-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank'] A z chwytakami, skoro już zrobisz zdjęcia może warto zrobić bazarek? Regulamin bazarków jest w regulaminie dogomani, to nie jest trudne. Tylko właśnie od zdjęć trzeba zacząć... Może ktoś podrzuciłby coś jeszcze?[/QUOTE] A ksiązki mogą być? Bo mam parę, które chętnie oddam :) -
[quote name='mamanabank']Takich cudów jeszcze nie widziałam! Rudolf to pies w kociej skórze![/QUOTE] Żeby jeszcze był taki grzeczny jak Nela ;) Nagrzeczniejszy jest kiedy śpi :D [URL=http://img710.imageshack.us/i/p1080252.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/8720/p1080252.jpg[/IMG][/URL]
-
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Andzike replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Wszystko ustalone :) w czwartek odbieram Joszi z centralnego i zawoże do Radości :D :D :D Już sie nie mogę doczekać :)))) Obiecuję fotorelację z pierwszych chwil w nowym domku :D -
Rudolf to tak się trochę boi z Nelą bawić - chyba wydaje mu sie za duża :D nie to co Shiba ;)
-
I sama poszalała z Shibą ;) [URL=http://img109.imageshack.us/i/p1080192z.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/2950/p1080192z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img138.imageshack.us/i/p1080147.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/812/p1080147.jpg[/IMG][/URL] Dwójka najlepszych kumpli :) [URL=http://img168.imageshack.us/i/p1080218.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/8020/p1080218.jpg[/IMG][/URL] Zmęczeni zabawą poszli spać :) oczywiście razem :D [URL=http://img692.imageshack.us/i/p1080253.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4817/p1080253.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzisiaj wpadła do nas Shiba... Ona i Rudolf to szaleństwo nie do opanowania... [URL=http://img220.imageshack.us/i/p1080201y.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4210/p1080201y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/p1080236z.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/556/p1080236z.jpg[/IMG][/URL] Nela z początku tylko przyglądala się z pobłażaniem ... [URL=http://img96.imageshack.us/i/p1080131.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2455/p1080131.jpg[/IMG][/URL] ... ale potem postanowiła się przyłączyć :) [URL=http://img718.imageshack.us/i/p1080137.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/1576/p1080137.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Mantis']No marzec tuż, tuż, więc się powinna malucha na promocyjną załapać :) Uroda Dafne jest dopełnieniem fajnego charakteru. Żywe sreberko. Tyle w niej radości życia i sympatii do wszystkich, że się człowiekowi automatycznie humor poprawia :)[/QUOTE] Kurcze, może te brodnickie taka mają? Moja przyjaciólka ma Czapiego z Brodnicy - mega pozytywny pies, zero traumy, Łazik, który ostatnio pojechał do Belgii też uśmiechnięte pycho, teraz Dafne... Chyba niezłe schronisko z tej Brodnicy...
-
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Qrcze, Jamor, ale Ty masz podejście... :D aż miło popatrzeć jak sie psy u Ciebie zmieniaja :) -
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaki piękny, dostojny pies... Przydałby mu się taki dom jak Williemu... -
Oj ja też się nie mogę doczekać, kiedy się wszystko zazieleni :) to będzie moja pierwsza wiosna ( i lato) z Nelą i marzą mi się spacery jak będzie ciepło i słonecznie :)
-
Jeszcze max. kilka tygodni i Misia się całkiem wyluzuje :D
-
[quote name='anciaahk'] Pako znów gorzej, mąż po południu jedzie do weta. Słabiutki jest strasznie :(.[/QUOTE] Oj anciaakh, widzę, ze co się poprawi to się spiep... :(Trzymam kciuki :glaszcze:
-
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Andzike replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę :) za parę dni Joszi będzie już u siebie :) oby tylko na linii koty - Joszi nie było żadnych spięc... -
Dafne jest śliczna, musi się szybko znaleźć dla niej domek :)
-
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
Andzike replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Co słychać u brodnickiego przystojniaka ? :) -
[quote name='leni356']Kudełki odrosną. [/QUOTE] To dobrze :diabloti: kudłacze górą !!! ;)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Mi się też tak wydaje, ze dobrze poczekać co wyjdzie z jego skórą i wtedy zacząć mu robić wzruszające ogłoszenia :) Jeśli wtedy domek się znajdzie, to socjalizacja i leczenie Heniutka będzie przecież postępować i dom znajdzie się w końcu na 100% :D -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Andzike replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Misiunia zdrowiej !!! A mąż to twardy zawodnik, że jeszcze mu serce nie zmiękło na widok takiej ślicznotki... -
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Tolku Bananie, ktoś Cię wkrótce musi wypatrzeć!!! :) -
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Nelcia dziś nie była w najlepszej formie, ale Elma nie rezygnowała :D Nieskromnie stwierdzam, że fajnie sie dziewczynom trafiło ;) -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i czekam na dobre wieści o Gustawie ;) -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Lunka, gdzie Twój człowiek ??? -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Andzike replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Witamy Pania Jole ;) Bardzo się cieszę, ze miałam okazję Państwa poznać :) Mam nadzieje, ze to nie ostatnie spotkanie :) Missy87 - jesli przywieziecie Joszi do Wawy w czwartek pociagiem postaram się wyrwać z pracy i odebrać Was z dworca a potem przetransportować Joszi do nowego lepszego życia ! :) -
[quote name='majuska']No piękne, piękne Andzike Ty to rzeczywiście masz idealną dziewczynę dla Gustwa mieleckiego, piekna jest:)[/QUOTE] Dlatego tak mi ten Gustaw w serce zapadł...
-
To jeszcze u siebie wkleje - bo tylko na innych wątkach widać, że mój pies czasem wychodzi na dwór, a nie tylko wyleguje się z Rudolfem na narożniku ;) [URL=http://img710.imageshack.us/i/p1070822.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/3940/p1070822.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img718.imageshack.us/i/p1080080.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7956/p1080080.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img532.imageshack.us/i/p1030354v.jpg/"][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/2585/p1030354v.jpg[/IMG][/URL]