Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. I jeszcze jedenasta wieczorem ;)
  2. mamanabank, Ty to byś nawet Romkowego Pako oskubała:diabloti:
  3. [quote name='AlfaLS']UBOCZE przecież my nie tylko "w hotelikach robimy" prawda? Jeśli one tego nie potrzebują to jeszcze lepiej:lol:. Ale jakby wypalił ten "tyski patent" czyli kilka osób po 10 ogłoszeń to moglibyśmy go rozszerzyć na inne przyjazne schrony / mam nadzieję tylko że łowickie cioteczki nas wtedy nie przegonią że się tak szarogęsimy:diabloti:/ i wtedy te psiaki dostałby od nas takie pakieciki ogłoszeniowe i może to pomogłoby znaleźć te czające się jeszcze domki. Ja tak sobie cicho myślę tylko..................ale jak polubek nam tu wpadnie to zaraz porządki porobi i do ogłoszeń zagoni:mad:. Romka nie zabronisz nam pomocy? Wypowiedz się:evil_lol:[/QUOTE] Jak znam Romkę to będzie mega wdzięczna za każdą pomoc w szukaniu domków dla łowiczan !!! :D
  4. tia... bo pewnie miał mnóstwo innych wydatków... np. w monopolowym :(
  5. [quote name='Kaja10014']Bardzo mi jej szkoda, całe swoje psie dzieciństwo spędza w schronisku :([/QUOTE] No właśnie... Tyle jest innych rzeczy, które szczeniak powinien poznawać :( schronisko jest ostatnią z nich :(
  6. [quote name='Madallena'] Fizia! trzymaj kciuki za Kropke. jak tylko Kropa ogarnie siku i kupe na spacerku bedzie mogla isc do domku a wtedy pakuj malenka manatki![/QUOTE] Fizia trzyma i ja tez trzymam ;)
  7. Nie ma co zapeszać... ale trzymam kciuki, zeby wszystko sie dobrze ulozylo :D
  8. mamanabank robi biznes plan na salon "skubany pies" ;) chociaz Tolek chyba nie bedzie jej najwierniejszym klientem :D
  9. Piękna sunia... a to zdjęcie psiaków za kratami mnie całkowicie rozwalilo :(
  10. A ciotki kochaja Heniutka, który jest coraz słodszy :D [B]Te dua Heniutku (Albańczyka też poznałam ;) ) [/B]
  11. Jak tolerancja jest tuż tuż, to i wielka przyjazń za rogiem :D :D :D Pozdrawiamy serdecznie! może jakieś fotki Joszinki? :)
  12. Nie odpala się... ale na watku głównym Łowicza dziala :D
  13. [quote name='Kaja10014'] jutro obowiązkowo się przysiądę, słowo dogomaniaczki:Rose:[/QUOTE] Na wątku u Fridka to nawet catomaniaczki ;) :D :D :D
  14. Raz na kilka miesięcy??? Bosko :D :D :D Jakby Wam się rzucił w oczy taki trymer na którymś bazarku to dajcie mi znać ;)
  15. Cudne są obydwie :D
  16. Domek dobrze wie czym jest schron :( ze 3mies. temu wyciagnał ze schronu kudłatego staruszka, mając już jedną kudłatą staruszkę na stanie. Niecale 2tyg. temu rezydentka odeszła :( domek nie jest jeszcze gotowy, ale serce ma wielkie :D No i pracujemy nad nim delikatnie:diabloti:
  17. Przykro mi Anciakh... ale teraz już nic go nie boli...
  18. Obydwie są przepiękne :D
  19. O mamo Bahlsa :D :D :D Dziewczyny pilnować telefonów, bo teraz się rozdzwonią :D :D :D
  20. Przecudowna jest :D :D :D i podpinam się do opinii, że rasa kudłacz jest najlepsza na świecie :D I mała prywata - imię Nela bardzo ładnie pasuje do imienia Ania:diabloti:
  21. [quote name='leni356']No to macie z Mantis mniej sprzątania :D[/QUOTE] Zdecydowanie mniej :)
  22. [quote name='halcia']Wykasuje jutro,bo misce watek zajęłam.Zna z 20 słówek/{spoko,dobre,tata,Pusia,Ania,no chodz,cześc ..daj łape,dupa,sliczna Pusia,kocha k...wa,kocha,małpuje smiech i kaszel,moze być nawet w TV,przekrzyczy kazda impreze,robi tez na złosc.juz nie chce fruwac,lazi po podłodze,dywanie,czasem tylko podfrunie.Od roku klatke ma zawsze otwarta wiec tylko łazi wewnatrz i zewnatrz .Wywala jedzenie,pojemniki rozmontowuje,hustawka sie głównie tłocze.W dobrych czasach atakowała gosci,szukajac ucha i potrafiła trzymac z 2 min w dziobie az było bordowe.Krew tez czasem sie polała.Jadła zupe z TZ stojac na brzegu talerza,a co jej nie pasowało pluła spowrotem do zupy....Walczyła z poprzednim psem o jego miske,goniła go na nózkach jak miał przysmak,az wczołgiwał sie do szafy albo pod łozko.[/QUOTE] Nie kasuj!!! Obśmiałam się jak norka ;)
  23. [quote name='leni356']Kudełki uratowane, tylko trochę podcięte. Niestety dużo kudłów wyszło samo (martwy włos), więc Dafne jest o połowę "chudsza" :)[/QUOTE] Znam to ;) mój sunia też mocno schudła w sobotę ;)
×
×
  • Create New...