-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Bruno - molosowaty,piękny... POMÓŻCIE !!!!!! Ma dom
Andzike replied to SdZ_Lublin's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Andzike mnie się chce płakac :( Jego trzeba natychmiast zabierać, nawet bez tej cholernej kastracji ... tylko gdzie i za co ???[/QUOTE] Jak już sobie myślę, że nic co ludzkie mnie nie zdziwi to trafiam na coś takiego :( Wstyd mi, że jestem człowiekiem, naprawdę :( Coraz bardziej ładuję się w deklaracje, ale 20zł miesiecznie stałej jestem w stanie wyskrobać. I jakąs pomoc w ogłoszeniach. I transport do idealnego domu, jeśli się taki znajdzie. I nie wiem co jeszcze :( Moja "fabryka" ma wielki oddział w Lublinie, w poniedziałek wyślę do koleżanki maila ze zdjęciami i informacjami o Bruno, może ktoś się zlituje, dorzuci parę groszy, może ktoś się zakocha. Nie wiem jak pomóc :( -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Andzike replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='_Goldenek2']Dobrej nocy, chłopaki Spijcie dobrze psi przyjaciele... :offtopic:Cioteczki, pomocy, bo mi już wszystko opadło... Ludzie zadziwiają mnie coraz bardziej... niestety negatywnie ... http://www.dogomania.pl/threads/184299-Bruno-molosowaty-pi%C4%99kny...-POM%C3%93%C5%BBCIE-!!!!!! -
[quote name='E-S']płakac mi się chce, dziewczyny, pomóżcie nam ... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184299-Bruno-molosowaty-pi%C4%99kny...-POM%C3%93%C5%BBCIE-%21%21%21%21%21%21?p=14551901#post14551901"]http://www.dogomania.pl/threads/184299-Bruno-molosowaty-pi%C4%99kny...-POM%C3%93%C5%BBCIE-!!!!!!?p=14551901#post14551901[/URL][/QUOTE] Cholera weszłam :( Nie wiem co powiedzieć :( [B]EDIT[/B] A tak sobie weszłam, żeby pozachwycać się Bugim...:shake:
-
Bruno - molosowaty,piękny... POMÓŻCIE !!!!!! Ma dom
Andzike replied to SdZ_Lublin's topic in Już w nowym domu
Wszystko mi opadło... Nie wiedzialam, że takie rzeczy się dzieją :( :( :( jakie ma warunki, poza tym, że jest tam trzymany jako "dawca" ? Piękny pies, nie wygląda na zaniedbanego, ale jak będą z niego spuszczać tyle krwi to zaraz będzie z niego cień ... :( Może dobrze by było jeszcze raz ruszyć z bombą ogłoszeniową, dodając znane teraz fakty? -
Chudzinka z cmentarza w Brzezinach - JUŻ W NOWYM DOMU !
Andzike replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']a gdzie to? w łodzkim województwie? jak sobie radzi Felcia? grzeczna? :)[/QUOTE] Niestety nie... okolice Wadowic, Krakowa... ale tak sobie pomyslałam, że tu trochę cioteczek jest, a jak wiadomo - w kupie siła :D -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']a tyle co chciałam spytać, co z ogłoszeniami dla Heniutki ;)[/QUOTE] Się zrobią, termin nadchodzi, ale przydałoby się więcej ładnych zdjęc... [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/offtopic.gif[/IMG] Mam nadzieję, że się Heniutek nie obrazi... trochę nas tutaj to może znacie kogoś z Andrychowa lub okolic? Szukamy osoby do wizyty przedadopcyjnej dla staruszka Kruczka... [url]http://www.dogomania.pl/threads/180949-KRUCZEK-ma%C5%82y-ciekawy-%C5%9Bwiata[/url][U][/U] -
[quote name='Madallena']chyba piwa :D:D[/QUOTE] Piwo w puszce??? ;) Lepsze z butelki ... :D ale jak przychodzą z butelką, to nie piwa ;)
-
[quote name='Madallena']No i git! troche mnie nie bylo a tu takie rozmowj wydarzen :) Sluchajcie, mze w szkole jakiejs zorganizowac zbiorke karmy i rzeczy dla Glowna? Gdyby to bylo w Warszaiwe moge zrobic prelekcje dla gnojkow :) tylko zeby za daleko nie bylo![/QUOTE] Ja to z żadną szkołą nie mam nic wspólnego odkąd je pokończyłam... ;) po znajomych i w pracy już wszyscy wiedzą, ze do mnie nie przychodzi się z kwiatkiem, tylko z puszką ;)
-
Chudzinka z cmentarza w Brzezinach - JUŻ W NOWYM DOMU !
Andzike replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
:offtopic: Cioteczki, przepraszam za offa,ale może znacie kogoś z Andrychowa lub okolic? Szukamy osoby do wizyty przedadopcyjnej dla staruszka Kruczka... [url]http://www.dogomania.pl/threads/180949-KRUCZEK-ma%C5%82y-ciekawy-%C5%9Bwiata[/url]... -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Andzike replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
:offtopic: Przepraszam Joszinko za offa,ale może znacie kogoś z Andrychowa lub okolic? Szukamy osoby do wizyty przedadopcyjnej dla staruszka Kruczka... [url]http://www.dogomania.pl/threads/180949-KRUCZEK-ma%C5%82y-ciekawy-%C5%9Bwiata[/url]... -
:offtopic: Przepraszam za offa, ale dużo tu cioteczek... Szukamy osoby do wizyty przedadopcyjnej dla staruszka Kruczka... http://www.dogomania.pl/threads/180949-KRUCZEK-ma%C5%82y-ciekawy-%C5%9Bwiata...
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Andzike replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
:offtopic: Dużo Was tutaj to może znacie kogoś z Andrychowa lub okolic? Szukamy osoby do wizyty przedadopcyjnej dla staruszka Kruczka... [url]http://www.dogomania.pl/threads/180949-KRUCZEK-ma%C5%82y-ciekawy-%C5%9Bwiata[/url]... -
[quote name='bahlsa']Podesłałam watek dwóm osobom z Krakowa. kanna poprosiła o czas do poniedziałku, natomiast czekam jeszcze na odp. biafry.[/QUOTE] Trzymamy kciuki, żeby się ktoś znalazł... Cholercia, to tak daleko :( Trochę pospamowałam na wątkach na których zbiera się sporo osób ;) Może się ktoś znajdzie, w końcu w kupie siła ;)
-
[quote name='Paula03']Milka do domku nie dla ciebie schronisko![/QUOTE] Oj nie... Tobie człowieka potrzeba...
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Dla siebie i Neli ? :)[/QUOTE] Buhahhahaha ;) no wiesz ... ;) Dla Neli i Czaputka, którego będziesz miała okazję jutro poznać ;) -
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Dała się Wam dziś porządnie wymiziać? czy czasu nie starczylo ? -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']ja kupowalam od pinczerka&gizmo (dochod szedl na schronisko w Zywcu) Powiem Wam, ze to jest super pomysl. Trojkat z materialu obszyty z wytloczonym SZUKAM DOMU. 10 zl sztuka. i to 10 zl psu zycie ratuje! Borowka, jak dacie rade to zrobcie takie. To jest bardzo potrzebne i swietnie sie sprzedaje.[/QUOTE] W wiecie co ja bym chciala?? Taką chustę z wytłoczonym "JESTEM ZE SCHRONISKA" :D Biorę od razu dwie :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']trudno powiedzieć czy jest lepiej ....Wizualnie forma psychiczna i fizyczna w skali jeden do 10 --daje 10 .Ale wam chodzi pewnie o jego futro .Na nim tez nie widze róznicy .Wetka powiedziała ,ze po 2 tygodniach brania antybiotyku obejrzy sie go .Po 7 tygodniach zakończe pryskanie lekiem na grzyba .więc tak naprawdę wszystko jest jak było .Biega ,cieszy sie ,tylko sam jest biedak na wybiegu i smutny troche jest .Ale nauczyłam go ze dostaje extra na wybiegu kawalek kielbasy i jest zadowolony .Musi to przejsć bo tylko gruntowne wyleczenie da mu szansę na domek . Jutro foty ;)[/QUOTE] Czekam na piękne foty, bo zbliża się termin pojawienia ogłoszeń dla Heniutka... :D -
[quote name='Beata M']Psiaki prześliczne! ale imiona mnie też się nie podobają.... ostatnie szczylki Ania tak świetnie ochrzciła.[/QUOTE] Cudne wszystkie cztery :) A nowe, najpiekniejsze imiona i tak dostaną w DS :D :offtopic:Może znacie kogoś z Andrychowa lub okolic? Szukamy osoby do wizyty przedadopcyjnej dla staruszka Kruczka... [url]http://www.dogomania.pl/threads/180949-KRUCZEK-ma%C5%82y-ciekawy-%C5%9Bwiata[/url]...
-
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Toluś do góry !!! Może Cię ktoś wypatrzy... [url]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=2628&title=Tolek-%22zwykly%22pies-do-kochania[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=200780760&Guid=128318e7-1930-a20b-26e6-ec46ffffa61c[/url] -
Kasia jest cudna !!! Zresztą wszystkie są, aczkolwiek nie przepadam za nazywaniem psów ludzkimi imionami...:shake: :roll:
-
[quote name='Poker']co za licho ,że taka ślicznota nie może znaleźć domku? Jakieś czary trzeba odczynić[/QUOTE] W głowie się nie mieści... :( złe zaklęcia - precz !!! idealny domku - przybywaj !!! ;)