-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I jak?? Wielki król Leon się odważył czy znów nie bardzo ? :( Leonku, zrobiłam Ci dwa ogłoszonka... http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=2627&title=Leon---psi-zawodowiec- http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=200777673&Guid=128317be-f2e0-a20b-2717-38c7ffffa66c -
[quote name='leni356']Kto zrobi Fizi Allegro? Jest przecudna.. ach..[/QUOTE] Allegro nie ogarniam, ale zrobilam gumtree na Warszawę :) [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=200772190&Guid=128315c7-8eb0-a20b-2717-38c7ffffa7d5[/url] Mantis, przyjdzie do Ciebie na maila aktywacja do ogłoszenia na [url]www.psiamania.pl[/url]
-
Przyszły kolejne linki... chociaż trochę ich nadal mało:shake: pozmieniałam w ogłoszeniach miejsce pobytu i info na temat sterylki :) Niestety, nawet pół maila nie dostałam na jej temat... ale znajdzie się idealny domek, znajdzie.. ;)
-
Złoty kudłacz CWANIACZEK teraz EDI już w nowym domku !
Andzike replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Pewnie ma jakieś złe skojarzenia :( chociaż chyba wiele psów się tego boi :/ moją pseudo jamniczkę (za TM) przed Sylwestrem musieliśmy faszerować prochami... a burze wyczuwała, gdy zaczynała się ona na Śląsku ;) -
[quote name='Igam']I oto mi właśnie chodzi :) A może Ty?:razz:[/QUOTE] W poniedziałek ok.18 wizytuję domek w Centrum dla szczeniaczka z Boguszyc ;) Zainteresowana? ;)
-
Dostałam smsa od Pani Tofika, że Toficzek pierwszy raz zrobił siku na spacerze:multi::multi::multi:
-
[quote name='mgie']To pytanie jest jak najbardziej ok ;) Psiaki są u AnnaA na DT. To jest chyba gdzieś pod Warką,prawda? Jeżeli ktoś nie będzie mógł podjechać osobiście to myślę,że na dogo wspólnymi siłami coś się zorganizuje. Ale jakie imiona? Ja nie wiem o co chodzi :hmmmm:[/QUOTE] Jeśli chodzi o transport to mogę szczylki do Wawy przywiezc, ale niestety za zwrotem kosztów:oops: A imiona? :D Gama, Shiba, Lajla, Nana :) ot, takie propozycje ;) Ciekawa jestem, jakie one duże urosną :)
-
[quote name='nika28']Dziękuję :) Tak sobie myślę... Czy te kubraczki są ręcznie robione czy takie kupione ? Może przesłałabyś je mi, a ja bym na ich wzór poszyła trochę takich kubraczków ?[/QUOTE] Kubraczki kupowane u weta :) Jeden jest na wielkość maxi jamnika (moja Nelka), drugi jest po labradorce koleżanki ;) Oczywiście obydwa nie są pierwszej nowości (pozszywane, te sprawy), ale swoją funkcję nadal spełniają :) Mogę je wysłać do Ciebie - nie ma problemu:)
-
[quote name='mshume']Do Pchełki pójdą obie 'ciotki chrzestne': Andzike i Maddalena : domki drżyjcie ;)[/QUOTE] Oj domek zostanie prześwietlony ze cztery pokolenia wstecz...:evil_lol:
-
Ale super, że wyszedł na spacerek :) On z pyska naprawdę przypomina Romkowego Pakusia :D Cholercia, jest na dogo ktoś z Andrychowa?:mad: Dziewczyny, może by zmienić tytuł wątku?? że wizyta potrzebna??? Szkoda, zeby siedział w schronie, skoro domek na niego czeka...
-
[quote name='nika28']Wyślij na adres przytuliska, albo daj Madallenie ;)[/QUOTE] Jak Madallena będzie się do Was wybierać, to ja pewnie z nią... ;) Razem z Aikowo robimy zbiórki karmy i nie tylko dla psiaków z Łowicza, myślę, że łowiczanie się nie obrażą jak się podzielą z Wami ;)
-
[quote name='malagos']a chcesz bęcki za ten znak zapytania? :evil_lol: Będzie jeszcze karolina_g_k, EVA2406, zoja., bajk21., Ania14p - czyli legendy dogo :cool3: :p[/QUOTE] Leni też mi pisała, że będzie :) [quote name='mshume']Do wizyty przedadopcyjnej szukamy zawsze doświadczonych dogomaniaków. Dziewczyny,popytajcie,może ktoś się zgłosi.Igam,możesz pójść z kimś w ramach szkolenia :)[/QUOTE] Nie wiem, czy wystarczająco doświadczona jestem, ale na wizytę w Warszawie dla Pchełki piszę sie jak najbardziej ;)
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta67']ech jestem zła na siebie, bo się rozchorowałam :(( i nię będę na polach :( a chciałam być, poznać psiaki :( echh :( ale trzymam kciuki, żeby wszystkie znalazły domki ;)[/QUOTE] Marta, twarda bądź !!! ;) ja się od wczoraj kuruję, żeby się jutro zjawić :D -
[quote name='Borówka16']Super ,bardzo dziękujemy :loveu: Wiesz pod jaki adres wysłać ? :)[/QUOTE] Moge wysłać na adres schroniska, chyba, ze prześlecie na pw jednej z Was :) Mam też kocią kuwetę - u Was chyba jest kociarnia? W sumie nie wiem czy będę musiała wysyłac, bo może Madallena niedługo znów zarządzi akcję wyciągania kolejnej księzniczki z Głowna ;)
-
[quote name='mgie']Chyba nikt konkretnie nie powiedział którego szczeniaka wybiera. Każdy pewnie myśli,że jest pierwszy i sobie wybierze. :evilbat: Jedno jest pewne ... żadna nie jest zarezerwowana. Więc pierwszeństwo wyboru pewnie będzie miał ten dom z Bemowa ... bo wizyta już jutro.[/QUOTE] No tak :) Kto pierwszy ten lepszy:evil_lol: Oczywiscie zakładamy, że wszystkie sprawdzane domki będą idealne dla szczylków ;) Kolejne pytanie - sorry, ze tak na wątku, ale przy okazji podniesiemy go trochę;) rozumiem, ze sunie przyjezdzają na DT gdzieś bliżej Wawy? Gdzie? Jak rozwiązujecie kwestię transportu?
-
[quote name='mgie']Jaki ekspres! wow Nie wiem czy wybrał konkretną sunie :hmmmm:[/QUOTE] No własnie mi też nic nie mówił, a nie dopytywałam, bo myślałam, że Wam coś powiedział i nie chciałam wyjsc na nieogarniętą ;) Pelna profeska ju noł :D :D :D A czy któreś sunie są już zarezerwowane pod konkretne domki? Żebym wiedziała, którą mu sugerować ;)
-
[quote name='Borówka16']Ok :) A ogólnie potrzebne jest WSZYSTKO !![/QUOTE] To akurat nie na bazarek, ale mam dla Was dwa ubranka posterylkowe ;)
-
Nugat - biało-czarna piekność w typie bordera MA DOM!
Andzike replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Ale super spacer !!! Piękne tereny :) A Nygacik jaki w Was wpatrzony !!!:loveu: -
[quote name='mgie']Andzike nam pomoże :multi: Planowane wizyty 4 maja dota&koka u Pani na Bernardyńskiej jutro - elmira- na Bemowie poniedziałek - Andzike - Przystanek Ratusz Arsenal) :cool1:[/QUOTE] Andzike już nawet zadzwoniła do Pana i umówiła się na poniedzialek ok.18 ;) Pan bardzo sympatyczny przez telefon :) Dziewczyny czy on myślał o jakiejś konkretnej suni czy wszystko mu jedno ? ;)
-
[quote name='malagos']Jutro Dzież Ziemi, spotykamy sie na Polach Mokotowskich :) Dogoamnaicy górą![/QUOTE] Będziemy, będziemy :D
-
[quote name='anciaahk']Więc nie narzekaj kochana, nie narzekaj :).[/QUOTE] Nie narzekam :D Uwielbiam te trzy mordy, nawet jak brakuje dla mnie miejsca na narożniku ;)
-
[quote name='anciaahk']A są jakieś miejsca na podłodze? ;)[/QUOTE] To chyba jedyne co mi pozostało... Dywanik albo psie posłanko ;)
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena'] Andzike Ty o ktorej przybywasz? Ja sie wstepnie ze znajoma umowilam ok 14 wiec 14 30 powinnam byc.[/QUOTE] Zobaczę o której się zwlokę z łóżka, ale wcześniej niż przed 13 to raczej nie będę... -
I gdzie ja mam usiąść??? Pytam, GDZIE??? :D [URL=http://img64.imageshack.us/i/p1100941.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2328/p1100941.jpg[/IMG][/URL]
-
Rudolf nawet nie okazał zdziwienia jak Kaja weszła do mieszkania ;) Za to Kaja się lekko zdziwiła, że ten kot wcale nie ucieka ;) W Białowieży będzie wesoło ;) [URL=http://img202.imageshack.us/i/p1100921.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7560/p1100921.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img231.imageshack.us/i/p1100923.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5228/p1100923.jpg[/IMG][/URL] A tak wogóle to chcialam zgłosic reklamację ;) Miałam dostać na weekend kudłacza, a dostałam takiego oto golasa ;) Nelka go nie poznala ;) [URL=http://img41.imageshack.us/i/p1100935c.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1685/p1100935c.jpg[/IMG][/URL]