Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. nie szukalam bazarku ja nie mam jej pieniedzy. nic juz nie moge pomoc kochanej suni. trzymam kciuki za szybki dobry domek :)
  2. kizi wyczysc skrzynke.masz maila trzymam kciuki za bunie marta mi bedzie przekazywac wiesci,czasem bede pisac od niej
  3. strasznie się cieszę!!!!!!!!!!!! super!!! oby sie pani nam udała ja,bez związku z tym muszę zrezygnowć z mojej deklaracji misięcznej. nie stać mnie od wczoraj. nie mam z czego płacić. przepraszam powodzenia bunia!!
  4. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177315-pięknie-umaszczona-onkowata-mega-nieufna-Diana-w-schronie[/url] 18. Diana plec- suka wiek 2,5 roku charakter- bardzo nieufna i bojazliwa, niedawno zaczela sie wreszcie otwierac, sama prosi opiekuna o pieszczoty, jednak podchodzi poczatkowo nadal do niego z lekiem, w pozycji skrajnie poddanczej nr boksu- 15? 13? w schronie od- pol roku piekna, wysoka, smukla, biala suka z kremowym pyskiem i czarnym nosem, jak szop pracz. odebrana z interwencji przez sdz, mieszkala na dzialkach z bezdomnym i swoimi mlodymi 19. sunia- JUZ WYDANA ZE SCHRONU [url]http://www.dogomania.pl/threads/187426-młodziustka-suka-baaaardzo-onkowata-zdążymy-przed-pseudo[/url]
  5. szukam prawnika,jakby co :) tylko on może mi pomóc dziękuję czerda :) oby się psiakowi udało,życzę mu bardzo, bo biedny jest bardzo załóżcie mu wątek na inną osobę, bo ja rzadko tu będę i nie będę nic w 1 poście zmieniać czerdo i kizi dogadajcie się
  6. sytuacja życiowa zmusza mnie do wycofania deklaracji przepraszam :(
  7. nie mogę prowadzić sprawy psiaka, musicie radzic sobie beze mnie jutro dzwońcie do schronu,że psa bierzecie, by nie uśpili! kizimizi na Twojej głowie bardzo się cieszę :) super :)
  8. ciotki muszę z przykrością poinformować, że wskutek kłopotów osobistych straciłam wiele, nie mogę więc pomagać finansowo żadnemu psu. Muszę wycofać deklaracje na Bellę. Muszę zrezygnować z prowadzenia jej losów, jej sprawy. Mam bardzo ograniczony dostęp do internetu, sporadyczny. Niech więc kizimizi i Blood ustalą między sobą, kto wątek prowadzi. Proponuję kizimizi z racji doświadczenia w tej materii. Blood może zmian w 1 poście dokonywać. Proszę deklarowiczów o nieprzelewanie żadnych pieniędzy na moje osobiste konto, pod żadnym pozorem, bo zostaną zdewfraudowane przez tz. Proszę kizimizi o wysłanie pm do każdego deklarowicza z tą istotna informacją i podanie swego konta do wpłat. Brakuje więc w deklaracjach stałych 20zł po mnie Pieniądze z wpłat jednorazowych rozliczę i przekażę kizimizi. Jutro będę miałą net. Jutro za zgodą, pieniądze przeleję kizimizi. Tylko nie wiem,jak z linkam aktywacyjnymi, z ogłoszeń na jakie czekamy.Ale to mi zrobi chyba marta u siebie, na moim mailu i już. To załatwię przykro mi pa Belcia :((((((((((((((((((((((
  9. nic jeszcze nie robilysmy najpiertw go tutaj wstawiłam ze zwykłych ogłoszeń on domu chyba nie znajdzie, to musi być ktoś z dogo, z jakiejś Fundacji. Zwykły ludź go nie weźmie :( Bo koszta i szybkie rozstanie się :(
  10. 15. płeć: suka wiek: 5 lat sterylka charakter: nr boksu: 1 w schronie od: [url]http://images49.fotosik.pl/301/07c6cba72d015e0a.jpg[/url]
  11. 14. płeć: pies wiek: 3 lata kastrat charakter: bojazliwy, chowa sie za buda, nie chce wyjsc. poczatkowo obszczekiwal nr boksu: 28 w schronie od: 2 mce? [URL=http://img251.imageshack.us/i/dsc010691.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4378/dsc010691.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. 13. płeć: suka wiek: 4 lata sterylka charakter: lagodna bardzo, spokojna, lgnie do czlowieka, a w kojcu z 2 zakapiorami. bardzo duza, dosc gruba nr boksu:1 w schronie od: ? [URL=http://img30.imageshack.us/i/1010177.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/4118/1010177.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. 12. płeć: pies wiek: 2 lata kastrat charakter: grzeczny, lagodny, w kojcu z zakapiorami dwoma, bardzo sie leni nr boksu: 1 w schronie od: ? [URL=http://img529.imageshack.us/i/1010179q.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/3011/1010179q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. [B]11. Willi[/B] płeć: pies wiek: 4? charakter: grzeczny, spokojny lagodny troche ciagnie na smyczy, grzecznie dal sie czesac, tylko raz mruknal, wpatrzony w swojego opiekuna, bardzo puchata siersc nr boksu: 7? w schronie od: 2 lata? pies zabrany od Violetty Villas [URL=http://img256.imageshack.us/i/1010238.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8173/1010238.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. [B]10. Liza[/B] płeć: suka wiek: 4 lata charakter: bardzo grzeczna i lagodna, dala sie slicznie wyczesac, zero agresji, ulubienica opiekuna, w kojcu z psami zakapiorami, ciagnie na smyczy, daje lape, bardzo gesta siersc nr boksu: 5? w schronie od: 2 lat [URL=http://img85.imageshack.us/i/1010239.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1743/1010239.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. 9. pieszczoszka swojego opiekuna- WYDANA płeć: suka [URL=http://img811.imageshack.us/i/1010206.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/1251/1010206.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. 8. płeć: wiek: charakter: lagodny w schronie od: nr boksu: [URL=http://img149.imageshack.us/i/1010098j.jpg/][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3440/1010098j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. [B]7. Pirat[/B] płeć: pies wiek: 7 lat kastrat charakter: dosc grzeczny, szczekliwy nr boksu: 10-15? w schronie od: 2008r. [URL=http://img697.imageshack.us/i/1007912.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/906/1007912.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. [B]6A. Agresor[/B] płeć: pies wiek: charakter: szczekliwy, agresywny nr boksu. 21-22 [URL=http://img171.imageshack.us/i/1009446.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3847/1009446.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]6B. Krzywy[/B] plec- suka wiek: w schronie od 3 lat charakter- dosc agresywny, obszczekuje bardzo, rzuca sie do krat, po czym po chwili ucieka za bude, robi rundke i tak w kolko. wciaz ma glowe przekrzywiona na jeden bok, trzepie glowa, uszami. byl leczony na uszy, ale znow mu nawrocilo, wg opiekuna. ja suke pamietam sprzed 3-4 lat i juz wtedy miala te glowe krzywa. bardzo wyliniala, strasznie. pracownicy sie jej boja. ale ponoc, jak sie tupnie to ucieka za bude. na fotce to ten pies z tylu [B]6C. Mores[/B] plec- pies wiek- 6 lat oddany po smierci wlasciciela boks nr 23 charakter- mega agresywny, pracownicy boja sie wejsc do boksu, ale piekny, ogromny DONek. dlugo byl w boksie sam, teraz siedzi z 3 innymi duzymi psami. rzuca sie do krat na widok czlowieka, mega agresywny [url]http://images41.fotosik.pl/299/a4d168732d618469med.jpg[/url]
  20. 5A. [B]pies od lewej, szary[/B] płeć- pies wiek- 10 lat kastrat charakter- nr boksu- 14? w schronie od... 5B. pies z prawej, czarny podpalany plec- pies wiek 2 lata w schronie od niedawna boks ten sam do sprawdzenia [URL=http://img820.imageshack.us/i/1009538.jpg/][IMG=http://img820.imageshack.us/img820/2664/1009538.jpg][/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. 4. płeć= pies wiek- charakter- grzeczny, bardzo ladnie dal sie wyczesac w schronie od.... nr boksu- 26? [URL=http://img685.imageshack.us/i/1009808.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3301/1009808.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. 3. plec- pies wiek- charakter- bardzo obszczekuje, wydaje się być agresywny, w kojcu z suką terrorystką, któa nie pozwala mu podejśc do krat boks nr 24 z tabliczka zly pies [URL=http://img12.imageshack.us/i/1010094.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8523/1010094.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. 2. suka, ładna, grzeczna- wydana ze schronu
  24. [B]1. Gandalf[/B] pies kastrat około 5 lat w schronie od.... charakter: łagodny, przyjacielski, energiczny, skoczny, garnie sie do czlowieka, spragniony kontaktu dość niski, jak na onka [URL=http://img697.imageshack.us/i/1010153r.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/3197/1010153r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img72.imageshack.us/i/1010156.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4420/1010156.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  25. [B]Zapraszam na wątek ONków i ONkowatych, z jednego z dolnośląskich schronisk.[/B] Wątek zbiorczy, na bieżąco w pierwszych postach prowadzone będą info o konkretnych psach. Można na wątku dyskutować o psach poszczególnych, o charakterach, wiedzy naszej o nich, o ogłaszaniu, wizytach i domkach ogólnie. Niektóre będą bardziej, inne mniej ONkowate. [B]Takich psów jest w schronach najwięcej,[/B] trzeba więc im specjalny dział założyć, by nie ginęły w tłumie Burków. kontakt do ogłoszeń na każdego psa to 506 636 242 mail [email][email protected][/email] gg 1228791= choc rzadko aktywne
×
×
  • Create New...