ja ze 2 mies. walczylam ze zdjęciami korzystając z pomocy mamanabank przy wklejaniu ;) w końcu się nauczylam :) Jak mnie następnym razem zaprosicie na makowca i pizze to chętnie Wam pokaże jak się wkleja:diabloti: a póki co zawsze chętnie wkleje zdjęcia szczęsliwej Misiuni :) Nie wiem gdzie to cholerstwo sie przyczepilo, ale bylam w lekkim szoku... kleszcz na początku marca?? okazalo się, ze to jednak normalne :/
-
Oczywiście z przyjemnością wkleje nowe fotki Misiuni :) Spacerek po Kabatach też mi się marzy, ale przed nim musimy dziewczyny potraktować czymś przeciwkleszczowym - wczoraj wyciągnęłam Neli kleszcza z łapy i mam lekką paranoje ;) Pozdrawiamy cieplutko Ubocze i zwierzyniec :)
-
Taki malutki, śliczny piesek, tyle ogloszeń i tylko domku brak... Milka do domu!!!
-
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Miziam Gustawa na dobranoc ;) -
Ubocze, co słychać u Misiuni ? :) Może jakieś fotki z domowego ciepełka ? ;)
-
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Wszyscy trzymamy i nie puszczamy :) -
[quote name='mamanabank']Zuch dziewczynka![/QUOTE] Zuch to ja jestem robiąc jej zastrzyki ;) brrr.... nienawidzę igiel ;)
-
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Andzike replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Jutro o tej porze będziemy już z Joszinką w drodze do Radości :D :D :D -
[quote name='mamanabank']No jasne! Możliwe! A wyciągnęłaś jej tego kleszcza?[/QUOTE] Wyciągnęłam, po wycieczke do Białowieży w zeszłym roku też sobie wyciągałam ;) ale ja mam zdecydowanie mniej kłaków na łapie niż Nela, więc mam nadzieje, ze jej też wyciągnełam dobrze ;)
-
Qrna, chyba mi się coś wlasnie przewidziało... głaszczę Nelę pod łapą, a tam coś przyczepione... myslałam, ze coś jej się przykleiło, kawałek groszka czy coś... A to... ORDYNARNY, OPITY KLESZCZ!!!! Czy to mozliwe na początku marca???? Jutro kąpiel i frontline :/
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Erotyczne zdjęcia mamanabank???? :D a ja tego nie widziałam... ;) -
Od Nelki w końcu odczepił się ten cholerny wirus :) Jeszcze tylko jutro ostatni zastrzyk (jestem w szoku, że sama je robię..) i koniec :) a jutro mama ma wolne, więc Nelkę przed pracą zawoże na cały dzień do niej :) Poszaleje trochę z Shiba a Rudolf sobie odpocznie ;)
-
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nelutka pewnie też teskni... ale niedługo się doczeka :) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Izis1984']EDIT: Juz wszystko ok, widze tylko Fizie, odswiezylam strone i jest OK. Nie uwierzycie ale u mnie miedzy zdjeciami Fizi była fotka erotyczna :diabloti:[/QUOTE] Buhahahahahaha :rofl:to się uśmiałam :D -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Hmmm... ja widzę tylko Fizię :) -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Pewnie juz w piątek jesli pani zdecyduje się!W sobotę będzie wizyta a potem zwyczajowa procedura![/QUOTE] A czy mogę zapytać gdzie Lunka pojedzie jeśli wszystko będzie ok? :) -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wymizianie Gustawa :) Chlopak poczuł się samcem alfa ;) Guciu, ale nie warcz za bardzo bo domki odstraszysz ... ;) -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No to dobrze :D :D :D -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Z tego co wiem, to tak, tylko Halcia wpadla do boksu miedzy gryzace sie psy i oberwala po lapach. Pewnie napisze, jak sie zabandazuje :wink:[/QUOTE] O mamo, halcia... przykro mi :( -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Andzike replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwi']adresatka rzecz jasna ;) co prawda Joszinka ma w razie czego chip, ale nie wszędzie mają sprzęt do jego odczytania więc adresatka rzecz wskazana :D[/QUOTE] Podpinam się pod apel o adresówke :) I jakiś kocyk w spokojnym miejscu, żeby Joszinka miała swój azyl :D -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Andzike replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Czytając ten wątek znów wierzę w ludzi :) A kupa jest tematem bardzo ważnym :) Moja Nelka zlapala jakiegos wirusa i temat kupy zaprzątal mnie mocno przez tydzien ;) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Na razie cisza... Pani nie ma internetu, musi iść do córki, zeby obejrzeć zdjęcia Fizi... ale bądzmy dobrej myśli i trzymajmy kciuki :)