Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Cudna jest !!! Co Ty opowiadasz, ze nieproporcjonalna ;) Żeby jeszcze tą kupę na spacerze ogarnęła... ;)
  2. No to jeszcze poczekam na fotki chociaż już mnie łóżko wzywa;)
  3. [quote name='argusiowa'][url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1009771122[/url] zerknijcie i mówcie co dopisać o Łateczce. ostrzegam że pisałam improwizując i wnioskując po zdjęciach[/QUOTE] Argusiowa, super :) Mozna jeszcze dopisać, że Łatka jest wysterylizowana :)
  4. [quote name='mamanabank']ja cały czas mam nadzieję, że to nie nużyca...[/QUOTE] A kiedy będzie coś wiadomo?
  5. Ale cudenka !!!!:loveu::loveu::loveu: Z Agrafki to już prawdziwy kawal kocicy :) A kolor sierści Karmelka - obłędny !!! :)
  6. [quote name='Marta67']nie ale się staram przygotować, bo moi rodzice lubią mieć wszystko przedstawione... ale chciałabym :( dziś natarcie za jakieś 20 min mama bedzie w domu[/QUOTE] Nacieraj, nacieraj ;) w sumie nie wiem jak jest w przypadku wizyt przedadopcyjnych na DT, ale jak coś nawiedzić Cie mogę ;) Może rodzice zrozumieją, że w znalezienie domu dla Sisi jest zaangażowana gromada dobrych dusz i sami z tym "problemem" nie zostaniecie ;) Sprzątać nie musisz ;)
  7. [quote name='migdalena']Zobaczymy jaka będzie decyzja.Może choć ciut wcześniej...?[/QUOTE] Byłoby super... szkoda,żeby pięknota siedziała jeszcze 10dni w schronisku, skoro DT jest na wyciągnięcie szorsciatej łapki...
  8. Woooow :D Chłopaki, już niedługo zaczniecie nowe lepsze życie !!! :)
  9. Nistety, leczenie nużycy to długotrwala sprawa :( Moi dziadkowie przechodzili to z Zuzą-Sofą, kupioną przeze mnie z psedo:( (wtedy nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje...) Ale teraz nie ma śladu po plackach ;) Co prawda Fara jest w dużo gorszym stanie, ale jeśli to nużyca to uda się to zaleczyć :) Tylko czasu trzeba... :( I dobrej opieki :(
  10. Tolka, odważne suczydło, ktoś Cie musi wypatrzeć !!
  11. Będę z niecierpliwościa zaglądać jutro w oczekiwaniu na wynik wizyty :)
  12. Jesteśmy !!! Foksik, do domu!!!
  13. Zaglądamy, zaglądamy :)))
  14. Bojeczka, wyjdz pokaż się domkowi !!! :)
  15. [quote name='Paula03']Greta na pierwszą![/QUOTE] W górę !!! W górę !!!
  16. Zjawiskowo cudna dziewczyna :) Niech no się znajdzie jakiś odpowiedzialny domek...
  17. mshume, może jakieś fotki wyploszka ? ;)
  18. [quote name='aikowo']dzisiaj wrzucę pare zdjęć oczywiście z pomocą Andzike :)[/QUOTE] Jestem do uslug :D Czekam na fotki :) Póki co wrzuciłam Fridka na swoja n-k... No nie mam już pomysłów jak przyciągnąć domek dla kocura...
  19. Leon strachlaczku, gdzie Twój dom ???
  20. Boshe, jaki on jest CUUUDNY!!!! Nie można się nie zakochać !!!
  21. Nugacik, do domu, do swojego człowieka !!!
  22. Klemenynka, sika się na dworzu !!!
  23. Marta, mocno trzymam kciuki :D Jak coś - służę pomocą w przekonywaniu rodziców ;)
×
×
  • Create New...