Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Ja ze 2 mies. walczylam ze zdjęciami korzystając z pomocy mamanabank przy wklejaniu ;) w końcu się nauczylam :) Jak mnie następnym razem zaprosicie na makowca i pizze to chętnie Wam pokaże jak się wkleja:diabloti: a póki co zawsze chętnie wkleje zdjęcia szczęsliwej Misiuni :) Nie wiem gdzie to cholerstwo sie przyczepilo, ale bylam w lekkim szoku... kleszcz na początku marca?? okazalo się, ze to jednak normalne :/
  2. Oczywiście z przyjemnością wkleje nowe fotki Misiuni :) Spacerek po Kabatach też mi się marzy, ale przed nim musimy dziewczyny potraktować czymś przeciwkleszczowym - wczoraj wyciągnęłam Neli kleszcza z łapy i mam lekką paranoje ;) Pozdrawiamy cieplutko Ubocze i zwierzyniec :)
  3. Taki malutki, śliczny piesek, tyle ogloszeń i tylko domku brak... Milka do domu!!!
  4. Ubocze, co słychać u Misiuni ? :) Może jakieś fotki z domowego ciepełka ? ;)
  5. Świetne wieści :) Ale sprawdzanie domku aktualne? Bo na weekend chyba Fridek nie wróci do Lowicza, zebym mogla go wziac do Warszawy?
  6. Wszyscy trzymamy i nie puszczamy :)
  7. [quote name='mamanabank']Zuch dziewczynka![/QUOTE] Zuch to ja jestem robiąc jej zastrzyki ;) brrr.... nienawidzę igiel ;)
  8. Jutro o tej porze będziemy już z Joszinką w drodze do Radości :D :D :D
  9. [quote name='mamanabank']No jasne! Możliwe! A wyciągnęłaś jej tego kleszcza?[/QUOTE] Wyciągnęłam, po wycieczke do Białowieży w zeszłym roku też sobie wyciągałam ;) ale ja mam zdecydowanie mniej kłaków na łapie niż Nela, więc mam nadzieje, ze jej też wyciągnełam dobrze ;)
  10. Qrna, chyba mi się coś wlasnie przewidziało... głaszczę Nelę pod łapą, a tam coś przyczepione... myslałam, ze coś jej się przykleiło, kawałek groszka czy coś... A to... ORDYNARNY, OPITY KLESZCZ!!!! Czy to mozliwe na początku marca???? Jutro kąpiel i frontline :/
  11. ooo, fajnie :) Tak się tylko zastanawiam... na sprawdzanie domkow dla psów zawsze zabieram Nelka, czy sprawdzając domek dla kotka powinnam wziąc Rudolfa :???: Zartuję oczywiście - do zobaczenia w piątek !!! :)
  12. Erotyczne zdjęcia mamanabank???? :D a ja tego nie widziałam... ;)
  13. Od Nelki w końcu odczepił się ten cholerny wirus :) Jeszcze tylko jutro ostatni zastrzyk (jestem w szoku, że sama je robię..) i koniec :) a jutro mama ma wolne, więc Nelkę przed pracą zawoże na cały dzień do niej :) Poszaleje trochę z Shiba a Rudolf sobie odpocznie ;)
  14. Nelutka pewnie też teskni... ale niedługo się doczeka :)
  15. [quote name='Izis1984']EDIT: Juz wszystko ok, widze tylko Fizie, odswiezylam strone i jest OK. Nie uwierzycie ale u mnie miedzy zdjeciami Fizi była fotka erotyczna :diabloti:[/QUOTE] Buhahahahahaha :rofl:to się uśmiałam :D
  16. Hmmm... ja widzę tylko Fizię :)
  17. [quote name='Romka']Pewnie juz w piątek jesli pani zdecyduje się!W sobotę będzie wizyta a potem zwyczajowa procedura![/QUOTE] A czy mogę zapytać gdzie Lunka pojedzie jeśli wszystko będzie ok? :)
  18. DT dla Fridka sprawdzam w piątek o 16 :) jeśli wszystko bedzie ok to zabieram go w sobotę do Warszawy :D
  19. Dzięki za wymizianie Gustawa :) Chlopak poczuł się samcem alfa ;) Guciu, ale nie warcz za bardzo bo domki odstraszysz ... ;)
  20. [quote name='Ulka18']Z tego co wiem, to tak, tylko Halcia wpadla do boksu miedzy gryzace sie psy i oberwala po lapach. Pewnie napisze, jak sie zabandazuje :wink:[/QUOTE] O mamo, halcia... przykro mi :(
  21. [quote name='Malwi']adresatka rzecz jasna ;) co prawda Joszinka ma w razie czego chip, ale nie wszędzie mają sprzęt do jego odczytania więc adresatka rzecz wskazana :D[/QUOTE] Podpinam się pod apel o adresówke :) I jakiś kocyk w spokojnym miejscu, żeby Joszinka miała swój azyl :D
  22. Czytając ten wątek znów wierzę w ludzi :) A kupa jest tematem bardzo ważnym :) Moja Nelka zlapala jakiegos wirusa i temat kupy zaprzątal mnie mocno przez tydzien ;)
  23. Na razie cisza... Pani nie ma internetu, musi iść do córki, zeby obejrzeć zdjęcia Fizi... ale bądzmy dobrej myśli i trzymajmy kciuki :)
×
×
  • Create New...