[quote name='majuska']U Gustiego wszystko dobrze, mysmy go dzis z halcia wymiziały, zaaklimatyzował się w nowym boksie, już nie był dziś nerwowy, tylko cudowny miziak jak zwykle, ale jak ciałka nabrał...:)[/QUOTE]
Aaaa :) Cudnie ... :D nie śmiem prosić o zdjęcia, bo pewnie czasu nie było, a roboty w schronisku wiele...