[quote name='Marta67']Melba jest śliczna i na pewno też znajdzie domek szybko... a nie da się jej zabrać na dzień ziemi?[/QUOTE]
Nie damy rady przywiezc jej do Warszawy do niedzieli.. Zresztą, przywiozłybyśmy i co? :( Zawiozly potem z powrotem do Głowna ? :(
Ale myślę sobie, że Sisi rozreklamuje Głowno i dzięki niej dla Melby też znajdzie się domek :)
[quote name='Romka']Wystawia łepek z budy jak niegdyś Fizia i jeszcze trochę a pójdzie z nami na spacer![/QUOTE]
Chciałabym, żeby poszczęsciło jej się tak jak Fizi...
[quote name='Romka']O kurde!Ale się Andzike rozbujała![/QUOTE]
Ale efektu brak... :( Naprawdę nikt się nie zakochał w krzywołapkim przerośnietym jamniczku ??? :(
[quote name='Mantis']Fizia zajęta pałaszowaniem psich ciastek :)
Fotki będą, tylko się zmniejszą i wrzucą na serwer :) Banerek już jest, zaraz poleci na PW :)[/QUOTE]
A my tu czekamy, aż się na serwer wrzucą... ;)
[quote name='Romka']Podrzuciłam nasze szczeniakowe dziewczynki pani z pracy!Bardzo podobała jej się Milka![/QUOTE]
Oby spodobała jej się tak, że widziałaby ją u siebie w domu :]
Trzymam kciuki :)
A te fotki mnie powalily :) Fridek i Szaruga w artystycznej wizji Aikowo ;)
[URL=http://img156.imageshack.us/i/p4181568a2.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6283/p4181568a2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img193.imageshack.us/i/p4181573a2.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5083/p4181573a2.jpg[/IMG][/URL]
Prawdziwy model :D
[URL=http://img88.imageshack.us/i/p41815762.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7073/p41815762.jpg[/IMG][/URL]
No to w koncu obiecane fotki Fridziulca... słuchajcie, ja się zakochałam...:loveu:
[URL=http://img202.imageshack.us/i/p41816542.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5822/p41816542.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img62.imageshack.us/i/p41816352.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6076/p41816352.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img683.imageshack.us/i/p41816452.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8370/p41816452.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='Marta67']mshume byłoby wspaniale, gdyby się udało ;)[/QUOTE]
No nie wiem czy Madallena będzie się chciała pozbyć księżniczki tak szybko ;)