[quote name='argusiowa']A Fridek , jak donosi Aikowo, zrobił dwa kroki na chorych łapkach:) To chyba wszystko w prezencie na dzień kobiet:)
Wszystkiego naj naj baby kochane :)[/QUOTE]
Wszystkiego Naj, Naj dla ludzkich, psich i kocich bab :D
To jeszcze w temacie skopiuje Wam smsa, którego dostałam od Puszkowej Bożenki:
[B][I]Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn. Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce się jej płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje, gdy się boi. Jej miłość jest niekontrolowana. Jedyna niesłuszna w niej rzecz, to to, że często zapomina ile jest warta...[/I][/B]