[quote name='Marta67']nie ale się staram przygotować, bo moi rodzice lubią mieć wszystko przedstawione...
ale chciałabym :(
dziś natarcie za jakieś 20 min mama bedzie w domu[/QUOTE]
Nacieraj, nacieraj ;) w sumie nie wiem jak jest w przypadku wizyt przedadopcyjnych na DT, ale jak coś nawiedzić Cie mogę ;) Może rodzice zrozumieją, że w znalezienie domu dla Sisi jest zaangażowana gromada dobrych dusz i sami z tym "problemem" nie zostaniecie ;) Sprzątać nie musisz ;)