Jump to content
Dogomania

rencia42

Members
  • Posts

    1381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rencia42

  1. Zapisze sobie Czesia piekny dzieciak z niego.
  2. Duzo zdrowia życzę.Brak slow nie będę pisała co bym temu popaprańcowi zrobiła .
  3. Piękna jest zapisze sobie i życzę wiele zdrowia.
  4. Masakra jaki on był chudy.Dobrze ze dużo wcześniej kolacje jadłam.
  5. Smutno mi i łzy same popłynęły.
  6. Zapisze sobie piękną Gruzję.
  7. Nie ten sam pies,podmieniony jak nic.Naprawdę piękny .
  8. Jestem i trzymam kciuki za Roja.
  9. Czytałam od początku cieszyłam się, ze tak super się układa, a tu na koniec taka wiadomość.Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze było.
  10. Leo czeka w kolejce do Biafry,spytajcie o miejsce bo wczoraj odszedł u niej wspaniały Mojo.
  11. Przykro mi bardzo,był psem dzięki któremu trafiłam na dogo.Zawsze zostaniesz w mojej pamięci.
  12. Bella jest cudowna i nie do poznania z pierwszych fotek.
  13. Przykro mi i łzy same lecą, kibicowałam mu cały czas i cieszyłam się ze trafił do takiego domu.Zegnaj Donio.
  14. Masakra.Zapisze sobie jednorazowo nie jestem w stanie całości przeczytać.
  15. Poczytałam,popłakałam przy początkowych wpisach a teraz mam pewność to już nie ten sam pies, jest cudny dostojny i taki do miziania a na dodatek podobny do mojego Rudiego.Przesyłam buziaki w cudny nochalek.
  16. Laurka cudo,ale Viki moje marzenie.
  17. Zapisze sobie i trzymam kciuki.
×
×
  • Create New...