-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Jestem :) Akcja w stylu dogo:eviltong: szkoda, ze z takim wynikiem, ale jakoś jestem spokojniejsza, ze Pchełka u mshume, a nie przestraszona przez ujadającego pinczera ...
-
[quote name='mgie']Trzecie było dla Cwaniaczka w Warszawie co pan przez telefon powiedział,że na razie się wstrzyma... ale już nie pamiętam gdzie to było ... za dużo tego :eviltong:[/QUOTE] Aaaa ;) Cwaniaczek miał iść na Wolę, ode mnie to kawałek, ale Cwaniaczek tak mi się spodobał, że chciałam się przyczynić do znalezienia mu domu ;) [quote name='marlenka']Andzike bardzo Ci dziękuję za to ze poszłas na wizytę , polecemy się na przyszłośc . A powiedziałam pani że dostała prace :) Cieszyła się bardzo ..[/QUOTE] Spoko, nie ma problemu ;) Prędzej czy później będę miała domki do sprawdzenia w Waszych okolicach:eviltong: Pani będzie dobrym pracownikiem ;)
-
[quote name='marlenka']dobra wiadomośc Kasia jedzie do domku , majówkę już spędzi z nową panią :) Pani mówiła że się czuła jak na rozmowie kwalifikacyjnej o prace :) Mgie dawaj następnych kandydatów - jeszcze 3 sunie zostały do adocji + 2 zabrane od pijaka z Kozienic co tez u AnnyA bedę na DT :)[/QUOTE] Hihihihihi ;) Pod koniec wizyty pytala się czy dostała tą pracę ;)
-
Już po wizycie, Marlena wszystko wie :D Generalnie dom super :) Dziewczyna mieszka sama, ma swoje mieszkanie, jest nauczycielką, więc nie siedzi w pracy po 12h dziennie ;) Miała jamnika, który odszedł po 10latach... Gdyby gdzieś wyjeżdzała - piesek zostanie u jej rodziców, ktorzy mieszkają parę ulic dalej. Kasię odbierze już w czwartek i będzie miała parę dni z nią w domu, żeby się malizna przyzwyczaiła... Na spacer już jesteśmy umówione ;) Tutaj miałam akurat oporowo blisko, na Ratusz (wrrr:mad:) mialam blisko z pracy, a to trzecie miejsce ??? Krówka "Dyzio"? tam to miałam tak sobie po drodze, ale udalo się to jakoś ustawić ;)
-
[quote name='mgie']e myślę,że tym razem już będzie dobrze. Mailowałam wczoraj z nią,marlena rozmawiała przez telefon. Konkretna dziewczyna ;) Niech chociaż jeden szczeniak już pójdzie do domu,noo :mad:[/QUOTE] Dobra. Konkretna jest jak nie to będe wystawać pod jej oknem i krzyczeć jaki z niej zly człowiek ;) Numer jest niezly bo mieszka jakies ... 200m ode mnie, więc będę miała szczeniora pod kontrolą. Idę do niej... za 20min ;) Trzymajcie kciuki:) PS. I nie mówcie Madallenie, że idę sama:evil_lol: ale to w końcu sąsiadka ;)
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']Dziś wróciłam do domu po tygodniowym pobycie w szpitalu. To nie były zwykłe badania!Bardziej poważniejsza sprawa !!Obecnie mam nakaz leżenia w łóżku i leki. Pozdrawiam.[/QUOTE] Dobrze, ze wrócilaś !!! Dbaj o siebie Figuś... -
[quote name='mgie']Mhm ... ale słyszałam,że marlenka zwerbowała Cie do kolejnej wizyty :evil_lol::cool3:[/QUOTE] Taa... ;) Ale jak po raz kolejny pocałuję klamke to wiecie co ???:mad::mad::mad: :D
-
Yupi ja yoł !!!!! Ale się cieszę !!! Miałam dobre przeczucia i cieszę się, ze sie nie pomylilam :D :D :D
-
[quote name='mshume']tak znalazłyśmy watek Rubi.Jeszcze kilka tygodni temu szukałaś tymczasu dla swojej suni. W twojej sytuacji życiowej nie powinnaś chyba adoptować drugiego psa. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182740-Potrzebny-tymczas-na-okolo-1-1-5-miesiaca-dla-cudownej-suni-Rubi.../page2[/URL][/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
[quote name='mgie']Kolejny dom odpadł. Pani z Bemowa powiedziała,że już nieaktualne.[/QUOTE] Nooooo qrde :( :( :( a tak się wszystko ładnie układalo :(
-
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']No co Ty!Jadę,zeby słuchac jak piękne,wyjątkowe i inteligentne są kobiety!Mam nadzieje ,ze nie wsadzi mnie do boksu bo tego bym nie chciała![/QUOTE] O mamo :D Nie załapałam... potrzebuję urlopu ;) -
I co się dzieje ??? Co się dzieje ??? W końcu nie z partyzantki, mogę coś napisać ;) "Reniowych" jedziemy inwigilować w czwartek :)
-
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Leon, w górę po domek!!! -
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Tolek, hop hop do góry!!! -
Dianeczko, jamniorku, pokaż się ...
-
Foksik - mały mieszaniec terriera za TM
Andzike replied to Paula03's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Foksik jest naprawdę super!!! Jak będą ogłoszenia to szybko wyfrunie do domku!!! -
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Masz rację juz nie szczeka na nas tak jak kiedyś![/QUOTE] Przyzwyczaja się do Was :D -
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
To smutne, że taki cudowny pies w schronisku przeżywa najlepsze momenty swojego życia... -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Bojeczka, pokaż się !!! -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ziarnko do ziarnka i uzbiera się na DT dla Fary :D -
[quote name='nika28']Ulicy nie znam niestety, mam tylko telefon... Podać ?[/QUOTE] Daj na pw. Jutro zadzwonię i spytam o ulicę :)
-
[quote name='Paula03']Żeby domek okazał się tym domkiem!!![/QUOTE] Nie wiem czemu, ale jestem pewna, ze tak będzie... A jutro, po wizycie będziemy mieć już 100% pewność:D
-
Pokazuj sie śliczna łaciata dziewczynko!!!
-
[quote name='Madallena']hola hola! zapomnialas o Sisi i Pysiu :D Podjedz zatem na Statoila po przyczepke :D[/QUOTE] Bez przyczepki to się uda... Jeszcze Rudolf ;) I fretki ;) [quote name='mshume']Moj instruktor to młody glina ale ciiiiiii ;)[/QUOTE] Młody glina, powiadasz... ;) przydalby się taki na wizytę... ;)