-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
[quote name='migdalena']Fizia wygląda w niektórych pozach jak rasowy shih-tzu;) Sliczna dziewucha![/QUOTE] Cudna jest po prostu :)
-
Łateczka, jaka Ty cudna sunia jesteś... W tym tygodniu mój kolega ma przyatakować swojego sąsiada chętnego na małą sunię... Chcialabym, zeby się w Łatce zakochał...
-
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='jamor']a czy ja mowiłem ze jej klamie ? :-)[/QUOTE] No nie ;) Dobrze, że taki szczery z nią jesteś ;) -
[quote name='Madallena']Zostaw na wtorek i lodówe na kłódke! Połknij klucz, my mamy drugi :)[/QUOTE] No dobra mshume, to nawiedzamy Cie we wtorek, cieszysz się? ;) Papiery Pchelki przy okazji przywiozę... ;)
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']a to racja :) Szczek ma taki...wiejski :) dobry na podworko :D[/QUOTE] No weź ;) bo jeszcze się ktoś zasugeruje ;) Sisi do księżniczka, na podusię a nie na podwórko ;) -
[quote name='mshume']Maddalena, tu jest moj post. Ciotka,za dużo sie na dogo włóczysz i wszystko Ci sie merda, jużCi to mówiłam ;)[/QUOTE] Ano właśnie, byłam przed chwila u Pchelki i zastanawiałam się o co cho... ;) Zostaw na wtorek, bo jutro po wizycie przed. jadę do Łomianek z koleżanką odstawic jej samochód do mechanika...:(
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Ha! Mowilam ze lepiej sie Krolewna prezentuje na zywo :) Zobaczcie ile fanek przybylo :) Sisi nie potrafi zachowywac sie wsrod ludzi. Darla papuge na wsystkie psiaki! Wstydu mi narobila![/QUOTE] Pokazywała, że to ona jest gwiazdą !!! I na nią trzeba zwracać uwagę :D -
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='jamor']a opowiadam jej jakies pierdoły, rózne plotki, potem to ze jest piekna, inteligentna, wyjątkowa- łyka wszystko to co lubią słuchac kobiety.:evil_lol:[/QUOTE] Hihihihihi ;) Ale to, że jest piękna, inteligentna i wyjatkowa to czysta prawda :D -
[quote name='Kaja10014'][IMG]http://i42.tinypic.com/vxcino.jpg[/IMG] Milka, całe dzieciństwo przesiedzisz w schronisku, dlaczego nikt Cię nie wypatrzył? :([/QUOTE] Nie rozumiem tego... :(
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniutku dziś była taka piękna pogoda - super na wyprawę do sadu :D -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='bahlsa']ja też poproszę o nr, w środę mam wypłatę, to wyślę grosik.[/QUOTE] Widzę, że obchodzimy Matko Boskiej Pieniężnej tego samego dnia ;) Ja też w środę wyślę swoją deklarację :) -
Super kruszynka :) Jednak pies w piernatach to najlepszy widok ;)
-
Malagos już się pewnie doczekać nie może :)
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='argusiowa']Kaja i Paula znalazły kota:) chwilowo jest u p. Mai w lecznicy, kobitki kot ponoć zdrowy ale chudy , no młodziak do tego, trzeba go szybko wydać komuś, podarować, może imieniny jakies? ;) pomóżmy dziewczynom popytajcie znajomych ja też popytam ech wiosna panie wiosna...[/QUOTE] Kolejny kotek... I Fridek wciaż czeka na idealny domek... -
[quote name='zuzlikowa']Mam nadzieję,że wtorek nie będzie zbyt późnym dniem na wizytę przed adopcyjną? [B]Umówiłam się z p.Dorotą na wtorek właśnie na godzinę ok.16-tą...[/B] Mam nadzieję,że będę mogła przekazać dobre wieści i,że...potwierdzą się gdy Kruczuś zamieszka ze swoją nową rodzinką!Trzymajcie kciuki![/QUOTE] Trzymamy, trzymamy !!!! Mam nadzieję, że domek okaże się super i już w następnym tygodniu pojedzie z Romką po nowe życie !!! :)
-
Bruno - molosowaty,piękny... POMÓŻCIE !!!!!! Ma dom
Andzike replied to SdZ_Lublin's topic in Już w nowym domu
[quote name='kizimizi']Kurcze dziewczyny tu tylko tymczasik pomoze no i znow ogloszenia. Czy na dogo znajda sie ciotki co by wziely go na tymczas? Nie wiem:shake: Warto spróbować. Zamowie mu banerek ze szuka tymczasu na juz. oglaszac trzeba caly czas.[/QUOTE] Jest już tymczas i osoba, która go wezmie na te 2 dni, póki tymczas nie może... Tylko psa nie ma :( -
Dziś na Dniu Ziemi był bardzo fajny domek, któremu Madallena poleciła Pchełkę !!! Z drugim pieskiem :) Panie były zainteresowane, maja telefon do Madalleny, mam nadzieję, że się odezwą :D
-
[quote name='Romka']Czekamy co napisze Andzike!A potem jakie będa efekty wizyty przedadopcyjnej![/QUOTE] Zuzlikowa na pewno sama napisze jakie są jej odczucia :D mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze !!! :)
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Dziewczyny się pewnie teraz lansują na Dniu Ziemi ... no, ciekawam, ciekawam, kciuki trzymam :)[/QUOTE] Oj lansowałyśmy się :) Ja musiałam się zmyć po 18, wyadoptować Czaputka do najlepszego domu (dla niewtajemniczonych - na weekend był u mnie pies przyjaciól, zrobił totalną furorę, mnóstwo osób się nim interesowało, w końcu założyłyśmy mu chusteczkę "Szukam domu" ;) i "naganiałyśmy" na niego domki dla psiaków ze schronisku ;) Czapi też wzięty ze schroniska, to przyczyni się dla swoich towarzyszy, którzy jeszcze czekają ;) Sisi pięknie lansowała się w swojej chusteczke i sporo osób było nią zainteresowanych :D :D :D Porozdawałyśmy z Madalleną numery telefonów, może idealny domek zadzwoni... -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='niunia1']Niunia po całym dniu takich szaleństw z Mają w ogródku, i bieganiu za swoimi zabawkami leży kompletnie padnięta, śpi jak "zabita" i chrapie...:-)[/QUOTE] No to sobie dziewczyny poszalały !!! Suuuuper !!! :D -
Bruno - molosowaty,piękny... POMÓŻCIE !!!!!! Ma dom
Andzike replied to SdZ_Lublin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']i wizyty poadopcyjne ja bym najpierw dala jego opis (ze kochany itp) a pozniej wyciskacza lez.[/QUOTE] Ok, poprawiłam i wrzuciłam na gumtree na Warszawę [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=200862105&Guid=128349a8-5960-a20b-2782-0122ffff93e2[/url] -
Bruno - molosowaty,piękny... POMÓŻCIE !!!!!! Ma dom
Andzike replied to SdZ_Lublin's topic in Już w nowym domu
Może być tak? Qrde nie wiem, czy pisać w ogloszeniu o tym, że pies został zabrany w kliniki ... :( Do kogo kontakt? [I]Bruno to molosowaty, ok. 2letni, przepiękny i przekochany pies, który pomimo swojej nieprzeciętnej urody i fantastycznego charakteru wciąz nie może znaleźć domu ... Od dwóch miesięcy mieszka w klatce w klinikach pewnego Uniwersytetu w Lublinie. Bruno jednak służy tam jako pies - krwiodawca i niestety - krew ma pobieraną zbyt często, pod narkozą, co bardzo zle wpływa na jego psychikę i zdrowie... Bruno jest wesołym , pogodnym, żywiołowym ale łagodnym psem ... Bardzo kocha ludzi ...I lgnie do każdego. Bruno nie jest jeszcze wykastrowany. Pilnie szukamy mu domu, musi jak najszybciej wydostać się z "kliniki", która z bezdomnego pięknego psa zrobi cień... Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. [/I] -
Bruno - molosowaty,piękny... POMÓŻCIE !!!!!! Ma dom
Andzike replied to SdZ_Lublin's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Andzike, miejmy nadzieję, że się zaraz nie okaże, że "uciekł" albo "był wypadek" .... :( No, ja tego nie zostawię jeśli pies nie wróci. Jestem pod tel., czekam na info od SdZ, które w tej chwili rzuciło wszystko inne.[/QUOTE] Teraz to już mnie nic nie zdziwi... Chyba... Czekam z zapartym tchem :( -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Andzike replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to jeszcze dwa tygodnie i zaczynacie nowe życie ... :)