kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
kora78 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Puszek jest czysty. [/QUOTE] hehe. śmiesznie wyszło :P -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kora78 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
ja dziś wyczesałam i przystrzygłam najłatwiej dostępne kołduny i naszej schroniskowej, młodej, czarnej, małej suni nowej kudłączki. ale mi się przymiotników nazbierało :) potem dam linka do jej fotek nie w ramach tej akcji, ale chyba telepatycznie wyczułam :D -
a co u buni zuzim?
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kora78 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
zapisuję się już o nim intensywnie myślałam. ale takiemu charakterowi nie podołam, a mam malutkie dziecko. Gdyby był grzeczny to bym nadal myślała. w dziale przygarnę jest wątek,że ludzie chcą kudłączy i fotka białęgo, pięknego kudłaczka. Gdyby tak mopika doprowadzic do porządku to on szybko domek znajdzie :) wprost migiem, bo piękny jest :) kocham kudłacze :) strzyc... -
[quote name='Kacedy']Astra już w pełnej formie fizycznej i psychicznej. Powróciła do swojego trybu "wyścigowego", nawet kołnierz jej w tym nie przeszkadza. Wczoraj go uszkodziła nie mieszcząc się "w pełnym biegu" w drzwiach :evil_lol:. Niezły z niej cudak. Rana po sterylce goi się bardzo ładnie.[/QUOTE] cieszymy się :) zuch dziewczyna :)
-
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
śliczne wszystkie :) chciałoby się wszystkie wyściskać :) Bianko, czy oswajasz świnki? na ręce bierzesz? a po domu biegają? po pokoju -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
kora78 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
biedny pusiu już tyle czeka :( a wszystko sie jeszcze przeciaga :( a kiedy ta wizyta umowiona? kota sie pozniej zalatwi -
super!!!! :)
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ja widzialam wiele niebezpieczenstwa w oddaniu psa tej dziecwczyny z wizyty kizi. dobrze w sumie,że sama zrezygnowala. ja bym go najchetniej oddla jakiemus malzenstwu, z dziecmi doroslymi (jesli sa lub beda wnuki to pies zamykany w innym pokoju i juz) zadne bawienie sie w mieszkanie z kolezankami, z rodzicami, itp jesli chlopak urobi ojca, a pies ojca chapnie, ojciec powie- psa zabieraj, ja go tu nie chce, to nie twoj dom i masz sie mnie sluchac. a propozycje znajomego znajomej po znajomych juz mielismy i i tak nic nie wyszlo. ze znajomymi najlepiej na zdjeciach :) czekamy dalej na odzew z ogloszen. pewnie w pierwszy dzien bylo najwiecej, bo ogloszenie bylo na 1 stronie, teraz juz spadlo i znajda je ci bardziej dociekliwi w szukaniu spaniela do adopcji. a nie pierwsi lepsi. -
świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
jak ja sterylizowałam kocicę ogrodową po młodych, to wet mówił,że mic 4 tyg musi karmić młode, a jak przestanie to wtedy można. Ale wtedy musi w kołnierzu vchodzic i być w czystym miejscu, nie w ogrodzie i nie w piwnicy. Czyli już młodych też mieć nie może.Jak moja kocica te 4 tyg wykarmiła to jej dałąm tabletki antykoncepcyjne od weta i dawałam co tydzień i dopiero za kilka mcy ją sobie ciachnęłam i w domu trzymałam. Gdy wyjechałąm na wakacje i raz kocica tabletki nie dostała, okazało się, że zdążyła w ciążę zajść i gdy robiłam jej sterylkę to się aborcyjną okazała. Miałą jedno młode, ponoć po tych tabletkach i tak by było upośledzone lub by zmarło zaraz po porodzie, wg weta. Ale on łożyska nie rozcinał i nie sprawdzał. A jak czytałąm później to powinien to młode osobno uśpić, a nie zostawić, aż samo zdechnie w łożysku :( Ja kocicę zostawiłam i przyszłąm po kilku godz, więc było za późno na moje kierowanie wetem. -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
tak, Faflok nie musi wydawać papierka, na którym są jej dane. JUa osobiście też bym takiego strzegła. Ale teraz nie wiem,co z czip. Jak to się potem zmienia z Faflok na nowy ds? Faflok niech przekaże nr czip jako ten kod kreskowy, ten różowy papierek nie. -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
kora78 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
przykro mi,że to taki niedobry dom i przepraszam, że ja tego nie wyśledziłam. trzymam kciuki za domek dla Mańka -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
kora78 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='arjuna']dzwoniłam na numer Pauliny-na numer z ogłoszeń. potwierdziły się moje najgorsze obawy. znam ludzi chcących adoptowac tego jamniczka :Ten piesek absolutnie nie może trafić do nich. Więcej jutro napisze Paulina. powiem szczerze aż mi się gorąco zrobiło, gdy sie dowiedziałam kto sie stara o tego psiaczka. pozdrawiam[/QUOTE] ??? chodzi o tych ze Szczawna zdr? jeśli nie- może wytłumaczcie panu,że pies na antybiotyku i lepiej też dla niego będezie, jak poczeka na zakończenie kuracji, bo będzie miał pewność, że im niedługo kolejny pies nie odejdzie (wjechać mu na sumienie). spytać chociaż, czy sami wykastrują, a ja będę tego pilnować, tzn odwiedzę ich po zabiegu, czy nie oszukali ale duże ryzyko, że pan kupi psa gdzieś prędzej -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
no na fotki czekamy nadal wysłałąm dziś 120zł za wyzywienie i weta zaległego. koszt odkleszczacza Blood pokrywa sama, tak zaproponowała. to dziękujemy za odkleszczenie suni :) nie wpłąciła nadal LadyMonia 30zł. przelałąm chwilowo z jednorazowych. stąd opóźnienie. czekałam w poscie nr 2 na biezaco rozliczenia prowadze. nie pisalam tam nic o brakujacej deklaracji, jeszcze poczekamy kilka dni -
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
kora78 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
oni ciebie wpiszą dopiero za jakiś czas, miesiąc, czy dwa. Wtedy dopiero można starać się o przepisanie, ale jak tego nie wiem, bo tego nigdy jeszcze nie miałyśmy. Każdy zawsze to olewa -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
jeśli znajdzie się ds, to nowy ds powinien podpisac umowę wprost z Faflok, skoro na nią jest pies ze schroniska zabrany (a podpisy przypominam, są moje, więc moja głowa też tu wisi). Chyba, że chcecie się bawić w przepisywanie umowy z Faflok na Kasiafionę, a potem Kasiafiona z domem stałym. Mniej zachodu jest z pisaniem Faflok na ds. Tak papierkowo. A życiowo może byc łatwiej, by Faflok i Kasiafiona się spotkały i umowę przepisały, a nie potem Faflok ciągać do obcych ludzi jako ds i z nimi podpisywać. Powinnyscie się tutaj dogadać same i wyciaganie osobistych przepychanek na forum nie jest przyjemne. Rozumiem Faflok, że nie chce przekazywać tego papierka osobom nieznanym, są tam jej pełne dane, a obowiązuje ochrona danych osobowych. Rozumiem Kasiafione, że chce mieć dokumenty psa, skoro u niej na dt jest. Więc przepiszcie umowę z jednej na drugą i po problemie. W skłą tych dokumentów wchodzi umowa adopcyjna: schroniska- Faflok. I papier psa z wypisu ze schronu. I papier z nr czip i danymi Faflok na nim. -
no to długo się zbierałąm,ale wreszcie się uzbierałam i zadzwonmiłam do pani :) rodzina zadowolona i aronek chyba tez :) tak mowila pani nie ma jeszcze zganiania w rodzinie, czyja kolej na soacer z psem :) lubi lezec w stolowym pod stolem. czasem wlazi na rozscielone lozka,albo wlazi, jak jest sam w domu i na widok wchodzacje pani wcale nie zrywa sie z przerazeniem, tylko pomalu sobie schodzi i sie przeciaga :) u corki najbardziej lubi spac w lozku. chodzi z mezem na spacery, pan umawia sie z kolega, co ma psa ze schronu i chodza gdzies nad wode i aronek sobie plywaz i sie bawi z kolega :) pani sie go boi ze smyczy spuszczac, ale dzieci puszczaja i mowia,ze zawsze wraca. a pani nie zawsze chetnie wraca i ona woli go nie spuszczac. raz uciekl z szelek i wrocil na wolanie. na przelomie maja i czerwca ma drugie szczepoenie to wtedy wypytaja weta o koszty kastracji i plusy i minusy, naukowo. da mi znac. namawialam pania,ale ona sie go boi okaleczac, bo ona sama nawet igly sie boi, a u niego byloby ciecie i jej jest jego szkoda. moze wet jej przegada. da mi znac po tym szczepieniu. komend go nie ucza, bo to nie malpa w cyrku i tyle. fajna ta pani w rozmowie, smieszna :)
-
u mnie tego kota strasznie obszczekiwała, ale nie widziała, co dalej :) fajniuchna suka
-
heheheheheheh
-
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
kora78 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
ja mam na ulocy do oddania jamnika na długich nogach, polecam dla tych, co Mańka nie dostaną :) byłam na wizycie w Szczawnie. wszystko ok chyba :) szczegóły poślę na pm do ladyswallow. małżeństwo około 50tki, niedługo będzie dziecko w rodzinie, ale mieszkające osobno przecież i tylko z wizytami, do tego czasu państwo już Mańka poznają i po swojemu ułożą. pani zbyt miękka, by psa układać, pan bardziej. pół bliźniaka z zabezpieczonym ogrodem i fajnymi łąkami w okolicy, to jest Szczawno Zdrój, więc parkowa okolica uzdrowiskowa. uliczka spokojniutka. patow mieli już 2 jamniki, psy spały z nimi w łóżku i na fotelach. ze złych rzeczy- panu się bardzo spieszy. i myślał, że w chipie jest gps :) -
dziękuję Wam obu :)
-
umówimy się na pm trzeba wreszcie iść razem :)