Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='Niebieska713']Czy ktos moze mi odpowiedziec na te pytania?[/QUOTE] Mantis chyba nie ma, ale wszystkie odpowiedzi są na wątku. Fizia mieszka z Dafne, z drugą suczka i bardzo dobrze się dogadują. Uwielbia aportować i mietosić piłeczkę. Kocha dzieci. Na spacerkach jest super grzeczna, w domku też. Dziś zostały same z Dafne na dłużej w domu i byl idelany porządek. Uwielbia tez psie ciasteczka... Wątek psiaka to istna kopalnia wiedzy - polecam czytanie ;)
  2. Jestem, czytam wątek cały czas i coraz bardziej nie wiem co powiedzieć :( Na początku faktycznie wszyscy stanęli murem za tym co przekazała SdZ, bo to były jedyne informację jakie miałyśmy na ten temat i do tego bardzo szokujące. Cała ta sprawa jest mocno nieciekawa :( Mam nadzieję, że w końcu się to wyjaśni, przecież najważniejsze jest dobro psa... Procedury adopcyjne zostały całkiem zignorowane, ale tak jak pisała Madallena - nie mam nic przeciwko powiedzenia słowa "PRZEPRASZAM" jeśli faktycznie okaże się, że psu nie dziala się krzywda i że dom do którego trafił jest dla niego odpowiedni. Póki co wstrzymuję się od pisania, bo nie chce zagracać wątku. Ale zaglądać będę i czekać na wieści.
  3. Laski, Bielany to dzielnica w Warszawie, nie obok :) Mówi sie "na Bielanach" :) Wiem, że się mądrzę... :P Jutro jedziemy na Białołęke, wizytować Pchłe, podeslijcie namiary na priv na dom dla Reni, to zobaczę czy to gdzieś blisko... Może obydwa domki obskoczymy z Madalleną :)
  4. [quote name='Romka']Jamor,jadę do Ciebie![/QUOTE] ????? Kogo zawozisz??? Czy kogoś przywozisz???
  5. Heniu chudzinko, śpij dobrze...
  6. [quote name='Madallena']I jeszcze dzieciaki zostaja...co z nimi ? :)[/QUOTE] Hmmm... Ja prowadzę, Ty z przodu z Pchla na kolanach, z tyłu rebjata i ES z moim jamniczkiem na kolanach ;) I brakuje nam tylko miłych Panów policjantów przyczepiających się o jeżdzenie pod prąd ;) I Nana !!!! Nana w bagażniku!!!! :D :D :D
  7. [quote name='Madallena']W czwartek mam goscia E-S. Nie wypada zeby zostawiala ja sama, no chyba, ze pojedzie z nami:)[/QUOTE] Hihihihihi ;) pojedzie z nami :D wtedy na 100% nie umknie nam żaden szczegół ;)
  8. [quote name='AnnaA']Może i racja. Z facetami faktycznie należy ostrożniej, oszołomów nie brak![/QUOTE] Ano wlaśnie. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że to pierwszy przypadek gdzie jechalam "do samego faceta". Jakoś za każdym razem trafiały się babeczki albo rodziny ;) No nic, kolejna rzecz na którą trzeba zwrócic uwagę...
  9. [quote name='Madallena']Na 20? poznoo...:roll: 19 daj. Obskoczymy dwa domki (ten dla Reni tez) jak beda blisko siebie. Sprawdzilam na mapie gdzie ta ulica. Wiem mniej wiecej. (zadupie :D )[/QUOTE] Madallena, żeby być na 19 na Białołece musimy wyjsć o 18. Noł łej. Nie podejmuje się ładowania w miasto o tej porze :/ zakładając, że zdąże wrócic z pracy do tego czasu ;) Dobra, zadzwonię jutro do nich i zobaczymy jak się na to zapatrują. Zawsze mogą poczekac do czwartku, wtedy można by to ogarnąć w ciągu dnia (możesz?) :)
  10. [quote name='ostatniaszansa']Rany, no az mi glupio, ze facet taki niesolidny sie okazal. Ale przez tel naprawde byl konkretny i opowiedzial o kotku i w ogole :( /Agnieszka[/QUOTE] Spoko, ja przez telefon też odniosłam wrażenie, że jest konkretny ;) Generalnie na innym wątku dostałam zj...e za to, że pojechałam sama :D :D :D
  11. [quote name='mshume']Zależy gdzie i o której ;) Na pw podaje dane potencjalnego domku[/QUOTE] No dobra. Zadzwonie jutro, bo dziś już raczej za późno ;) Będę się z nimi umawiać najwcześniej o 20, żeby korki nieco zmalały. Mshume, jak dowieziesz mi Pchłę wcześniej na Ochotę (razem z szarlotką... ;) ) to wezmiemy ją ze sobą. Jak dom nie będzie spełniał oczekiwań to przywioze Ci ja po wizycie z powrotem. Madallena, szykuj się ;)
  12. Cudny jest... Leni, jakby ktoś dzwonil od Czaputka to mam kandydata ;)
  13. [quote name='Madallena']Ja chce Szarlotke :) Drozdzowe zdecydownie za suche. Salatki, jestem na TAK ale bez zadnych ananasow w srodku :) Andzike, a Ty co wybierasz :D:D[/QUOTE] Bosh... kuszą i kuszą... mshume jest szansa, zebyś podwiozła gdzieś Pchłe?
  14. [quote name='Mantis'] Prawda, że Alicja do Bajeczki pasuje idealnie? :lol: Rozmawiałyśmy przed chwilą... szkoda, że tylko oczami wyobraźni mogę zobaczyć jak Bajeczka razem z Zimusiem czekają w przedpokoju na powrót Rodzinki :D PS. Dla niewtajemniczonych - Zimuś to świnka morska :)[/QUOTE] Bajeczka do Alicji pasuje po prostu magicznie :D spotkałyśmy się z nimi razem z leni i doszłysmy do takich samych wniosków :) Obie śliczne, spokojniutke, subtelne, łagodne :D Zachwycona jestem obydwoma :)
  15. [quote name='mshume']Dziewczyny na pewno więcej napiszą. Ja tylko przekażę,że wspólnymisiłami akcja się udała i Ninka grzeje futerko u Malagos :) Jest podobno bardzo grzeczna :)[/QUOTE] Suuuuper wieście !!!! :) Bardzo się cieszę :D
  16. [quote name='mshume']To może jeźdzcie bez Pchły, jak domek będzie OK,to jakoś zorganizuję jej desant do miasta i tam sobie podjadą po nią. Mnie też się wydaje,że jednak bezpieczniej chodzić we dwie osoby na taką wizytę.[/QUOTE] Qrde wiecie, ze mi nigdy to do głowy nie przyszlo, że coś może w tym być niebezpiecznego... Ale jak już pisałam na którymś wątku - ja naiwna jak cielak jestem ;)
  17. [quote name='Madallena']NIE Andzike! Masz tyle chętnych do przyuczenia się, korzystaj. I obiecaj, że NIGDY juz nie pójdziesz na wizytę SAMA! zwariowała, normalnie zwariowała i wrażeń szuka ! ( w pierwszej werscji napisalo mi sie nie szuka tylko SUKA :D:D)[/QUOTE] Ok, ciotka ;) Przyjełam do wiadomości ;)
  18. [quote name='Madallena']Normalnie facio zrobil se zarty! Andzike, ja Cie prosze! Nigdy nie chodz SAMA na wizyty!!!!![/QUOTE] Cholera, zawsze chodzę sama ;) tzn. z Nelką, ale dziś jechalam prosto z fabryki ;) Miala ze mną jechać Małgosia, ale ponieważ wyszlam z pracy normalnie, a ona by nie zdązyła dojechać to ją odwolałam. I w sumie dobrze, bo obydwie tylko byśmy czas i nerwy straciły :(
  19. [quote name='mshume']Ja Wam za benzyne zwroce. A wzięłybyście Pchłę ze sobą? Bo oni chcą zobaczyć, jak z ich sunia się dogadają?:roll:[/QUOTE] Ciotki, Białołeka to drugi koniec miasta... Same wiecie jak wygląda Warszawa o 18, tymbardziej jeśli ruszamy z Raszyna ;) Szybciej byłoby do Łowicza skoczyć. Ewentualnie mogę to ogarnać w czwartek, mam dzień wolny, ale tysiąc pięćset spraw do załatwienia... Szukajcie kogoś jeszcze jak się znajdzie to w czwartek gdzieś się postaram Pchełkę w grafik wcisnać :D
  20. [quote name='Madallena']No nie zartuj! A umawialas sie osobiscie czy bylas umowiona?[/QUOTE] Osobiście... w sobotę zadzwoniłam... przekleję z wątku szczeniorów ... [quote name='Andzike']Jestem tak zła, ze bez kija nie podchodz !!!!:lmaa::lmaa::lmaa: Pan przez telefon wydawał się konkretny... Tylko przez telefon :( Umówilismy się dziś o 18, ale z opcją, ze jak uda mi się wyjsc normalnie z pracy to spotkamy się wczesniej. Dla Pana - 0 problemu, cały dzien miał wolny. Wyszłam z pracy ok.17 i poszłam spokojnie w stronę Ratusza. Po drodze dzwonię. Raz, drugi, trzeci. Zero odzewu. Myślę sobie ok - umawialiśmy się na 18, moze gdzieś wyszedl, zostawił telefon. Za cholerę nie mogłam znaleźć jego bloku, jest 17.30 nadal dzwonię. Cisza. Wysłałam mu smsa, ze jestem w pobliżu, ale nie mogę znalezc bloku i czekam na kontakt. Cisza. Spaliłam jednego papierosa. Cisza. Spaliłam drugiego. Cisza. Poczekalam do 18.15, na wszelki wypadek jeszcze dzwoniąc i klnąc na czym świat stoi powlokłam się do przystanku. Tylko czas stracilam:( Jak dla mnie to Pan jest skreslony chyba, że ukorzy się na kolanach i poda naprawdę dobry powód takiego olewactwa!!! Chociaż nie wiem czy taki znajdzie... Mówiłam już jak bardzo jestem zła ??? :mad::mad::mad:[/QUOTE]
  21. [quote name='halcia']No...... ten ze swietlicy to....1/4 szerokosci Gustawa.:eviltong::diabloti:Gustek pewnie wyzerał wszystkie 3 miski jedzenia,zażerał utrate jajeczek:oops:[/QUOTE] Koniecznie zróbcie fotki :D :D :D Czuję, że znów się zakocham ... :)
  22. [quote name='Madallena'] mshume wpisz w tytule ze szukamy na wizyte. A Andzike gdzie dzisiaj pojechala na wizyte? tzn gdzie jedzie? moze dwie ogarnie :D[/QUOTE] Andzike już była. Pana nie było. Zła jestem okropnie tak, że mam ochotę komuś przywalić:mad::mad::mad: Białołęka, qrde to dla mnie druga strona Warszawy :( Nie dam rady na cito ... ale zmieńcie tytul wątku, może się ktoś zgłosi :D
  23. [quote name='mgie']Andzike nam pomoże :multi: Planowane wizyty poniedziałek - Andzike - Przystanek Ratusz Arsenal) :cool1:[/QUOTE] Jestem tak zła, ze bez kija nie podchodz !!!!:lmaa::lmaa::lmaa: Pan przez telefon wydawał się konkretny... Tylko przez telefon :( Umówilismy się dziś o 18, ale z opcją, ze jak uda mi się wyjsc normalnie z pracy to spotkamy się wczesniej. Dla Pana - 0 problemu, cały dzien miał wolny. Wyszłam z pracy ok.17 i poszłam spokojnie w stronę Ratusza. Po drodze dzwonię. Raz, drugi, trzeci. Zero odzewu. Myślę sobie ok - umawialiśmy się na 18, moze gdzieś wyszedl, zostawił telefon. Za cholerę nie mogłam znaleźć jego bloku, jest 17.30 nadal dzwonię. Cisza. Wysłałam mu smsa, ze jestem w pobliżu, ale nie mogę znalezc bloku i czekam na kontakt. Cisza. Spaliłam jednego papierosa. Cisza. Spaliłam drugiego. Cisza. Poczekalam do 18.15, na wszelki wypadek jeszcze dzwoniąc i klnąc na czym świat stoi powlokłam się do przystanku. Tylko czas stracilam:( Jak dla mnie to Pan jest skreslony chyba, że ukorzy się na kolanach i poda naprawdę dobry powód takiego olewactwa!!! Chociaż nie wiem czy taki znajdzie... Mówiłam już jak bardzo jestem zła ??? :mad::mad::mad:
  24. Nelka i Pascal na Polach Mokotowskich :) [URL=http://img202.imageshack.us/i/p1100946.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5314/p1100946.jpg[/IMG][/URL] Cholercia, zła jestem na siebie, takie towarzystwo się zebralo, a ja prawie w ogóle nie mam zdjęc :(
  25. A dziś na Polach poznałam piekną, subtelną i trochę przestraszoną tłumem Bajeczke i jej Państwa :) Super jest dziewczynka, taka spokojna i delikatna (w przeciwieństwie do reszty dzisiejszego towarzystwa, na które Bajeczka patrzyła z wyższością a największemu upierdliwcowi pokazała ząbkami co sądzi o zbytnim spoufalaniu się ;) [URL=http://img52.imageshack.us/i/p1100963.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2131/p1100963.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img697.imageshack.us/i/p1100970.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2561/p1100970.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...