Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='Marta67']Melba jest śliczna i na pewno też znajdzie domek szybko... a nie da się jej zabrać na dzień ziemi?[/QUOTE] Nie damy rady przywiezc jej do Warszawy do niedzieli.. Zresztą, przywiozłybyśmy i co? :( Zawiozly potem z powrotem do Głowna ? :( Ale myślę sobie, że Sisi rozreklamuje Głowno i dzięki niej dla Melby też znajdzie się domek :)
  2. Cudna Lalunia :) [URL=http://img219.imageshack.us/i/17042010239.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5631/17042010239.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.183939-ALARM%21-SZCZENIAKI-W-BOGUSZYCACH.-POTRZEBNA-WIZYTA-Warszawa-ul.-Drogomilska-%28Bemowo"] [/URL]
  3. [quote name='Paula03']Jakoś za mało tu ludzi, postaram się zaraz porozsyłać trochę offów :)[/QUOTE] Super :)))
  4. Kto dołoży grosika, żeby wyciągnąć to cudne suczydło ze schroniska i zapewnić jej leczenie ??? :)
  5. [quote name='wiq']kurczę... a wydawałoby się, że taki psiak od ręki znajdzie nowy dom ...[/QUOTE] No własnie !!! Dziwne :(
  6. [quote name='Romka']Wystawia łepek z budy jak niegdyś Fizia i jeszcze trochę a pójdzie z nami na spacer![/QUOTE] Chciałabym, żeby poszczęsciło jej się tak jak Fizi...
  7. Jutro soboto i Astorek idzie na spacer :D
  8. [quote name='Romka']O kurde!Ale się Andzike rozbujała![/QUOTE] Ale efektu brak... :( Naprawdę nikt się nie zakochał w krzywołapkim przerośnietym jamniczku ??? :(
  9. Łatka bardzo się spodobala mojemu koledze, ktorego sąsiad szuka małej suni ;) Bedzie lobbował za Łatką ;)
  10. Leon, jutro sobota, nie bój się ...
  11. Przypomnij :) Jak można zapomnieć o Tolusiu ???
  12. Do domu Kama !!! :)
  13. [quote name='Mantis']Fizia zajęta pałaszowaniem psich ciastek :) Fotki będą, tylko się zmniejszą i wrzucą na serwer :) Banerek już jest, zaraz poleci na PW :)[/QUOTE] A my tu czekamy, aż się na serwer wrzucą... ;)
  14. [quote name='Romka']Podrzuciłam nasze szczeniakowe dziewczynki pani z pracy!Bardzo podobała jej się Milka![/QUOTE] Oby spodobała jej się tak, że widziałaby ją u siebie w domu :] Trzymam kciuki :)
  15. Mia, cudności, pokaż się !!!
  16. Ziewamy czy się uśmiechamy ? ;)
  17. Piękności moja, pokaż się !!! :) Chce fotki !!! :P
  18. Tak tu się dyskusyjnie zrobiło, a ja się domagam nowych zdjęc Fizi/Majki !!! :)
  19. Cisza u Foksika ... Foks, do góry !!!
  20. Rudolf pokaż się psiaku !!! :)
  21. A te fotki mnie powalily :) Fridek i Szaruga w artystycznej wizji Aikowo ;) [URL=http://img156.imageshack.us/i/p4181568a2.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6283/p4181568a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img193.imageshack.us/i/p4181573a2.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5083/p4181573a2.jpg[/IMG][/URL] Prawdziwy model :D [URL=http://img88.imageshack.us/i/p41815762.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7073/p41815762.jpg[/IMG][/URL]
  22. Cudny jest niesamowicie... [URL=http://img709.imageshack.us/i/p41816252.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/4278/p41816252.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/p41816432.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7469/p41816432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img219.imageshack.us/i/p4181596a2.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6140/p4181596a2.jpg[/IMG][/URL]
  23. No to w koncu obiecane fotki Fridziulca... słuchajcie, ja się zakochałam...:loveu: [URL=http://img202.imageshack.us/i/p41816542.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5822/p41816542.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img62.imageshack.us/i/p41816352.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6076/p41816352.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/p41816452.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8370/p41816452.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Marta67']mshume byłoby wspaniale, gdyby się udało ;)[/QUOTE] No nie wiem czy Madallena będzie się chciała pozbyć księżniczki tak szybko ;)
×
×
  • Create New...