Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Juz za niecały tydzień jedziemy z całym dobytkiem do Białowieży (3 psy i kot). Jeśli chodzi o Nele i Czapiego to wiedzielismy, ze problemu z kotem nie będzie, ale pozostawała jeszcze labradorka koleżanki... Dziś odbył się "test na kota" - Kaja przyjechala do mnie poznać Rudolfa, zanim razem wyjadą ;) Jak widać test przeszedł pozytywnie :D [URL=http://img88.imageshack.us/i/p1100914.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8651/p1100914.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img694.imageshack.us/i/p1100915b.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4562/p1100915b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img255.imageshack.us/i/p1100919.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7448/p1100919.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Madallena']Tak wczesnie na bank nie dotre...[/QUOTE] Hihihihi ;) No znając Ciebie - nie ma opcji ;) Ja też się nastawiam bardziej na 13 - 14... ;)
  3. Cudna księżniczka :) I idealnie do siebie pasują z Naną :) Oj Madallena, jutro nie będziemy się mogły opędzić od chętnych na Sisi domków (glut przechodzi, więc jutro będę na 100%) :D
  4. [quote name='Paula03']I ja chyba też wiem, ale czekajmy na Romkę![/QUOTE] Hihihihi:) Ja też wiem :D ale czekamy na Romkę i oficjalne potwierdzenie :)
  5. Dostałam pierwszą partię linków aktywacyjnych do ogłoszeń dla Ninki:loveu::loveu::loveu: Niestety, nie wiem skąd się Zuzi wzięło, że Ninka jest w Łowiczu :shake: (to pewnie przez te moje banerki...;) ) Tam, gdzie mogłam, edytowałam, zmieniłam też info, ze Ninka jest wysterylizowana (jak wysyłałam tekst to jeszcze nie była...) Przykładowe ogłoszenia wyglądaja tak: [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/19660/Nina-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe_5_,nina_szuka_domu,II0JXRFJ.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=75397&buyOrSell=2[/URL] (tu jest cholercia woj. łódzkie :cool3:) [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=78032[/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/nina-szuka-domu-iid-89557921[/URL] Telefon jest do Migdalenym, mail do mnie :shake: ale damy radę ;) cdn (mam nadzięję... bo oczekuje jeszcze ok.65 linków;) )
  6. [quote name='argusiowa']No dobra :) Fajny Ktoś nam pomoże i sfinansuje leczenie Farci :D A kto to powiem z radością jak już wszystko będzie dograne :) cudownie że Romka w Łodzi bo akurat tam mamy sprawę w tej sprawie do załatwienia ;)[/QUOTE] Aaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!! FAJNY ???? Toż, to jakiś anioł, nie człowiek !!! Dogrywajcie szybko sprawę i otwieramy szampana !!! :)
  7. [quote name='argusiowa']pewnie się Romka wygada :) wysłałam jej esa:) wow[/QUOTE] Romka na jakimś szkoleniu w Łodzi, nie wiem kiedy tu będzie... dawaj na pw ;)
  8. [quote name='argusiowa']Ha! a ja mam niespodziankę, ale wyjawię jaką jak wszystko będzie dograne ;D Faruś będzie dobrze a nawet lepiej :D trzymaj się słodka nasza psinko :D[/QUOTE] O qrde argusiowa !!! Dogrywaj szybko i nie trzymaj nas w niepewności !!! ;)
  9. Heniutku, buziaki na dobranoc :*
  10. [quote name='nika28']P. Zosia je wydawała, więc nie wiem jaki to domek, ale na pewno szczylki nie trafiły do byle kogo :) I bardzo dobrze że trafiły do domku razem, bo były zżyte ze sobą :)[/QUOTE] Razem na pewno będzie im lepiej :)
  11. [quote name='bahlsa']Napisałam na krakowskim wątku prośbę o pomoc jak znaleźć kogoś z Andrychowa, zaczekam co dziewczyny napiszą i dam znać. Romcia szuka kogoś z drugiej strony - od Bielska Białej.[/QUOTE] Ja też popytałam tu i ówdzie, ale na razie bez rezultatu... Na dogomapie najblizszy wolontariusz do sprawdzania domków jest z Chrzanowa... Ale ktoś się musi zgłosic :)
  12. [quote name='wiq']cały czas mam nadzieję, że ktoś zadzwoni... ech...[/QUOTE] Zadzwoni :) Musi zadzwonić !!! :)
  13. [quote name='nika28']A te 2 szczylki dzisiaj pojechały do domu :multi: Zamieszkają razem :)[/QUOTE] Suuuuper :))) Domek oczywiście sprawdzony, prześwietlony i idealny dla szczylków ? ;)
  14. [quote name='vega17']hehe ale słodziaczek, a co do załatwiania, ja Pani mówiał m ze to kwestia czasu, charateru, jeden uczy się szybko inny potrzebuje więcej czasu. ale cieszę się że Tofik się otwiera.[/QUOTE] Zgadzam się z Tobą calkowicie :) to szczeniak więc jeszcze wszystkiego się musi nauczyć :) Super, ze trafił do domku, ktory ma do niego tyle cierpliwości i serca... Ciekawa jestem jaki on duży urośnie ;) za parę miesięcy przejadę się go obejrzeć :D
  15. Oj mi się też marzy taka sunia jak Dafne...:iloveyou:
  16. PRZE-CU-DO-WNE dziewczyny !!!:loveu::loveu::loveu: wszystkie trzy :)
  17. [quote name='vega17']ależ cukiereczek kochany:) co u małego Tofika słychać??[/QUOTE] Zapytałam czy pomogła ta wizyta behawiorystki, ale wg Pani nic nowego nie wniosła:( za to Toffik zmienia się na lepsze z dnia na dzień i jest naprawdę super psem. Tylko nadal w domu się załatwia i to jedyny z nim problem. A tak się rozkłada Toficzek na łóżku ;) [URL=http://img638.imageshack.us/i/img0064p.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/4173/img0064p.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='chita']no i jestem z offa;) dziewczyny gadalyscie moze z wetem, bo to niezbyt fajnie wyglada a nie koniecznie musi byc nużyca...[/QUOTE] Fajnie, że jesteś :loveu: Najprawdopodobniej to jest nużyca :( W warunkach schroniskowych nie ma jej jak leczyć, dlatego trzeba ją jak najszybciej stamtąd wyciągnać. Jak przybędzie Romka to na pewno napisze co dokladnie powiedział wet.
  19. Toffik Radarowiec :) [URL=http://img411.imageshack.us/i/img0048ex.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1366/img0048ex.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='mortikia']Z takimi zdjeciami latwo bedzie o domek! Piekny jest!!! :)[/QUOTE] No właśnie, gdzie ten domek ?? Tyle ogłoszeń, akcji spamujących i nic ... Czy Ci ludzie są slepi?? Nie widzą jaki to cudowny kocur?
  21. [quote name='Madallena']A jak TY sie nie wykurujesz ja mam ja zrobic ...w piatek :p a Ty kiedy?[/QUOTE] Mnie mgie poprosiła,żebym zrobiła to jutro, ale na 100% nie dam rady jak mam dojść do siebie... zresztą Czapi do mnie jutro przyjezdza, więc kurowanie musi się odbyć naprawdę ekspresowo, a w niedzielę Dni Ziemi. Mogę nawet w tygodniu podjechać po pracy:)
  22. [quote name='Paulina87']Kropka będzie jutro obcinana bo już stała się jednym wielkim dredem. Przychodzi wolontariuszka zajmująca się obcinaniem i będzie obcinać wszystkie kudłacze. Bardzo sympatyczna sunia, troszeczkę przestraszona schroniskiem. [/QUOTE] Paulina, jakie Wy tam cudenka macie !!!
  23. [quote name='Andzike']Mshume, jutro zrobie gumtree na Warszawę, bo dziś dopiero wróciłysmy z Madalleną i z Sisi z Łowicza :) Pchełka cudna:loveu: a Tobie kobieto - duuuużo zdrówka :)[/QUOTE] Gumtree na Warszawę nie robię, bo widzę, że Jasza juz mnie uprzedziła :) Suuuper :)
  24. [quote name='Marta67'] niedługo mnie trochę podszkolicie, będę się wpychać na niektóre wizyty przedadopcyjne a potem sama będę śmigać i maglować ;) ale chyba jeszcze muszę się trochę zestarzeć najpierw :eviltong:[/QUOTE] No patrz Marta, ja mam do zrobienia wizytę na Bemowie / Woli ;) Tzn. zrobię ją jak juz się wykuruję i przestanę przypominać zwłoki ;) i o ile nikt wcześniej się nie zgłosi ;) Jak coś to możesz się przejechać ze mną ;)
  25. [quote name='mshume']Ależ moja Lala urosła, kawał suki z niej:evil_lol: Ciekawe, ile waży?[/QUOTE] Zadałam pytanie, ale Pańcio odpisuje z opóźnieniem - odpowiedzi spodziewam się najwcześniej jutro ;)
×
×
  • Create New...