Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Dogo mnie momentami też doprowadza do szału !!! Zazwyczaj jak próbuje wrzucać zdjęcia... wrrr:[ Cudnie, że chociaż u Karmelka i Agrafki wszystko ok :) A za Pako trzymam cały czas kciuki i przesyłam dużo ciepłych myśli :D
  2. [quote name='majuska']U Gustiego wszystko dobrze, mysmy go dzis z halcia wymiziały, zaaklimatyzował się w nowym boksie, już nie był dziś nerwowy, tylko cudowny miziak jak zwykle, ale jak ciałka nabrał...:)[/QUOTE] Aaaa :) Cudnie ... :D nie śmiem prosić o zdjęcia, bo pewnie czasu nie było, a roboty w schronisku wiele...
  3. A ja już się nie mogę doczekać zdjęc Bajeczki po tuningu... Teraz domy będą się o nią zabijać ;)
  4. No ciekawe ;) a wygląda na takiego nieśmialego ;)
  5. Kto by przypuszczał, że Joszinka to taka muzykalna sunia :D A z kotami na pewno się z czasem zaprzyjazni :)
  6. Piękna dziewczyna :) szkoda, że cieczka się teraz trafiła, bo wszystko się trochę opóźni... Ale z niecierpliwością czekam na fotki po spa :D
  7. Psiaki już Was poznają i odliczają czas do soboty :D
  8. [quote name='aikowo'] Fridek sam się podnosi na tylne łapki i robi po 2 - 3 chwiejne kroki na każdą z chorych łapek [/QUOTE] Ajeczka to dopiero parę dni a takie zmiany!!! Cieszę się niesamowicie !!!
  9. Suuuuper :) Lunka będzie szczęśliwa :D
  10. Teraz tylko dom, który doceni jak bardzo jest niesamowita musi się znaleźć !!! :D
  11. Naprawdę dziwne, że takim cudem nikt się jeszcze nie zainteresował :(
  12. Rudolf pozdrawia swojego imiennika !!!! :D [URL=http://img38.imageshack.us/i/p1060705w.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1535/p1060705w.jpg[/IMG][/URL]
  13. Milcia, pięknoto, schronisko nie dla Ciebie... :(
  14. [quote name='leni356']Anita, może salon psie spa otworzysz? :) Będziemy stałymi klientami :)[/QUOTE] Koniecznie !!! Pixel Aikowo też czeka w kolejce, jak się trochę ociepli ;) I brodnicko-warszawski Czapi ;)
  15. Wiecie, że śniło mi się, ze Romka mi napisała, ze Fizia ma dom :D ale najdziwniejsze jest to, że wcale nie byłam z tego zadowolona, bo przecież ja wiem, że idealny domek dla niej jest w Warszawie ;) Ciekawe co to znaczy... ;) Może to, że jeszcze domki będą się o Fizię kłócić ? ;)
  16. Jak mnie to dogo czasem wqr.... Czesałam dziś Nelką i czesalam... i po 30min mialam w ręku ledwo garstkę kudłów ;) Mamanabank jesteś genialna!!! W końcu kłaki nie fruwają mi po mieszkaniu :D Co mam zrobić, żeby taki stan się utrzymał? Jak często ją skubać? ;) Czytaj: jak często mamy jeździć w odwiedziny do Łowicza ??? :D
  17. [quote name='Szarotka']Ladnie i co ????[/QUOTE] I nico :D wakacje się skończyły :D
  18. A to taki jeden Turek mi wyznawał ;)
  19. [B]Seni Seviyorum Heniutku :) [/B]
  20. "Człowieki" stały z boku i nie mogły się na kudłacze napatrzeć :D
  21. [quote name='AlfaLS']Ja już nawet paznokci nie mam, zaraz zacznę palce gryźć:nerwy:[/QUOTE] Chyba się dziś nie doczekamy... ale mam nadzieję, ze wszystko ok...
  22. Uuuuu .... ma dziewczyna charakterek ;) ale przeprosiłaś, przekupilaś przysmakiem i dała się ubłagać ? :D :D :D
  23. Pakusiu, następnym razem musicie być razem z Romką na zlocie !!! Romka, czy Twoi podopieczni zorientowali się co ich ominęło? ;) może nie pokazuj im zdjęć bo jeszcze strzelą focha i nie będą chciały spać w łóżku... ;)
  24. No właśnie, wiadomo, ze taka lepsza karma zrobiłaby im lepiej... Ale lepszy pełny brzuch niż pusty :D Zobaczymy co zbierzemy na akcji "Jajeczka dla Pieseczka" która zacznę mooocno nagłaśniać w nastepnym tygodniu ;)
×
×
  • Create New...