Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Co słychać u jednego z moich dwóch ulubionych brodnickich przystojniakow? :)
  2. W końcu się uda :) cierpliwościa i zaangażowaniem pomogłyscie już tylu psom, ze Leon też się przekona, ze wyjście z boksu jest fajne!!! :)
  3. [quote name='Wioletat']I ma się cudownie,a to tylko ,bo trafił do rodziny ,która naszego Bobcia pokochała,z całego serca! Można mówić o szczęśliwym zakończeniu...pozdrawiam.[/QUOTE] To nie zakończenie, tylko szczęśliwy poczatek :D A ja się domagam szczęsliwych fotek ;)
  4. A ja nadal wypatruje Miry na spacerach ;) Na razie bez rezultatu, ale jestem dobrej myśli ;)
  5. I jak, udało Wam się wyciągnąć Rudolfa na spacer w sobotę? PS. Przez niedzialajace dogo mam straszne zaległości...
  6. Madallena, Fizia się pewnie nie obrazi za to pytanie - jak socjalizacja Kropki ?:diabloti:
  7. Po takiej ilości ogłoszeń ktoś musi zwrócic uwagę na czarna piękność :)
  8. To już coraz bliżej... :D
  9. Do soboty coraz bliżej i będzie okazja poznać lepiej Leona Zawodowca :)
  10. Mamanabank, widzę, ze interes się rozkręca :diabloti:
  11. Milcia, biegnij pokazać się domkowi ! :)
  12. Rozmawialam wczoraj z Pania Elmy - wszystko w jak najlepszym porządku :) Elma miała już okazję poznac swoją nową działkę pod Warszawa i pomimo róznych przygód podobalo się jej :) Wystraszyla się troszkę, gdy Państwo zakopali się w sniegu i Pani na chwilę przywiązala ja, zeby miec swobodne ręce przy wypychaniu i zeby Elma nie weszla pod auto. Widocznie bała się, że mogą ją zostawić - może ktoś tak kiedyś z nią zrobił? :( Zakochana w swoich właścicielach niesamowicie (z nieustającą wzajemnościa :D ), trochę przybrala na wadze, ale jej figurze modelki chyba to nie zaszkodzi ;) Uwielbia śnieg i szaleje na nim jak szczeniak :)
  13. Rozmawiałam wczoraj z Panią Joszinki - wszystko w jak najlepszym porządku :) Malenka codziennie chodzi na długie spacerki, niespecjalnie lubi zostawać sama w domu, ale Państwo wytłumaczyli jej, ze przecież zawsze wracają :D Z kotami zgoda, nosek się goi, po pierwszym 0,5kg do przodu waga stanęła w miejscu, mimo niewątpliwych rarytasów jakimi jest karmiona ;) Pani Jola podeśle mi zdjęcia, ma ich sporo, tylko czasu brak, zeby do kompa usiąść - przy Joszi jest wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia niż przerzucanie fotek :D Jak tylko się trochę ociepli wybieramy się z Nelą do Radości na wspólny spacerek :) A wtedy fotorelacja gwarantowana :)
  14. [quote name='halcia']Zmarła Talcott,która swojego czasu mocno kibicowała Nelutkowi......[/QUOTE] Właśnie przeczytałam na innym wątku :(((( Straszne :( [*]
  15. Witam Heniutka :) super, ze się chłopak taki odważny zrobił ;) A po trzech dniach wymyślania inwektyw na dogo w koncu mogę je pochwalić - śmiga aż miło ;)
  16. [quote name='leni356']Przyszło 20 zł na sterylkę Dafne od Andzike - bardzo dziękujemy :loveu: Mamy do uzbierania jeszcze 180 zł..[/QUOTE] Zanim Dafne będzie gotowa do sterylki coś tam pewnie jeszcze dorzucę ;)
  17. [quote name='argusiowa']dogo smiga że aż miło:) trzymam kciukulce za Fridzia i cierpliwość Aikowo ;)[/QUOTE] Podpisuje się zarówno pod pierwszym jak i drugim zdaniem ;)
  18. Przeciskanie to jedyne co się da robić na dogo od 3 dni... Heniutku wyslalam Ci dziś 20zl :) Pomachaj łapką jak dojdze :D
  19. Pamiętacie jedno z pierwszych zdjęc Nelki u mnie, jak się wkitrała do Rudolfowego poslania, mimo, ze nie wierzyłam się do niego zmieści??? wtedy się udalo, teraz już co nieco bokami wystaje :diabloti: [URL=http://img694.imageshack.us/i/p1090257j.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/9603/p1090257j.jpg[/IMG][/URL]
  20. Dogo dziś oszalało !!! Ale w końcu udalo mi się wbić - śpij dobrze Heniutku :*
  21. No wlaśnie przed południem byłysmy na Imielinie na górce i było całkiem przyjemnie... Ale teraz ...masakra - właśnie wróciłam z Nela ze spaceru, ona zachwycona, latala po sniegu, ja nieco mniej ;) szczególnie jak po powrocie do domu musialam jej wyciągać z lap pozlepiane grudki sniegu... ;) No cóż, urok kudłaczy ;)
  22. Super decyzja - Jasza, pogratulować futrzaków i męza :) To ja teraz będę wchodzić i dopominać się o zdjęcia szczęsliwej rodzinki !!! ;)
  23. [quote name='mamanabank']Nelka ma ogon jak znak zapytania :-D No i ładnie się prezentuje w nowym fryzie :-)[/QUOTE] Pięknie się prezentuje ;) wszystkim się bardzo podoba :D A jak Pascal po skubaniu?? Nelka poprosi o zdjęcia, bo nadal nie zdecydowała komu odda serce i kudłatą łapę - Czapiemu, Hyzkowi, a może właśnie Pascalowi? ;) Ot, kobieta :D
  24. [quote name='UBOCZE']Shiba zaraz za Nelcią. Bo przecież jaśniejsza niż śnieg...:lol:[/QUOTE] To tylko na początku spaceru... ;) Po spacerze kolorystycznie przypominała Nelke ;) Mama aż się przerazila jak zobaczyła w jakim stanie oddałam jej córunie ;) Ale - brudny pies to szczęsliwy pies ;)
  25. Aż się boje coś napisać bo znów mnie pewnie wywali... cholerne dogo :( Psie, spacerowe znajomości to idealny sposób na odblokowanie psa - moja Nelka zaczeła się odblokowywać na wizycie w Łowiczu i szaleństwach z futrzakami Romki i mamynabank, a juz pełny popis dała w czasie tygodniowego pobytu w Pieninach i codziennym przebywaniu z energicznym Czapim :D Generalnie staram się jej zapewniac sporo "psich" rozrywek, zabieram ja w miejsca, gdzie może bawić się z innymi psami, 2-3 razy w tygodniu widuje się z Shibą mamy i oczywiscie Czapim też spacerujemy (o ile akurat u nas nie mieszka :D ) I jeśli tylko zrobi się cieplej i bardziej zielono to będziemy wspolnie socjalizowac nasze sunie w Lesie Kabackim :D A dla relaksu od wkurzającego dogo odrobina Uboczowo-Misiowo-Gusiowo ciepelka :) [URL=[URL="http://img391.imageshack.us/i/p1030385f.jpg/%5D%5BIMG%5Dhttp://img391.imageshack.us/img391/4811/p1030385f.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL"]http://img391.imageshack.us/i/p1030385f.jpg/][IMG]http://img391.imageshack.us/img391/4811/p1030385f.jpg[/IMG][/URL[/URL]] Bartusia :) [URL=[URL="http://img715.imageshack.us/i/p1030390.jpg/%5D%5BIMG%5Dhttp://img715.imageshack.us/img715/6040/p1030390.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL"]http://img715.imageshack.us/i/p1030390.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/6040/p1030390.jpg[/IMG][/URL[/URL]] Misiunia na "poslanku" ;) [URL=[URL="http://img715.imageshack.us/i/p1030392d.jpg/%5D%5BIMG%5Dhttp://img715.imageshack.us/img715/7236/p1030392d.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL"]http://img715.imageshack.us/i/p1030392d.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7236/p1030392d.jpg[/IMG][/URL[/URL]] [URL=[URL="http://img638.imageshack.us/i/p1030393u.jpg/%5D%5BIMG%5Dhttp://img638.imageshack.us/img638/7946/p1030393u.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL"]http://img638.imageshack.us/i/p1030393u.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/7946/p1030393u.jpg[/IMG][/URL[/URL]] [URL=[URL="http://img689.imageshack.us/i/p1030395h.jpg/%5D%5BIMG%5Dhttp://img689.imageshack.us/img689/1926/p1030395h.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL"]http://img689.imageshack.us/i/p1030395h.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1926/p1030395h.jpg[/IMG][/URL[/URL]]
×
×
  • Create New...