kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
Julek, 2letni, piękny jamnik JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!
kora78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
dzięki za fotki :) ale on przytył! jaki zadowolony :) już nikt go nie odgania od miski -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
zawszze dom lepiej zobaczyć, jako sam dom, gdzie pies będzie mieszkał. ale jak pani będzie super to chyba nie będziemy się doszukiwać podstępu, że na melinę jakąs pies idzie, do hangaru, albo co... :) bea dziękujemy ślicznie :) całościowy koszt kołnierza to ok 20złto 10zł to już połowa :) super :) 20 tel... o matko... bardzo dużo, ja mówiłam, że wzięcie będzie, tylko trzeba dobrze wybrać. Może trzeba było dopisać czerwonym kolorem w ogłoszeniu, że ewidentnie pies nie zostanie wydany do domu z dzieckiem. Może myślą,"... e tam ugryzł. jakiegoś maminsynka małęgo albo niemowlaczka. Mój dzieciak da sobie radę, bo jest duży i mądry" (a dla każdego rodzica jego dziecko jest już duże i mądre). -
teraz tylko trzeba poznać panią :)
-
ja tez czekam na bellę poprzednia edycja bazarku też miałą takie opóźnienie, wiemy po buni
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Matrisk to xmartix. nie każdy wie, o co chodzi. osobę z niedowładem wyobraziłam sobie na wózku, dla mnie definitywnie odpada. nie da sobie rady z atakującym psem, z zakłądaniem mu kagańca i ciągnięciem do łazienki. w ogóle każdy niedowład ręki tutaj chyba dyskwalifikuje. niech wezmą spaniela-normalnego do kontaktu podawaj na pewno Asi i Ginger, jeśli o inne spaniele chodzi. Dzieci 14lat dla mnie też odpadają. On poszarpał rękę chłopcu 10 lat, z któym w schronie się pięknie bawił. 14latek też sobie nie poradzi w razie ataku, skoro byłto szok nawet dla dorosłej, jak Faflok A ile było tel dokładnie?? wszystkich razem oj, Bruner szykuj się, bo wiele osó Cię chce i coś się na pewno wybierze :) a telefony dzwonią wiele dni, a nie tylko pierwszy :) -
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za świntuszki -
dzięki :) ale jeszcze Mopa, o ile na dogo jeszcze jesteś
-
zrobiłam ogloszenia. na kontak z 1 strony. jedno jest do aktywacji na mail cos na m.... reszte ja aktywowalam,bo mam standardowo maila wpisanego w logowaniu.zrobilam: adopcje org mojpupil morusek adopcja psa ojej autogielda alegratka fotki salam te profesjonalne i jakies zimowe od zuzi,ze schron uzadnej nie dalam w 2 tekst za dlugi to raz napisalam na 500znakow sama. napredce i jeden skrocilam troche z koncowki. no grzecznie jezdzi autem, bez tego, jak to ona ladnie ostatnio jechal :)
-
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
kora78 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
no własnie, moj TZ tez zazwyczaj ręki do moich tymczasów nie przykłada :( ciężko tak żyć. o świcie, po zmierzchu, śnieg, mróż, deszcz, wiatr. trzeba samemu z psem latać, na nikogo liczyć, ciężko mi wtedy z tymi dtami.... dlatego nie mam non stop -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
kora78 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
ale może nie ludzie samotni? może maja tz, starsze dzieci, co ze szkoł wracają po 6 godzinach... zerduszko całkiem sama z psami jesteś? -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
w dziale podaruję założyłam wątek, że szukamy kagańca i kołnierza -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
kora78 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
proponuję chociaż tymczas u tej pani ? tyle godz pies sam... ciężko... ja bym chyba nie dała. a jak pani jeszcze zakupy wypadną dodatkowo,to pies 12 godz sam. wszystko lepsze, niż schron, ale może warto poczekać 2 tyg i lepszego domku poszukać? -
ja sie juz ciesze :) w świdnicy sporo ciotek jest :) a fiosretinblock i giselle??
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
doszłą wpłąta od bea-204 dziękujemy ślicznie :) czekamy na resztę -
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
kora78 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
a co to paratex? i co to orifre? skad my mamy wiedziec? co sie nie poprawi? fotki fajowskie!! a ten drugi to jak klon! ladnie juz chodzi na smyczy podwojnej? ale parowka z niej :) -
kurde, nie dogo robiłąs ogłoszenie na netbird? dzięki :)
-
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
fany tytuł wszytsko mówiący :) -
oki doki....
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
hm tresowanie się kojarzy z agresywnymi powiadasz? a jaki niby Brunr jest? nie agresywny? wg mnie tak. pogryzł dotkliwie kilka razy różne osoby. jest agresywny. mnie bez różnicy, czy tresura, czy ukłądanie. ja nie widzę różnic w słowie. ale trzeba go oduczać ej agresji i na to ma być szkolenie skierowane. a nie na siadanie dla samego siadania, czy łądne chodzenie na smyczy, by właściciel się nie męczył ciągnięty przez psa. Z tekstu w sumie została mój tekst. Masz rację, że kasiaofiona to samo ma mówić w tel i na wizycie. Nie w ogłoszeniu. no to fajnie się układa wszystko :) taki worek karmy na ile będzie? a może Bruner szybko dom znajdzie, niż zje karmę i lepiej to na dług weta wziąść? Nie da się mniejszej paczki,l ub na kg kupić w zoologiku? dośc już tych długów, niech będzie na czysto na jakiś czas spokoju, co? -
trzeba na bazrku ogłoszeniowym poszukać. ponoć jest teraz na 50 portalach za dyszkę
-
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
kora78 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki mocno!!! foty cudne i przerażające. jak jego to musi boleć :(