Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. [quote name='Dogo07']Puszek jest czysty. [/QUOTE] hehe. śmiesznie wyszło :P
  2. ja dziś wyczesałam i przystrzygłam najłatwiej dostępne kołduny i naszej schroniskowej, młodej, czarnej, małej suni nowej kudłączki. ale mi się przymiotników nazbierało :) potem dam linka do jej fotek nie w ramach tej akcji, ale chyba telepatycznie wyczułam :D
  3. zapisuję się już o nim intensywnie myślałam. ale takiemu charakterowi nie podołam, a mam malutkie dziecko. Gdyby był grzeczny to bym nadal myślała. w dziale przygarnę jest wątek,że ludzie chcą kudłączy i fotka białęgo, pięknego kudłaczka. Gdyby tak mopika doprowadzic do porządku to on szybko domek znajdzie :) wprost migiem, bo piękny jest :) kocham kudłacze :) strzyc...
  4. poproszę o nr strony z opisem i fotami tego białego kudłacza, któego reklamowałyście w przygarnę psa, ok? on nie ma wątku?
  5. [quote name='Kacedy']Astra już w pełnej formie fizycznej i psychicznej. Powróciła do swojego trybu "wyścigowego", nawet kołnierz jej w tym nie przeszkadza. Wczoraj go uszkodziła nie mieszcząc się "w pełnym biegu" w drzwiach :evil_lol:. Niezły z niej cudak. Rana po sterylce goi się bardzo ładnie.[/QUOTE] cieszymy się :) zuch dziewczyna :)
  6. śliczne wszystkie :) chciałoby się wszystkie wyściskać :) Bianko, czy oswajasz świnki? na ręce bierzesz? a po domu biegają? po pokoju
  7. biedny pusiu już tyle czeka :( a wszystko sie jeszcze przeciaga :( a kiedy ta wizyta umowiona? kota sie pozniej zalatwi
  8. ja widzialam wiele niebezpieczenstwa w oddaniu psa tej dziecwczyny z wizyty kizi. dobrze w sumie,że sama zrezygnowala. ja bym go najchetniej oddla jakiemus malzenstwu, z dziecmi doroslymi (jesli sa lub beda wnuki to pies zamykany w innym pokoju i juz) zadne bawienie sie w mieszkanie z kolezankami, z rodzicami, itp jesli chlopak urobi ojca, a pies ojca chapnie, ojciec powie- psa zabieraj, ja go tu nie chce, to nie twoj dom i masz sie mnie sluchac. a propozycje znajomego znajomej po znajomych juz mielismy i i tak nic nie wyszlo. ze znajomymi najlepiej na zdjeciach :) czekamy dalej na odzew z ogloszen. pewnie w pierwszy dzien bylo najwiecej, bo ogloszenie bylo na 1 stronie, teraz juz spadlo i znajda je ci bardziej dociekliwi w szukaniu spaniela do adopcji. a nie pierwsi lepsi.
  9. jak ja sterylizowałam kocicę ogrodową po młodych, to wet mówił,że mic 4 tyg musi karmić młode, a jak przestanie to wtedy można. Ale wtedy musi w kołnierzu vchodzic i być w czystym miejscu, nie w ogrodzie i nie w piwnicy. Czyli już młodych też mieć nie może.Jak moja kocica te 4 tyg wykarmiła to jej dałąm tabletki antykoncepcyjne od weta i dawałam co tydzień i dopiero za kilka mcy ją sobie ciachnęłam i w domu trzymałam. Gdy wyjechałąm na wakacje i raz kocica tabletki nie dostała, okazało się, że zdążyła w ciążę zajść i gdy robiłam jej sterylkę to się aborcyjną okazała. Miałą jedno młode, ponoć po tych tabletkach i tak by było upośledzone lub by zmarło zaraz po porodzie, wg weta. Ale on łożyska nie rozcinał i nie sprawdzał. A jak czytałąm później to powinien to młode osobno uśpić, a nie zostawić, aż samo zdechnie w łożysku :( Ja kocicę zostawiłam i przyszłąm po kilku godz, więc było za późno na moje kierowanie wetem.
  10. tak, Faflok nie musi wydawać papierka, na którym są jej dane. JUa osobiście też bym takiego strzegła. Ale teraz nie wiem,co z czip. Jak to się potem zmienia z Faflok na nowy ds? Faflok niech przekaże nr czip jako ten kod kreskowy, ten różowy papierek nie.
  11. przykro mi,że to taki niedobry dom i przepraszam, że ja tego nie wyśledziłam. trzymam kciuki za domek dla Mańka
  12. [quote name='arjuna']dzwoniłam na numer Pauliny-na numer z ogłoszeń. potwierdziły się moje najgorsze obawy. znam ludzi chcących adoptowac tego jamniczka :Ten piesek absolutnie nie może trafić do nich. Więcej jutro napisze Paulina. powiem szczerze aż mi się gorąco zrobiło, gdy sie dowiedziałam kto sie stara o tego psiaczka. pozdrawiam[/QUOTE] ??? chodzi o tych ze Szczawna zdr? jeśli nie- może wytłumaczcie panu,że pies na antybiotyku i lepiej też dla niego będezie, jak poczeka na zakończenie kuracji, bo będzie miał pewność, że im niedługo kolejny pies nie odejdzie (wjechać mu na sumienie). spytać chociaż, czy sami wykastrują, a ja będę tego pilnować, tzn odwiedzę ich po zabiegu, czy nie oszukali ale duże ryzyko, że pan kupi psa gdzieś prędzej
  13. no na fotki czekamy nadal wysłałąm dziś 120zł za wyzywienie i weta zaległego. koszt odkleszczacza Blood pokrywa sama, tak zaproponowała. to dziękujemy za odkleszczenie suni :) nie wpłąciła nadal LadyMonia 30zł. przelałąm chwilowo z jednorazowych. stąd opóźnienie. czekałam w poscie nr 2 na biezaco rozliczenia prowadze. nie pisalam tam nic o brakujacej deklaracji, jeszcze poczekamy kilka dni
  14. super, że cos się ruszyło chociaż :) ale on inych psow bardzo nieznosi?
  15. oni ciebie wpiszą dopiero za jakiś czas, miesiąc, czy dwa. Wtedy dopiero można starać się o przepisanie, ale jak tego nie wiem, bo tego nigdy jeszcze nie miałyśmy. Każdy zawsze to olewa
  16. jeśli znajdzie się ds, to nowy ds powinien podpisac umowę wprost z Faflok, skoro na nią jest pies ze schroniska zabrany (a podpisy przypominam, są moje, więc moja głowa też tu wisi). Chyba, że chcecie się bawić w przepisywanie umowy z Faflok na Kasiafionę, a potem Kasiafiona z domem stałym. Mniej zachodu jest z pisaniem Faflok na ds. Tak papierkowo. A życiowo może byc łatwiej, by Faflok i Kasiafiona się spotkały i umowę przepisały, a nie potem Faflok ciągać do obcych ludzi jako ds i z nimi podpisywać. Powinnyscie się tutaj dogadać same i wyciaganie osobistych przepychanek na forum nie jest przyjemne. Rozumiem Faflok, że nie chce przekazywać tego papierka osobom nieznanym, są tam jej pełne dane, a obowiązuje ochrona danych osobowych. Rozumiem Kasiafione, że chce mieć dokumenty psa, skoro u niej na dt jest. Więc przepiszcie umowę z jednej na drugą i po problemie. W skłą tych dokumentów wchodzi umowa adopcyjna: schroniska- Faflok. I papier psa z wypisu ze schronu. I papier z nr czip i danymi Faflok na nim.
  17. no to długo się zbierałąm,ale wreszcie się uzbierałam i zadzwonmiłam do pani :) rodzina zadowolona i aronek chyba tez :) tak mowila pani nie ma jeszcze zganiania w rodzinie, czyja kolej na soacer z psem :) lubi lezec w stolowym pod stolem. czasem wlazi na rozscielone lozka,albo wlazi, jak jest sam w domu i na widok wchodzacje pani wcale nie zrywa sie z przerazeniem, tylko pomalu sobie schodzi i sie przeciaga :) u corki najbardziej lubi spac w lozku. chodzi z mezem na spacery, pan umawia sie z kolega, co ma psa ze schronu i chodza gdzies nad wode i aronek sobie plywaz i sie bawi z kolega :) pani sie go boi ze smyczy spuszczac, ale dzieci puszczaja i mowia,ze zawsze wraca. a pani nie zawsze chetnie wraca i ona woli go nie spuszczac. raz uciekl z szelek i wrocil na wolanie. na przelomie maja i czerwca ma drugie szczepoenie to wtedy wypytaja weta o koszty kastracji i plusy i minusy, naukowo. da mi znac. namawialam pania,ale ona sie go boi okaleczac, bo ona sama nawet igly sie boi, a u niego byloby ciecie i jej jest jego szkoda. moze wet jej przegada. da mi znac po tym szczepieniu. komend go nie ucza, bo to nie malpa w cyrku i tyle. fajna ta pani w rozmowie, smieszna :)
  18. u mnie tego kota strasznie obszczekiwała, ale nie widziała, co dalej :) fajniuchna suka
  19. ja mam na ulocy do oddania jamnika na długich nogach, polecam dla tych, co Mańka nie dostaną :) byłam na wizycie w Szczawnie. wszystko ok chyba :) szczegóły poślę na pm do ladyswallow. małżeństwo około 50tki, niedługo będzie dziecko w rodzinie, ale mieszkające osobno przecież i tylko z wizytami, do tego czasu państwo już Mańka poznają i po swojemu ułożą. pani zbyt miękka, by psa układać, pan bardziej. pół bliźniaka z zabezpieczonym ogrodem i fajnymi łąkami w okolicy, to jest Szczawno Zdrój, więc parkowa okolica uzdrowiskowa. uliczka spokojniutka. patow mieli już 2 jamniki, psy spały z nimi w łóżku i na fotelach. ze złych rzeczy- panu się bardzo spieszy. i myślał, że w chipie jest gps :)
  20. dziękuję Wam obu :)
  21. umówimy się na pm trzeba wreszcie iść razem :)
×
×
  • Create New...