Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='Niebieska713']Czy PCHELKA nadal szuka domku?[/QUOTE] Szuka, szuka ... Domku idealnego. A co u Rubi ? Zabrałaś ją już do siebie?
  2. [quote name='aikowo']piękne allegro Fridek ma wirusowe zapalenie dróg oddechowych i oskrzeli, gorączkę :( Byliśmy u weta dostał bombę antybiotykową zalecane picie ciepłego mleczka, ma być wygrzewany i ma szlaban na dworek powinno być jutro lepiej wydałam 70 zł[/QUOTE] Fridek, noooo.... :( :( :( zdrowiej kocurze!!! Koniec z włóczeniem się po dworze !!!
  3. [quote name='mitheithel']Ciągle w drodze!! Cwaniaczek jest bardzo dzielny i podobno przesympatyczny:) Dobrze znosi drogę, będą na miejscu za 2h, więc zobacze go dopiero jutro, nawet dostałam pozwolenie na wyprowadzenie go na spacer jak Pani będzie w pracy:) 10:00 zabieram swoje potwory na spacer, więc pojdzie z nami i on, może nawet jakies fotki uda mi sie zrobic:cool3::cool3:[/QUOTE] Zrób koniecznie fotki !!! :D
  4. Sliczna suczynka :) Malagos, jak super, że ona do Ciebie trafiła...
  5. [quote name='Romka']Andzike a Ty czytałas jej historię,jest naprawde bardzo smutna![/QUOTE] Czytałam. Szkoda takiej pięknej czarnej smutnej suni :(
  6. [quote name='Romka']Gdyby pani wiedziała czym dla Tolusia jest schronisko juz artykuł o Tolusiu byłby w prasie![/QUOTE] Ale napisze ten artykuł???
  7. To już niedługo !!! :D :D :D
  8. A to jest pies do kochania... Do miziania, do spacerów, do biegania za patykiem...
  9. [quote name='Romka']Andzike jak tam lobbing?[/QUOTE] No właśnie nie wiem, bo to nie ja go przeprowadzam :/ zapytam jutro :)
  10. [quote name='Romka']No własnie taka piekna kochana sunia a nikt jej nie chce![/QUOTE] Takie śliczne kochane maleństwo ...
  11. Piękny pies !!! :)
  12. [quote name='Paula03']Dzisiaj Greta mimo, że nie była na spacerze była wygłaskana i szczęśliwa![/QUOTE] Suuuper :)
  13. Cudny Kapselku, czemu nikt po Ciebie nie dzwoni??? :(
  14. [quote name='malawaszka']kobity! Klon Dafne w schronie w Łodzi - jeszcze kwarantanna, ale może jak domków więcej chętnych jest to ... no zobaczcie same jaki cukierek!![/QUOTE] No nie mogę, jakie cudeńko !!!
  15. [quote name='Madallena']Pierwszy telefon zaliczony. Kobietka, centrum Warszawy ale dwa koty ma. I to nie przybledy, jakies rasowce. Powiedzialam, ze nie wiem jak Sisi na koty reaguje. Cos mi nie leza te koty rasowce :) Czekam na inne :) a jak ona bedzie ok, sie poszuka dla niej psiaka ;) Sisi musi trafic do domu z jednym psem albo w ogole bez zwierzat.[/QUOTE] Dawaj Sisi do Rudolfa, będziemy testować ;)
  16. Azorku, gdzie Twój człowiek???
  17. A ja się pochwalę, że dziś w końcu rozliczyłam PITa:multi: Zgadnijcie do kogo poszedł 1% ? ;)
  18. [quote name='Tola']A tak wyglądała Bajeczka z budy po swoją szansę na lepsze zycie; taką ją zobaczyłam po raz pierwszy...[/QUOTE] Ale się cieszę, że trafiła do Mantis a stamtąd do swojego ukochanego domku...
  19. [quote name='mamanabank']Cześć Sisi :-D[/QUOTE] oooo :) wrócilaś:D
  20. [quote name='Abrakadabra']To my się dłużej szukałysmy pod Marymontem, niz Ty dojechałaś do mshume![/QUOTE] Hihihihi ;) do mshume z Marymontu to ja z 30min jechalam, ale na szczęście od siebie mam bliżej ;)
  21. [quote name='Madallena']haha. Od siebie?[/QUOTE] Nooooo !!!! Śmignęłam jak helikopterem ;)
  22. Bosh... jaki to piękny pies...
  23. [quote name='Madallena']A szarlotke masz? (ksiazeczke zostawilas? )[/QUOTE] Szarlotki nie mam, ale mshume obiecała, że upiecze ;) Papiery Pchelki zostawiłam razem z Pchełką ;) mshume, Ty wiesz, ze ja mam do Ciebie dokładnie 7minut? :D ale to tylko o tej porze i przy zielonej fali ;)
×
×
  • Create New...