Moja Nela do tej pory nie wchodzi do kuchni, tylko na jedzenie !!! Ja sobie mysle, ze czasem ludzie nie pozwalają psom wchodzić do kuchni - kłaki itp i moze kiedyś były za wejscie do kuchni karane...
A zdjątka mozecie przesłac do mnie, chociaz tak mnie ostatnio dogo wk.... ze to ludzkie pojecie przechodzi :(