-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Wszystko dobrze, pańcio napisał, że ludzie go zaczepiają na spacerze z nią i pytają co to za cudny pies :D -
A jestem upierdliwa i domagam się fotek Misiuni :D :D :D Misiuni nigdy dość :D
-
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Dla mnie też :D Luneczka, już niedługo wyjdziesz ze schronu!!! :) -
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Rudolf, zasuwaj do domu!!! :) -
LALA szczeniak GRYZIONY W SCHRONISKU - już w domku :)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Laleczki :) [URL=http://img708.imageshack.us/i/07032010136.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8388/07032010136.jpg[/IMG][/URL] -
Milcia, pokaż się domkowi !!! :)
-
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Kaskadaffik wymiziałaś Gustawa ? ;) co slychać u mojego ulubieńca? :D -
[quote name='UBOCZE'][FONT=Arial][SIZE=3]Co się dzieje?[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Chcesz zobaczyć?[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]To kolejny [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Zlot Kudłaczy!!!:lol::lol::lol:[/SIZE][/FONT] [/QUOTE] Wow Ubocze :D na wiosenny zlot ludłaczy nad rzeką musicie koniecznie zjawić się z Misią :D
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']brakuje tylko jeszcze jednego kudłacza Negry i dwóch krótkowłosych Pako i Romci[/QUOTE] Następnym razem !!! :) -
Ufff to dobrze :) To może dla rozluznienia jakieś wieści o Karmelku i Agrafce ? ;)
-
I ostatnie :) [URL=http://img684.imageshack.us/i/p1080976t.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8366/p1080976t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img710.imageshack.us/i/p1080981.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/6899/p1080981.jpg[/IMG][/URL]
-
I jeszcze troche szaleństw ;) [URL=http://img291.imageshack.us/i/p1080867.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8622/p1080867.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img221.imageshack.us/i/p1080925u.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8913/p1080925u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img42.imageshack.us/i/p1080940y.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1730/p1080940y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img72.imageshack.us/i/p1080970t.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/540/p1080970t.jpg[/IMG][/URL]
-
Cała sfora bawiła się świetnie ;) [URL=http://img716.imageshack.us/i/p1080813o.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8577/p1080813o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img214.imageshack.us/i/p1080831.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/6606/p1080831.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img638.imageshack.us/i/p1080840.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5841/p1080840.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img704.imageshack.us/i/p1080849e.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/1642/p1080849e.jpg[/IMG][/URL]
-
A na spacerze to już było totalne szaleństwo ;) [URL=http://img691.imageshack.us/i/p1080602.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/3358/p1080602.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img242.imageshack.us/i/p1080620.jpg/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/7337/p1080620.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/p1080702.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8413/p1080702.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img532.imageshack.us/i/p1080718.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/4315/p1080718.jpg[/IMG][/URL]
-
Bardzo dziękujemy mamanabank - "ciociu nożyczki";) za nową piękną fryzurę :D [URL="http://img3.imageshack.us/i/p1080568j.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8276/p1080568j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img28.imageshack.us/i/p1080571.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8906/p1080571.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img94.imageshack.us/i/p1080573w.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4828/p1080573w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img130.imageshack.us/i/p1080580z.jpg/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1321/p1080580z.jpg[/IMG][/URL]
-
Nelka z wizytą u Hyzka, Belli i Mopika :) [URL=http://img443.imageshack.us/i/p1080537.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1348/p1080537.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/p1080539.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/7042/p1080539.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img3.imageshack.us/i/p1080540s.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2987/p1080540s.jpg[/IMG][/URL]
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
A ja chciałam bardzo podziękować za przemiły dzień w Łowiczu :D Cała sfora :D [URL="http://img230.imageshack.us/i/p1080976.jpg/"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/884/p1080976.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img641.imageshack.us/i/p1080981g.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5802/p1080981g.jpg[/IMG][/URL] -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zazdroszczę, że moge tylko wirtualnie... :( ale miziam ;) -
[B]Aikowo jest czarodziejka[/B] :D widzialam to lozko - nie jest niskie :D A Twój tez[B] TZ[/B] jest boski i proszę mu to przekazać :D a mnie Fridek wzruszył od początku :D bo jak patrzę jak Rudolfa,który skacze po pólkach (ktoś chce Rudolfa na socjalizacje??? ;) ) to aż mi się serce kraje, że inne kotki tak nie mogą :(
-
Fridek już zainstalowany u Aikowo :D Okazalo sie, ze jest w dużo lepszym stanie niż nam się wydawało, sam wyszedl z kontenerka, zapoznał się z Szaruga, na moja Nelkę wogóle nie zwracał uwagi :) Wypił trochę mleczka i zjadł suche :D Klatka na razie nie będzie konieczna - psy nie będą wchodzić do pokoju, a dzielna Aikowo zaoferowała, ze będzie za Fridkiem biegać ze szmatką ;) w końcu chodzenie to też jakaś forma rehabilitacji ;) Kotek jest baaardzo miziasty, cały czas by się przytulał, a mruczy przy tym jak maly traktorek ;) [URL=http://img199.imageshack.us/i/20100306001.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4380/20100306001.jpg[/IMG][/URL] Aikowo jestes WIELKA !!! :D
-
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Andzike replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Pani Jola pewnie nie może się pewnie oderwać się od Joszi, więc ja zamelduje, ze Joszina przespała noc w koszyczku w salonie, ok. 4 Barnaba postanowił wyjśc, więc przy okazji na spacer zalapała się i sunia :D W domu czuje się świetnie, robaków w kupie nie wykryto ;) Ogólnie cud, miód i orzeszki ;) -
Właśnie widzialam się z Puszkową Bożenką - mam samochod pełen kocy, kołder, poszewek itp :) Jutro wszystko dostarczę :) Bożenka dała też jaką paczkę z karmą dla kotka - chyba coś lepszego (bo Rudolf takiej nigdy nie widział... ;) więc wnioskuję, żeby dostał ją Fridek :D
-
To ja przekleje łapki :) [URL=http://img443.imageshack.us/i/d51902f3ab.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6833/d51902f3ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img85.imageshack.us/i/efe468eff3.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/976/efe468eff3.jpg[/IMG][/URL] Ale psich łapek tylko cztery... ;)