Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Poczytalam wątek Jamora... To faktycznie jakiś psi czarodziej :D
  2. Luneczko, mam nadzieję, ze w sobote usłysze dobre wieści... ;)
  3. [quote name='halcia']Wyglaszcze go jutro od Ciebie.Nie martw sie znajdzie domek,na wiosne ludzie częsciej przygarniaja niz zimie.Znajdzie domek jest sliczny i grzeczny.[/QUOTE] halcia, wygłaskałaś mojego ulubionego mieleckiego szorściaka ??? :D
  4. [quote name='argusiowa']:) ojej czyli że DT ok?:) Andzike czy Ty już coś wiesz czego ja nie wiem?:)[/QUOTE] Nie jeszcze nic nie wiem, dowiem się w czwartek, ale na 100% przed weekendem :) [quote name='Figafiga']no to super.wreszcie się poznamy. o której zamierzacie być??[/QUOTE] Pewnie tak ok. 11-12 :)
  5. Ktoś go musi wypatrzeć :) Na pewno są amatorzy Tolków !!!
  6. Rozmawiałam z aikowo :) Jak nas nie zasypie, nie oblodzi i nie zaleje to jesteśmy w weekend w Łowiczu:) wracając możemy zabrać Fridka :)
  7. Ok, mam :) zajmę się tym czwartek / piątek :)
  8. Ok, przeczytałam :) Zajmę się tym w czwartek lub w piątek jak kocurek bedzie juz po konsultacji :)
  9. Cudny szorsciak :D mój ulubiony "typ" ;) ale z tymi kudelkami na pyszczku wyglądala jeszcze bardziej bosko :D
  10. Oooo, domek dla kocurka? ;) Tego jeszcze nie robilam :D czy mam zabrać ze sobą Rudolfa? ;) Czwartek / piątek mam wolne - w czwartek odbieram z Centralnego Joszi z Ostrowa Wlkp i zawoże do nowego domku, ale poza tym jestem na rozkazy ;)
  11. Dzięki halcia za dobre slowa :) Wyglaskaj szorściaka ode mnie :)
  12. Piękny psiak :) I piekne ma imię :)
  13. [quote name='mamanabank']A poza tym ja mam do Was interes, muszę podrzucić książki z BUW-u do Warszawy do mojej koleżanki, mam niecny plan wykorzystania Was :oops:[/QUOTE] Spoko, nie ma problemu ;)
  14. [quote name='Figafiga']kiedy będziesz ciotka kiedy bo się doczekać nie mogę!!!zdjęcia pocykam[/QUOTE] :D :D :D Planowałyśmy z Aikowo, zeby przyjechać pod koniec marca (niech Romki dywaniki trochę odpoczną :diabloti:) ale chyba trzeba się będzie wybrać wcześniej bo po pierwsze, koce i reszta bardziej przydadzą się w schronisku póki jeszcze jest zimno, a poza tym miejsce się powoli kończy ;) Jutro obgadam z Aikowo i dam znac ;)
  15. [quote name='Romka']Dziś miałam bardzo poważne zapytanie o nasza Lunę,jeśli wszystko dobrze pójdzie pani przyjedzie ze swoim psiakiem w sobotę do schroniska aby zobaczyć czy psiaki polubią się a potem będziemy wprowadzać zwyczajowe procedury czyli sprawdzanie domku.[/QUOTE] Aaaaa !!! Aż mi dech zaparło!! Po cichutku trzymam kciuki...
  16. [quote name='mamanabank']No to już pakujemy muły, żeby wnosić wszystko na górę :-)[/QUOTE] Damy radę same ;) Jak zawsze :D Figafiga dzwigać co prawda nie może, ale mogłaby się zjawić pokibicować :D
  17. Mam 10kg karmy, trzy worki kocy, poszewek itp od koleżanki - oprócz tego u Pani Puszka też czekają koce, kołdry do odebrania :) Aikowo się odgraża, ze konczy się miejsce na karmę w piwnicy u szwagra... Jak nic - wszystkie drogi prowadzą do Łowicza... ;)
  18. I nadal będę zaglądać :) aż się w końcu doczekam informacji o nowym życiu Gustawa :)
  19. [quote name='missy87']Joszi chyba lubi jeździc autem, ale oczywiście nie na tylnym siedzeniu. W drodze ze schroniska na pkp musiała mnie oczywiście wypchnąc z przedniego siedzenia pasażera. [/QUOTE] Czyli lepiej ją usadowić z przodu? Miałam plan, zeby siedziała z tyłu przypielabym ją do zaglówka, żeby nie chodziła po samochodzie... ;) Już sie nie mogę doczekać, zeby ją poznać :D jakies foteczki suni w oczekiwaniu na czwartek ? :D
  20. [quote name='mamanabank']najlepiej od razu do argusiowej :-D[/QUOTE] Argusiowa, podesłałam Ci na maila zdjęcia i opisy :) mam nadzieję, ze się przydadzą :)
  21. Cudny kudłacz :) widać, ze jest szczęsliwy :)
  22. [quote name='leni356']Dostałam zdjęcia Willego, wkleję wieczorem :) Bardzo pokochał swoich państwa, chce ich nawet bronić przed innymi psami. Pójdzie na parę lekcji szkoleniowych jak się zachować w towarzystwie :) Jest bardzo spokojnym psiakiem[/QUOTE] O suuuuper :) Już się nie mogę doczekać fotek :)
  23. Dobra, to jutro obfotografuję i prześlę Ci na maila :)
×
×
  • Create New...