Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='E-S']Info z ostatniej chwili !!! Pani dr wet zabrała Bruna do swojej teściowej - bez poinformowania SdZ !!! wczoraj późnym wieczorem. SdZ interweniuje. Pies ma się natychmiast znaleźć. No tak. Czegoś takiego się spodziewałam niestety ... :([/QUOTE] O ja pierdzielę...!!!!!! :( Po raz kolejny mi wszystko opadło... No tak... za głośno się zrobiło wokół i psa i trzeba było gdzieś go wywieźć :(
  2. A kiedy dokładnie??? :) Super, że im się tak udało... :D
  3. Super wieści !!! dziewczyny, ile on ma lat? Chce go wrzucić na gumtree i psiomanie.
  4. [quote name='Madallena']Andzike, popraw sobie humor czytajac dzien z zycia bugiego :)[/QUOTE] Już przeczytałam cały wątek od momentu jak trafił od E-S :D I weszłam wczoraj z nadzieją na więcej ;)
  5. [quote name='Ada-jeje'] jesli macie miejsce dla niego to jako Fundacja przeznaczamy dla niego 500 zl. E-S dzieki za linka.[/QUOTE] Wooow!!! Super !!! Robi sie konkretnie !!! :) Bruno,wyjdziesz z tego miejsca !
  6. [quote name='Madallena']o ktorej idziesz na DZ ? Ja jeszcze kilka spraw musze ogarnac i moge leciec, czyli tak jak pisalam, ok 14, 14.30 Dziewczyny(karolina, malagos i inne) o ktorej beda, nie wiesz?[/QUOTE] Ja też będą tak ok.14.30 :) nie wiem jak reszta...
  7. [quote name='Madallena']Bajeczka? Kudlata Bajeczka ? :)[/QUOTE] Ta sama :) Przyjadą z Ursusa :) Wczoraj wysłałam smsa do Alicji, że się wybieramy i dziś oddzwoniła, że raczej się pojawią :D :D :D Poznam Bajeczkę !!! :)
  8. [quote name='Madallena']Ksiezniczka dzisiaj zrobila caly pakiet na spacerku !!! :) 3 siku i 2 kupki :D:D Jestem z niej dumna!!!!!!!!!!![/QUOTE] Wow !!! Bystrzeje w oczach :D :D :D
  9. Yuuupi !!!! Super, że już wszystko odgrane !!! Za trzy miesiące Fara będzie przepięknym zdrowym suczydłem !!!!
  10. [quote name='Awit']Golf pisała, że będzie[/QUOTE] A wiecie kto jeszcze będzie ??? :D Bajeczka ze swoją Pania :D :D :D
  11. [quote name='Szarotka']Czy Bruno to ta tragedia ???[/QUOTE] Niestety tak... :(
  12. [quote name='majuska']Ojej co zrobiliscie Czapulkowi:mad: Szczerze mówiąc zrobiłabym to samo Majusi tylko cholernica nie ustoi w miejscu...[/QUOTE] Śmieszny jest teraz golas :) taki jak szczeniaczek w dotyku... Dla niego wygodniej, nie jest mu tak gorąco, poza tym łatwiej zauważyć ewentualne kleszcze... Ale ja tak kocham kudlatki...
  13. Już mamy :D Zuzlikowa zrobi:multi::multi::multi:
  14. [quote name='Madallena']Ty, ja juz z psami bylam :D[/QUOTE] Ja też;) Czaputek, który podobno nie sypia w łóżku, całą noc spychał Nelę z poduszki... ;)
  15. Madallena, Ty już nie śpisz??:crazyeye: ;)
  16. [quote name='Szarotka']Jak tam ksiezniczka bladoliczka :):)[/QUOTE] Księzniczka sie pewnie pacykuje przed magicznym lustrem bo dziś będzie się prezentować na zywo potencjalnym domkom :D
  17. [quote name='zuzlikowa']Kochane...padło już kilka deklaracji,może któraś pozbierałaby je pod nieobecność gospodyni?...łatwiej będzie stan obecny i zakres potrzeb pokazać...[/QUOTE] Na razie to chyba nic konkretnego... Ale jutro przyjrzę się temu na spokojnie i mogę ogarnąć...
  18. [quote name='Soema']Ewa, tu słałaś? [email][email protected][/email] znajdźmy miejsce, zorganizujmy transport, kasa się znajdzie. Uproszę dziewczyny, żebyśmy z bokserowej się dorzucili na początek, nie będzie tego wiele. 100-200zł. Sama też coś wpłacę na pewno. Damy radę.. ale zabierzmy go... Przeraża mnie samowolka... ile jest takich psów, które są na maxa wyzyskiwane?:( w imię pomocy tym psom, które są kochane... i ktoś o nie walczy.[/QUOTE] Może jakiś bazarek? Coś pozbieram po znajomych, chociaż muszę to podzielić między Łowicz / Głowno i teraz Bruna... ale wspólnymi siłami damy radę!!! I moja stała deklaracja jest aktualna.
  19. [quote name='E-S'] Andzike, jakbyś się odzywała do Lublina to musisz wiedzieć, za sprawą Teresy Borcz pewne kroki już zostały podjęte mimo późnej pory. Postaramy się nie robić ogólnopolskiej afery przy dobrej współpracy i atmosferze - pod warunkiem, że psu się nic nie stanie i nie zostanie uśpiony. Wiadomo - nie ma ciała, nie ma dowodów, więc musimy sobie zdawać sprawę z takiego realnego zagrożenia.[/QUOTE] E-S, do Lublina, w sensie do koleżanki z oddziału w Lublinie będę się odzywać w poniedzialek, ale to bardziej pod kątem datków, DT lub DS niż afery :) Nie wiem czy to coś pomoże, ale powalczyć zawsze warto :) Teresa - SUUUPER !!!
  20. Heniutku, dobranoc... Późno Cię przyszłam pomiziam bo spędzam wszystkich do Bruna... [url]http://www.dogomania.pl/threads/184299-Bruno-molosowaty-pi%C4%99kny...-POM%C3%93%C5%BBCIE-[/url]!!!!!!
  21. [B]Zuzlikowa[/B] - dokładnie to jest WAMPIRYZM !!!! Podłość ludzka nie zna granic... Fajnie, że jesteś...
  22. [quote name='UBOCZE']Załamujące...:angryy::-( Jestem na wątku...[/QUOTE] Dzięki Ubocze :) zawsze można na Ciebie liczyć:) [quote name='IVV']czy tych ...zupelnie pogielo:angryy: porozsylam gdzie moge do wszystkich znajomych nie mozna czekac! ciekawe ile oni maja jeszcze tam psow o ktorych nic nie wiemy?:angryy:[/QUOTE] Zupełnie pogieło... Serio, ja jestem naiwna jak cielak i takie rzeczy by mi nawet do głowy nie przyszły.. :( Robię akcję spamującą na pw ... w poniedziałek odezwę się do Lublina...
  23. [quote name='zuzlikowa']A gdzie to dokładnie...w samym Andrychowie? Napiszcie na pw adres i telefon oraz czego konkretnie od domku wymagać...na co zwracać uwagę! Poczytam sobie o Kruczku nieco później i ...jeśli zechcecie skontaktuję się z domkiem,by się umówić! Przyznaję się,że nie mam doświadczenia w sprawdzaniu domków.[/QUOTE] W samym Andrychowie ;) Jutro z rana dopytam Romkę o adres (chyba przez weekend nie ma dostępu do dogo..) i napiszę Ci na PW wszystko co i jak :) Dzięki wielkie za zainteresowanie :D
  24. [quote name='E-S']Już napisałam SMS do SdZ. Andzike, bądź kochana ... :( bądź ... proszę :( póki nic nie mamy to nie wiemy co nam będzie potrzebne :([/QUOTE] Jestem i będę ... Już dawno mnie tak nic nie trzepnęło, mimo, że codziennie czytam na dogo o tylu okropnych rzeczach :(
  25. [quote name='TERESA BORCZ']czyzby straż dla zwierząt naprawde nie wiedziała co robic w takim przypadku czy nie zrobiła tego przez chwilowe zaniedbanie problemu? CZY KTOŚ TAM NAPRAWDE JEST ZAINTERESOWANY LOSEM PSA ?????przecież sprawa nie jest aż tak trudna. należy natychmiast odebrać psa i nie tylko. mówienie o empati weta to coś nie na miejscu. tu raczej trzeba mówić o nieprzestrzeganiu etyki zawodowej . sprawa nie jest w porządku i BRUNO powinien być natychmiast odebrany a sprawa uczelni i kliniki przedstawiona Wetowi wojewódzkiemu i nie tylko. Ciekawa jestem czy ta uczelnia posiada zezwolenie na takie eksperymentowanie ze zdrowym psem. trzeba to sprawdzić zanim będzie po psie. jest bardzo pozno i padam ale postaram sie dać konkretne namiary, kto o takim fakcie powinien natychmiast zostać oficjalnie poinformowany.[/QUOTE] To była kolejna myśl jaka mi przyszła do głowy, że ktoś się tym powinien zająć oficjalnie, z urzędu i podciągnąć tą "klinikę" do odpowiedzialności!!! Ale najważniejsze jest, żeby Bruno się jak najszybciej stamtąd wydostał :(
×
×
  • Create New...