Jump to content
Dogomania

rencia42

Members
  • Posts

    1381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rencia42

  1. Piękna z niej sunia.Trzymam kciuki za udana operacje.
  2. Nie wycofuje się z deklaracji stałych, lecz w związku z mam nadzieje moim przejściowym kryzysem finansowym wpłatę postaram się wysłać jak najszybciej.
  3. Kontrolnie czy coś konkretnego się dzieje.Czyżbym nie doczytała.
  4. Te oczka są niesamowite.Będę zaglądać i trzymać kciuki na teraz tylko tyle mogę.
  5. Piękne są.Trzymam kciuki żeby udało się ta czwarta złapać.
  6. Nie fajnie ze straciła apetyt miejmy nadzieje ze to przejściowe.
  7. Mam nadzieje ze chłopak wyjdzie z tego.Trzymam kciuki.
  8. Mam nadzieje ze już będzie tylko lepiej.Zdrowiej psinko.
  9. Świetne zdjęcia i piękne psy.A zdjęcia w skarpetkach super.
  10. Zapisze sobie biedaka,będę trzymać kciuki za zdrowie i domek dla niego.
  11. Jak z jego jelitami lepiej już.
  12. Zuziu trzymam kciuki za cudowne domki dla Pico i Karmelka
  13. Cudo nie pies i taki podobny do mojego rudzielca.
  14. Cudna sunia i młodziak trzymam kciuki za cudowny domek dla niej.
  15. Mieszkam w Niemczech ,mam psa z polskiego schroniska(ma Polski paszport)faktycznie pies po wizycie u weta został zarejestrowany w gminie sama go ubezpieczyłam i zapisałam do niemieckiej bazy danych(darmowo).Napisze tylko jedno mieszkając tu kilkanaście lat nie widziałam jednego biegającego luzem psa,co w Polsce jest nagminne.Moj pies Onek warzy 40 kg i nie szlam na żadne szkolenie wypełniam tylko ankiete dotyczącą znajomosci postępowania z tak dużym psem.Bylam tez na wizycie przed adopcyjnej w Belgii dla Donki z Gdańska dziś ma szczęśliwy dom.
  16. Lo matko dobrze ,ze się nic mu nie stało ,W akrobate sie zabawia czy co.
  17. Jakieś małe foto nie zalazło by się.
  18. Piękna jest mordeczka.
  19. Smutny bardzo. Starsze psy są takie kochane i wdzięczne za okazane im serce.
  20. Piękne i mądre są Kaukazy.Uwielbiam je i gdyby nie brak warunków już chociaż jeden byłby mój.
  21. Szkoda psa.Wiem ze to nie usprawiedliwia psa, ale może ktoś za bardzo spoufalić się z nim chciał na sile.
×
×
  • Create New...