kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
kora78 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
pytasz mnie? czy ja jestem wetem? masz pewność, że ma grzyba? -
o matko!!!!!!!!!! dzięki!! ale mi się powiedziało ;) dziekujemy agat!!!!!!
-
czerdo, czy będziesz na swoje konto zbierać wpłaty na Heidi? będzie łatwiej dla wszystkich
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Wiele napisałam, kilka razy, w odpowiedzi na powyższe słowa, zwłśzcza kasiafiony, ale usuwałam za każdym razem. Nie chcę, by się obraziła, lub by na mnie psy wieszano. Zszokowały mnie słowa: "Więc może macie pomysł jak zrekompensować te koszta." Proponuję w tytule i w 1 poście prosić o sponsoring bazarku ogłoszeniowego na ds lub dt dla psa, bo czarno wszystko widzę. Sytuacja robi się bardzo nieciekawa. Nie mamy pieniędzy, bo płacić za wszystko, co pies zje, nie dawałyśmy go na hotel, a na dt. Jeśli kasiafiona postanowi go oddać to szukamy dt lub pies wraca do schronu, gdzie pewnie zostanie uśpiony -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
ja już nie pamiętam,czy ona po sterylce. tyle mam psów na głowie, że mi się miesza wszystko. zwłąszcza te, co miałąm przerz chwilę tylko w domu. jak nie ma w papierach to ona bez sterylki. z racji wieku nie powinno się już ciąć, ze słów mojego weta, ale teraz mieliśmy sunię 13 lat ze schronu, wyciętą... w takim wieku. więc każdy weta ma swoje zasady. -
kizimizi na jakim koncie? na Twoim? nie chciałaś zbierać na siebie na Heidi, ale więc zbierasz? to wysyłaj konto do wszystkich deklarowiczów Szarpie na smyczy na samym początku, jak jest zaaferowana i niewybiegana
-
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
ok, pogadam z ULV dzięki :) -
dziękujemy ślicznie :) mamy hotel umówiony na 150zł a jest stałych ze 25 :( z Twoją Aquifree koło 50 jest Ale są jednorazowe, są bazarki i coś tam już sprzedane jest. Czerda, jak sunia dojechała wczoraj w nocy? Jak się zachowuje?
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
ostateczny tekst poszedł do ogłoszeń taki: Bella miała kiedyś dom. Niezbyt dobry dom, skoro została oddana do schroniska w kwiecie wieku. W dodatku była ciężarna. W schronisku poroniła, nie ma się co dziwić. Skrajnie wychudzona, pogryziona przez psy w kojcu. I jeszcze poród. To zbyt wiele dla suni. Bella została zauważona przez wolontariuszki i zabrana do domu tymczasowego. Tam dochodzi do siebie, leczy rany po pogryzieniach. Wreszcie nie musi z nikim konkurować o miskę, kryć się w budzie, by nie dopadły jej psy. Bella jest bardzo grzeczną, ułożoną suczką, lecz jeszcze nieco wylęknioną. Idealnie chodzi na smyczy. Zna podstawowe komendy. Lubi się bawić. Piszczy, gdy chce iść na spacer. Potrafi sobie ściągnąć jedzenie ze stołu, więc trzeba na początku uważać :) Nie wykazuje agresji do człowieka, do dzieci, czy do innych psów. Można spokojnie, bez lęku wyjąć jej cokolwiek z pyska. Goni spotkane koty, chce się z nimi bawić. Na spacerach zazwyczaj blisko trzyma się swojego człowieka. Lubi sama siebie prowadzić na smyczy :) Bardzo fajnie bawi się ze szczeniakiem, z którym mieszka w domu tymczasowym, a ustępuje z drogi starszej suni, która jej nie lubi. Nie boi się ulicznych hałasów, jednak boi się krzyku, nagłego dotyku, uniesionej ręki. Widać, że była bita :( Nadaje się do trzymaniu w mieszkaniu, jak i w domku z ogrodem. Nie nadaje się do budy, jest zbyt łagodna, nie skażemy jej na łańcuchowy los. Bella ma 6-8 lat, jest koloru kremowego, waży około 20kg, wysokości w kłębie niewiele powyżej kolana. Sunia jest zaszczepiona i zdrowa. Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej i podpisanie umowy adopcyjnej. kontakt dałam na mnie czy ona ma sterylkę, bo nie pamiętam? jakby co chyba można dodać, to Blood sprawdź w papierach. ale chyba nie ma i się czepnę Blood piszesz, ze nie zawsze wraca na komendę, boję się, że ucieknie kiedyś na spacerze, jak luzem lata. Czy zabierasz ją do domu? Czy tylko na dworze siedzi i w tym domku? Trzeba ją nauczyć, by łapami po stole nie skakała, bo ds może to przeszkadzać. Doszła wpłata od Zofiji, dziękujemy :) -
marta weź mi te banery daj wreszcie 2 hop bunia mam bazarek dla Ciebie gotowy trzeba na szczepienie, trzeba na hotel, a kasy brak!!
-
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
kora78 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
zmien lekarza ;) -
wplacilam za 2 mce wreszcie. nie wiem,za jakie, pogubilam sie
-
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
kora78 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
u mnie wet liczył te 30zl za sam lek i bez wizyty ale ja mu co rusz przyprowadzam coś ze schronu i mam znizki a 30zl za lek, to juz wet swoja prowizje w to wklada. lek moze z 20zl wart... tak mi sie wydaje ale co Ci wet na kontroli zrobi? poslucha pluc i serca, zajrzy w zeby, zajrzy w oczy i to tyle. bez badan jakis specjalnych nic wiecej ci nie powie. taka wizyta to bzdura -
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
kora78 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
a nie zaznacza się takim ptaszkiem, któe foto ma być mniaturą? na innych tak czasemi bywa -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
no i chyba można wreszcie to spotkanie z treserem zaliczyć -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
bea, lepiej cicho! nie pytaj tak! bo zgarniesz ochrzan od blood, bo ona nie lubi się powtarzać :P hehe za kilka dni wypada wpłata do blood, ciotki zbieram powoli kaskę za następny miesiąc poprosze o nowe fotki suni. ,może coś do ogłoszeń się uda zrobić już bz tych blizn, jak leży, jak siedzi, jak idzie. jakiekolwiek -
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
hehe, nie w głowie. Bianka one mają u Ciebie, jak w raju! Co za dieta wspaniała! Bianka zeberki masz? ja mam papugi :) zeberki takie... nieusłuchane... Słuchajcie, jakie było dt dla nimfy? u kogo i w jakich warunkach? szukam jej dt na tydzień jakiś, ale odbiórm w tym tyg dopiero około 21szej na Popowocach, bo ten chłopak teraz na popołudnie pracuje. A mi takie wieczorne odbieranie w niczym nie pasuje :( -
[quote name='kizimizi']Informuje ze poszła 100 pm w sprawie Hidi-normalnie jetem z siebie dumna :B-fly: Dogociotki nie zawiedźcie nas bo nei wiem co zrobimy:roll: Chyba pojdziemy z Kora do Stefana do pracy :cool3:[/QUOTE] jakie 100pm? o co chodzi?
-
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
kora78 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
zamieszanie wyszło niezłe :d fajnie borysus wygląda tak: mój teksy do ogłoszeń, a pod spodem Twój post o błocie, itp. Tak ni z gruszki, niz z pietruszki :d To się ludzie dziwią :) borysus, chcesz jej imię zmienić z Kaliny na Misię, tak? mnie to obojętne, ale jak już przyzwyczajona to kołomyję jej zrobisz. Trzeba było w ciągu 2 dni wybrać Potem może ds znów jej zmieni. Szkoda tyle psu mieszać w głowie. Według mnie W uszach może mieć grzybicę, bo wiele psów od nas wychodzących ją ma. sam lek u weta 30zł kosztuje. Surolan. Lub podobnie -
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
kora78 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
foto nr 2 to moj faworyt ale on piekny taki odrosnierty ciutke, z lwia glowka ogon juz tez nabral uroku :) pieknie do ogloszen