kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
ONki i ONkowate z dolnośląskiego schronu kłaniają się dogomaniakom
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
kizi podaj te dane -
to jeszcze w 1 poscie musisz 4 psy zmienic. labek ma dom- czyli biszkopt. 2 razy sie tam przewija,ze szuka domu. potem juz w domu jest- foksik, etna i oliwia. zmien je pani A. mowila,ze oliwia dostala od nowego pana imie- serce :D suka z postu powyzej owczarkowata wyadoptowana niedawno, do pilnowania ogrodu. w watku onkow fot nie moge dawac,bo nie umiem zmniejszac, mam inny program i cos mi nie lapie. a porobilam tam miejsca na posty i co teraz? dodaj chyba w 1 poscie cos o shili, bo jej nie widzialam chyba. daj watek astry,ze w dt watek misia, buni
-
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
musze chyba ci na maila wyslac, bo nie moge cos nawet pozmniejszac na nowym kompie. ni wiem czemu. nie dam rady zmniejszac i wstawiac. dam na maila i sama porobisz, ok? -
bylam w chlodniejszy dzien, wiec nie wiem... w kojcach slonca nie ma, bo sa z 3 stron szczelnie osloniete. dachy, posadzka beton i nawet czesc przodow jeszcze w pleksie. ta pleksa ma byc sciagana. wlasnie sie boje,ze tam przewiewu w ogole nie ma. ale jak boki sa zakryte to psy sie przynajmniej nie widza ze wszystkich kojcow i nie denerwuja nawzajem. tylko sluchac siebie mga i patrza, jak jakis jest wyprowadzany, gdy idzie do domku
-
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
mam swieze fotki dianka jest od jakiegos czasu na wybiegu. tam odzyla. czuje sie pewnie, jak na tej dzialce. gdy jej opiekun wszedl na wybieg, ona nagle sie wylonila zza krzakow, krecila sie niespokojnie w jego poblizu, wolana podeszla z mega poza poddanska, wylekniona. ale od tej pory juz bylo coraz lepiej. wreszcie sama podchodzila i tracala pana nosem, by j glaskal. juz nie byla taka skulona w poddanstwie. odbiegala wyprostowana i sama chetnie wracala. prawie normlana sie zrobila, no :) jak znajdzie dom i ktos z nia popracuje to bedzie miodzio :) fotki mam piekne! sama w zielonej okolicy, juz bez clzowieka, co ja na sile trzyma do fot, zeby nie uciekla. fajne fotki :) p.s. te mlode co mialy po ponad pol roku, z jakimi ja zabranao. ponoc wciaz pily jej mleko!! takie wielkie onkowate psy matke jeszcze ciagnely...dziwne to,co? -
bylam dzis u chlopakow. grzeczny byl grzeczny, a duzy. uchylil sie znow od reki, gdy podeszlam do niego z pracownikiem. potem gdy podszedl opiekun tego kojca, kolega duzego strasznie sie cieszyl, a duzy jakos az tak sie do reki nie pchal, byl podekscytowany, itp ale nie przeciskal sie do kraty, by to jego glaskac
-
Nochal,duży pies w typie teriera już w nowym domu! ;) :)
kora78 replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
dostalam wczoraj znow smska fajnego arisek uwielba sie kapac, gdy jezdza nad jezioro, a jak wracaja z zakupow to on zawsze czeka na smakolyki. lubi sie bawic, czasem jak szczeniak sie zachowuje. niebawem nowe fotki dostane super ludzie, naprawde chlopak ma wielkiego fuksa!!! -
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
rufi dzis, jak szlam obok sama nie chcial do mnie wyjsc, ale jak szlam z pania opiekunka to od razu z budy wylecial i wskakiwal lapami na krate, by go miziala. dal mi sie ciut z tej siersci poobrywac,ale raz tez mruknal. ja sie go troche boje on znow strasznie wyleniony, te babole mu wisza... tak go czesalam z kizi i znow trzeba powtarzac -
wymizialam dzis bilbusia, leni cie strasznie. siersc ma tak z 1cm dluzsza, niz prawdziwy bokser. i miekka. a nie krotka i szczeciniasta, sztywna. dal sie wydraoac po zadu, siersci sobie troche wyczochrac. ale jak podelacil ten kolega rudawy to juz mu zeby pokazal zazdrosnik jeden. ale sunie taka bojazliwa do krat dopuszczal jakos... do ludzi grzeczny piesek :)
-
tak. bylam dzis po misia, mial jechac na hotel, od czerdy, akle sie okazalo,ze nie ma uregulowanej sytuacji papierkowej i nie mogl zstac ydany. trzeba czekac do wt-sr na zalatwienie tych spraw. we wt zadzwonie i sie dowiem,czy w sr,czy czw mozna go brac jest zaklepany 100procentowo, czeka na nas. we wt bedzie wet to go zaszcepi i obejzry, co nieco juz bedzie wiadomo o nim. mam nowe fotki, niewiele sie rozniace do tych, co zawsze misio jest juz przeniesiony, bo na izolatke poszly psiaki z remontownego kojca. misio dalej jak pan, na kafelkach w ladnym domku. razem z kolega, jakiego na izolatce poznal i z mlodym podrostkiem niewielkim i grzecznym. misio nie lubi noeszenia na rekach, moze ugryzc. a idzie sobie jakos. widzialam,jak chodzil, tak sobie czlapal, nie tak ledwo, ledwo. mam filmik :) ale na pewno mega duzy to tu nie wejdzie misiu poczekac jeszcze musisz kilka dni, przykro mi
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
i jak z tym rozliczeniem kasiafiona? a my w schronie mamy nowego spanielka, czarnego. co ponoc pogryzl jakiegos faceta. przez to trzeba patrzec na niego z rzymruzeniem oka. chcialam mu poobcinac koltuny z uszu, bo ma mega ogromne i satrasznie ciezkie. ale musze poczekac, az sie okaze, czy on dobry czy niedobry. teraz mi g nie dadza, bo sie boja :( a ak nie wiedzialam jeszcze to go wymizialam, trzasl sie bardzo, bardzo :( -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
no wlasnie blood wysylalas juz pm z nr konta swojego? albo kizi tywysylalas do ludzi z przeniesieniem na inne konto? wiec ma zostac na moim nadal? jak bedzie mneisze zamieszanie? pani, jaka mi maila pisala w sprawie jakiejs suni miala na mysli inego psa, nie belle :* a belcia ma ogloszenia od 2 dni i zero tel... moze trzeba foty dac jakona juz ladniejsza, grybsza blood czyli skolujesz kogos z netem? w tych czasach to niewielki problem chyba. kazdy ma neta w domu. czy mam szukac? napisz jasno -
bylam dzis u reksia. mysle,ze to byl na pewno piesek wsiowy, lancuchowy. idealnie jego zachowanie do tego pasuje. lata po boksie, jak obcego widzi, kreci si w kolko, obszczekuje przy kracie. raz zasymulowal, ze chce mnie capnac, jak reke podsunelam. dopiero wtedy mnie poznal i sie uspokoil troche. ale szczekacz to straszny. a ma taka chrypke. dziwny ma glosik taki ochryply. ktos kiedys mi mowil,ze tak wiele psow w schronie ma, bo wciaz szczekaja, nawzajem sie nakrecaja. jak sa w domu to juz tak nie robia i chrypy nie maja reksio przeniesiony do ladnego, malego wykafelkowanego domku z kolega staruszkiem i jakims podrsktkiem niewielkim. grzeczni sa we 3.
-
a ja z innej beczki. czy ten pan na piękne oczy tylko Heidi dostał? wizyte trzeba zrobic przed wydaniem psa. bo sa ludzie kochajacy zwierzeta i pomagajacy im, ale na swoj, nieudolny sposob. wiec samo dokarmianie kotow nie jest wyznacznikiem, ze pan jest super. a jak heidi wprowadzil? tak prosto z ulicy do kaukaza wprost? ja sie boje o jej zdrowie i zycie, kaukaz to ogrony ies, a heidi jest srednia. kaukaz 7 mcy to juz kawal psa... ale tak w iogole- Heidi wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia! staraj sie tam bardzo!! oby sie udalo, bo warunki dla niej super :) i jak szybko :)
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
wczoraj wreszcie dostalam maile do aktywacji z ogloszeniami dla suni i mialam jednego maila krociutkiego. w jakim wieku jest sunia i w jakim stanie zdrowia. odpisalam- a o jaka sunie w ogole chodzi? ogaszam rozne psy na siebie, nie wiem,czy chodzi o belle,ale od razu o niej pomyslalam. to byl mail od kobiety. czyli blood szukac kogos, kto do ciebie przyjedzie zrobic fotki i wstawic je u siebie? czy znajdziesz kogos wsrod znajomych z internetem? -
w parku z goldenem suka tez chyba. niech borysus napisze a kiedy miala byc wizyta? dzis? a kaukaz jej nie zje?? heidi jest zaczepna do psow, ale niektorych. na spacerach. co innego w hotelu, tam ma psy swoje i znane i jest ok. wprowadzajac ja do jakiegokolwiek psa trzea na pewno bedzie uwazac
-
nikt. nic :(((
-
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
kora78 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za udana podroz :) -
to jak bez spacerow to ja mowie NIE nie bedzie miec bunia gorzej, niz ma u zizum ma miec swoje teren z trawka, buda i spacery i mizianie to moje ostatnie slowo chyba,ze ta pani zmieni zdanie i zdeklaruje,ze z bartkiem nie,ale z bunia bedzue wychodzila, gdy na karmienie bedzie przychodzic
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
tak, najwyzszy caas na fotki moze wyslemy kogos z dogo, z aparatem, kto bedzie mogl foty wstawic ze swojego konta, skoro blood wciaz masz te problemy z netem i aparatem?? chyba tak trzeba zrobic ja juz sie doczekac nie moge p.s. odnosnie pieniedzy. teoretycznie moja sytuacja juz sie unormowala, po naglej buzry i moge zbierac dalej na swoje konto. ale jesli juz zrobilam takie zamieszanie, to moze niech idzie tak,jak bylo ustaloneczyli na kizimizi lub na blood. jak wolicie tylko,jak blood nie ma wciaz neta to ciezko bedzie jej kierowac wplatami i wyplatami z deklaracji u mnie kasa z jednorazowych lezy sobie spokojnie na czarna godzine trzeba na 1 stronie zerknac ile tego tam jest, bo ja w glowie nie mam.ale mam closc jednorazowych i w kazdej chwili dysponuje