-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
I jeszcze jedenasta wieczorem ;)
-
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
mamanabank, Ty to byś nawet Romkowego Pako oskubała:diabloti: -
[quote name='AlfaLS']UBOCZE przecież my nie tylko "w hotelikach robimy" prawda? Jeśli one tego nie potrzebują to jeszcze lepiej:lol:. Ale jakby wypalił ten "tyski patent" czyli kilka osób po 10 ogłoszeń to moglibyśmy go rozszerzyć na inne przyjazne schrony / mam nadzieję tylko że łowickie cioteczki nas wtedy nie przegonią że się tak szarogęsimy:diabloti:/ i wtedy te psiaki dostałby od nas takie pakieciki ogłoszeniowe i może to pomogłoby znaleźć te czające się jeszcze domki. Ja tak sobie cicho myślę tylko..................ale jak polubek nam tu wpadnie to zaraz porządki porobi i do ogłoszeń zagoni:mad:. Romka nie zabronisz nam pomocy? Wypowiedz się:evil_lol:[/QUOTE] Jak znam Romkę to będzie mega wdzięczna za każdą pomoc w szukaniu domków dla łowiczan !!! :D
-
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
tia... bo pewnie miał mnóstwo innych wydatków... np. w monopolowym :( -
Piekna liczba ;)
-
[quote name='Kaja10014']Bardzo mi jej szkoda, całe swoje psie dzieciństwo spędza w schronisku :([/QUOTE] No właśnie... Tyle jest innych rzeczy, które szczeniak powinien poznawać :( schronisko jest ostatnią z nich :(
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena'] Fizia! trzymaj kciuki za Kropke. jak tylko Kropa ogarnie siku i kupe na spacerku bedzie mogla isc do domku a wtedy pakuj malenka manatki![/QUOTE] Fizia trzyma i ja tez trzymam ;) -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Nie ma co zapeszać... ale trzymam kciuki, zeby wszystko sie dobrze ulozylo :D -
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
mamanabank robi biznes plan na salon "skubany pies" ;) chociaz Tolek chyba nie bedzie jej najwierniejszym klientem :D -
Piękna sunia... a to zdjęcie psiaków za kratami mnie całkowicie rozwalilo :(
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A ciotki kochaja Heniutka, który jest coraz słodszy :D [B]Te dua Heniutku (Albańczyka też poznałam ;) ) [/B] -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Andzike replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Jak tolerancja jest tuż tuż, to i wielka przyjazń za rogiem :D :D :D Pozdrawiamy serdecznie! może jakieś fotki Joszinki? :) -
Zadziałało :)
-
Nie odpala się... ale na watku głównym Łowicza dziala :D
-
Raz na kilka miesięcy??? Bosko :D :D :D Jakby Wam się rzucił w oczy taki trymer na którymś bazarku to dajcie mi znać ;)
-
Cudne są obydwie :D
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Domek dobrze wie czym jest schron :( ze 3mies. temu wyciagnał ze schronu kudłatego staruszka, mając już jedną kudłatą staruszkę na stanie. Niecale 2tyg. temu rezydentka odeszła :( domek nie jest jeszcze gotowy, ale serce ma wielkie :D No i pracujemy nad nim delikatnie:diabloti: -
Przykro mi Anciakh... ale teraz już nic go nie boli...
-
Obydwie są przepiękne :D
-
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
O mamo Bahlsa :D :D :D Dziewczyny pilnować telefonów, bo teraz się rozdzwonią :D :D :D -
Nela - cud natury :-) I równie cudny ma domek :-)
Andzike replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Przecudowna jest :D :D :D i podpinam się do opinii, że rasa kudłacz jest najlepsza na świecie :D I mała prywata - imię Nela bardzo ładnie pasuje do imienia Ania:diabloti: -
[quote name='leni356']No to macie z Mantis mniej sprzątania :D[/QUOTE] Zdecydowanie mniej :)
-
[quote name='halcia']Wykasuje jutro,bo misce watek zajęłam.Zna z 20 słówek/{spoko,dobre,tata,Pusia,Ania,no chodz,cześc ..daj łape,dupa,sliczna Pusia,kocha k...wa,kocha,małpuje smiech i kaszel,moze być nawet w TV,przekrzyczy kazda impreze,robi tez na złosc.juz nie chce fruwac,lazi po podłodze,dywanie,czasem tylko podfrunie.Od roku klatke ma zawsze otwarta wiec tylko łazi wewnatrz i zewnatrz .Wywala jedzenie,pojemniki rozmontowuje,hustawka sie głównie tłocze.W dobrych czasach atakowała gosci,szukajac ucha i potrafiła trzymac z 2 min w dziobie az było bordowe.Krew tez czasem sie polała.Jadła zupe z TZ stojac na brzegu talerza,a co jej nie pasowało pluła spowrotem do zupy....Walczyła z poprzednim psem o jego miske,goniła go na nózkach jak miał przysmak,az wczołgiwał sie do szafy albo pod łozko.[/QUOTE] Nie kasuj!!! Obśmiałam się jak norka ;)
-
[quote name='leni356']Kudełki uratowane, tylko trochę podcięte. Niestety dużo kudłów wyszło samo (martwy włos), więc Dafne jest o połowę "chudsza" :)[/QUOTE] Znam to ;) mój sunia też mocno schudła w sobotę ;)