Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Moja Nela do tej pory nie wchodzi do kuchni, tylko na jedzenie !!! Ja sobie mysle, ze czasem ludzie nie pozwalają psom wchodzić do kuchni - kłaki itp i moze kiedyś były za wejscie do kuchni karane... A zdjątka mozecie przesłac do mnie, chociaz tak mnie ostatnio dogo wk.... ze to ludzkie pojecie przechodzi :(
  2. Moja Nela do tej pory nie wchodzi do kuchni, tylko na jedzenie !!! Ja sobie mysle, ze czasem ludzie nie pozwalają psom wchodzić do kuchni - kłaki itp i moze kiedyś były za wejscie do kuchni karane... A zdjątka mozecie przesłac do mnie, chociaz tak mnie ostatnio dogo wk.... ze to ludzkie pojecie przechodzi :(
  3. Nelutku, trzymaj się... Już niedługo zrobi się cieplej i halcia na pewno Cię odwiedzi!!!
  4. Tola do domku !!! PS. Odezwał się ktoś z ogłoszeń? :)
  5. I jak Paula poznałyście bliżej Leonka ? :)
  6. Ubocze, jak Misiowe lęki ? Już lepiej? :) I oczywiście zdjęc nie podaruje :D
  7. Dafne jest tak piękna, że nie mogę się na nia napatrzeć...
  8. Śliczny kudłaczek :) super, ze tak szybko znalazł dom :D
  9. Pytanie za sto punktów - gdzie jest Shiba ? ;) [URL=http://img718.imageshack.us/i/p1090249.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/4057/p1090249.jpg[/IMG][/URL] na chodniku jest bardziej widoczna ;) [URL=http://img692.imageshack.us/i/p1090252.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/478/p1090252.jpg[/IMG][/URL]
  10. Mamanabank apropos tego o czym pisałyśmy na pw - rozmawialam dziś z mamą - jest zastępcą kierownika w takim osiedlowym markecie, stwierdziła, ze puszka to bardzo dobry pomysł, ale oczywiście musi to skonsultować z kierownictwem :) więc szykujcie przynajmniej 2 puszki ;)
  11. wooooow !!!! super sobie radzi !!! normalnie ze trzy razy oglądałam ten filmik i jestem pełna podziwu dla Fridka i jego rehabilitantki (tów) :D
  12. Dziewczyny, podesłalam Wam na maila nowe ksiązki na bazarek od właścicielki Czapiego :) Może coś wybierzecie? :)
  13. Mortikia, to ten, którego u Ciebie widziałam ??? Piekny pies :)
  14. Rudolfowi przypomniało się, że ma swoje poslanko ;) Leży na nim po raz pierwszy od przeprowadzki a to już ponad rok!!! :) [URL=http://img52.imageshack.us/i/p1090244.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9354/p1090244.jpg[/IMG][/URL]
  15. Bo są dobre czlowieki i człowieki, które nie zasługują na to miano :( Ani schron ani ulica to nie jest dobre miejsce... Najlepsze miejsce to kanapa, tuż obok ukochanego ludzia ...
  16. Za bardzo sa zajęte swoimi gryzakami, żeby interesować się rudym siersciuchem ;)
  17. Bo każdy pies powinien mieć swojego kochającego ludzia...
  18. Leniwa sobota... Tylko Czaputka brakuje... [URL=http://img97.imageshack.us/i/p1090242.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/2450/p1090242.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Romka']Dzisiejszy "czekoladkowy "przykład tego przykładem!Dla zainteresowanych o co chodzi wysyłamy PW![/QUOTE] Juz się zaczełyśmy z Aikowo zastanawiać czy otworzyłyście dla nas skarpetę ;)
  20. Super wieści !!! :)
  21. [quote name='mshume']Bajeczka szybko Ci wyfrunie po tej sesji w magazynie :)[/QUOTE] Oby jak najszybciej i do najlepszego domku :D
  22. [quote name='Romka']Ten "skubany pies" to jest pomysł na interes,np.kawiarnia gdzie moz a przyjśc z psem!Działaja takie w Europie a jaka edukacja społeczeństwa u podstaw.Kawiarnia "SKUBANY PIES"! Prawda ,ze brzmi bosko!Mówię powaznie!Gdyby ktos chciał sie tym zająć to podpowiem ską wziąć pieniądze![/QUOTE] Tak to naprawdę świetny pomysł :) Tylko Romka nie każ mamiebank załatwiać "żółtych papierów":diabloti:
  23. [quote name='Romka']Ten "skubany pies" to jest pomysł na interes,np.kawiarnia gdzie moz a przyjśc z psem!Działaja takie w Europie a jaka edukacja społeczeństwa u podstaw.Kawiarnia "SKUBANY PIES"! Prawda ,ze brzmi bosko!Mówię powaznie!Gdyby ktos chciał sie tym zająć to podpowiem ską wziąć pieniądze![/QUOTE] Tak to naprawdę świetny pomysł :) Tylko Romka nie każ mamiebank załatwiać "żółtych papierów" :D
×
×
  • Create New...