Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. no to pani zadzwonila i przekierowalam ja wprost do Germaine, bo: mieszkanie 17m kw dziecko 6 lat lekko autystyczne\ pani miala boksia od psego anilo, ktory jej zmal na rekach, gdy sie zatrul, bo pani nie miala kasy na weta, na uspienie go\ bilbo sie do nich nie nadaje moze inny piesek tam ds znajdzie, ale bokser jest za duzy na 17m kw w stolicy :* przykro mi bilbus :*
  2. cudem tu sie przedarlam przez google chce wiesci o jednym piesku stamtad, jakiego maja na swojej stronie, a tel nigdy nikt tam nie odbiera, co robic? wyslalam kilka pm, zobacze,co sie dowiem
  3. pewnie,ze zasluguje!! sliczne foto! sliczny krecik. imie ma do zmiany ;D super foto do ogloszen. oglasza go ktos??
  4. cholera no kizi oglaszalas cos bunie? z tym tekstem mam ja pooglaszac tam,co psy oglaszam? teraz mam staraaaasznie mulacy komp, czekam dlugo,az jedno foto sie wgra bedzie ciezko.. allegro niewyroznione przynajmniej tez musi miec
  5. ciesze si,ze sie dogadali i wszytsko ok "_ happy end
  6. dogo, ale masz fajne banerki!!!! :D sunia czarna kudlaczka wydana byla wtedy, gdy mi mowiono, ze poszla kobita smycz kupic myslalam,ze moze jednak jej nie wzieli i wstawilam napredce na PP, bo dawalam tam tez smutaska i sunie onkowata dzis jade po staruszka misia
  7. ja jej odpisalam,ze zadzwonie popolud iu, a jak jej sie spoeszy to niech zadzwoni sama i cisza bezsens,bo czlowiek sam powinien dzonic,jak mu zalezy no,ale badzmy dobrej mysli kapsel,czyli cos wiedzialas ? to jakis spisek? ;P
  8. dziewczyny!!!! dostalam o 7 rano smsa od pani: witam,chce adoptowac bilbo, proszo o kontakt, imie nazwisko, warszawa wyslalam wiec sms,ze zadzwonie oopoludniu,bo teraz nie mam za co. powinna sama zadzwonic. chyba,ze o 7 rano nie chciala mnie budzic trzymajcie kciuki!
  9. wyslalam zaledwie 3 fotki, niby malo, no ale w ogloszenie i tak duzo nie wchodzi. kameralna wez najlepiej fotki z watku. po co ja mam takie same wysylac, albo prawie identyczne. jesli chcesz w naturalnym rozmiarze to podaj, ktore foto z watku i wtedy wysle na maila foto w orginale. teraz dopisalam w 1 poscie,ze fotki sa tez na stronach 6 i 7. na 6 jest nugat, a na 7 czaczi. nugat na trawce. to juz ladne sa do ogloszen. masa fotek w sumie jest. jest z czego wybierac, jak mozna tylko 5 dac do ogloszenia. teksty sa w 1 poscie, mozna cos pozmieniac, ja sie nie gniewam. moze trzeba je uaktualnic, te teksty. jakby co to jestem nadal do jako takiej dyspozycji, bo ten komp mi strasznie muli, strasznie
  10. ja ją gdzies dalam do przygarne psa nie jest pewne,czy ona juz poszla. dzis lilka dzwonila do schronu, by sie dowiedziec, czy suka jeszcze jest to jej jakas pani mowila,ze nie wie, a tera zn ie ma czasu sprawdzac. ze nie wie, czy suka jest, nie kumala o jaka suke chodzi. potem,gdy ja dzwonilam schron tel nie odbieral \jutro dzwonie o misia to o kudlaczke sie tez zapytama i jak ie okaze,ze ona jest to sie lilka bezie dopiero zastanawiac nad nia \ wystawilam ja, bo nie jetem w pelni przekonana, by w teniedziele ona zostala wydana. bo cos ta osba sie nie wapila z zakupem tej smyczy, a zoologik jest niedaleko i powinna szybko wrocic
  11. niestety nie dodam ich, bo z znow cos sciaga. ma nowa zabawke i przezyc nie moze, a ja sie mecze na zwolnionym necie :( predzej jutro mi sie uda. ma padac, bede wiecej w domu
  12. dla mnie zawsze lepiej brac psa jak najszybciej. i tak juz misiu czeka dluzej o prawie tydzien- jak mialby w schronie czekac do pt. wg mnie- marta bierz na dt w schronie myslisz,ze ktos z nim siedzi i glaska 8 godz dziennie? a zobaczymy przynajmniej,jak on sie zachowuje w domu, bo hotel to kojec
  13. dodam sobie banerek, tzn ktos mi doda a ja teraz nie oglaszam juz kilka ytyg jakos. nie mam mocy do tego.nie obiecuje najpierw walcze z onkami
  14. dokladnie :) kameralna zaraz znow sprobuje mailem wiecej fot wyslac, wczoraj tz cos sciagal non stop i nie moglam fot wgrac wieczorem
  15. jutro dzwonie i pytam,czy psa juz mozna brac czekamy na wiesci od marty, czy kolega pojedzie za free w pt, a misiu pojdzie na 2 dni na jakis dt tutaj
  16. super! borysus zmien tytul i w 1 poscie dopisz dziekujemy czerda strasznie,ze tak szybko zabralas sunie, przez co nie musiala do schronu wracac i ze tak szybko ds znalezliscie jej!
  17. a kto zaplaci za zwrot kosztow? ja nic wspomoc nie moge trzeba czekac. to jak kolega jedzie w sr, w czw bedzie chorowal to w pt moze jechac? to bierzemy miska na 2 dni do marty na dt? :D
  18. o my.... tosz to szok! ale speed, szok! ciesze sie,ze karinka ma nowy dom borysus,czy umowy spisac nie zapomniales? a jak pan chory to jak na spaceki chodzic bedzie? pan samotny? lepiej sie za szybko suni na oczy nie pokazuj, poki sie nie zadomowi, bo bedzie cierpiec, gdy wypijesz kawe i wyjdziesz katinka wszystkiego najlepszego!
  19. ja tez zaznacze ten wiekszy jest niedobry, czesto domunuje malego, stoi nad nim, warczy i nie daje mu sie ruszyc kiedys cala sfora rzucila sie na chudszego i go gryzla :(
  20. mnie pracownicy ostatnio ostrzegali przed glakaniem bezowej. nie wiem,czemu
  21. zaznaczam. dal mat poszedl do ludzi mlodych, co niedlugo slub biora i przyszli zapytac, czy schron chce karme, zamiast na slub maja prosic o kwiatki to chcieli karme dla pieskow :) jest mloda sunia dalmatka na kw, ale migiem pojdzie tez, jeszcze dziecko
  22. nie maja allegro. ja nic o tym nie wiem. ja nie robilam im nigdy, bo nie lubie robic allegro, bo czesto gdy robie, wszystko juz pod sam koniec idzie gdzies w kosmos i mnie trafia. Dogo tez nie robila. ew moze xmartix, bo ona nam robi czaem allegro dla psow, ale tsmutaskom chyba nie robila nigdy, jak kojarze. poprosimy o allegro osobne i wszelkie ogloszenia osobne :) na dogo moga wisiec razem,ale w ogloszeniach koniecznie osobno tak, wersja maskujaca... dlatego na prawde nie ma wiele, co liczyc
  23. a ja przy okazji mam pytanie. czy przy obcinaniu psu brody tez trzeba uwazac, by wasow nie obciac, jak u kotow? ciezko takj wybrac spomiedzy oblepionej brody te waski, by nie uciac. to z moich doswiadczen z kudlaczami
  24. dzieki kameralna, ze jestes :) w ogole pomyslalam wtedy, zima o jednym wtku, by miec mniej roboty, jak sie ma sporo watkow to ciezko ogarnac z podnoszeniem ciaglym, itp a one takie podobne, wtedy jeszcze tych roznic w charakterach nie bylo tak widac, teraz znam te psy jako tako z widzenia juz ponad pol roku i bardziej moge o nich cos powiedziec. teraz juz chyba watku rozdzielac nie ma sensu.. zmienilam wlasnie nieco 1 post i tytul. dodalam nowosci z czasu letniego. bo zima czaczi byl inny i teraz juz inaczej sie zachowuje. wtedy nie chcial wyjsc z budy, a teraz go w budzie nie widzialam od dawna, zawsze przy kracie stoi i szczeka macxhajac ogonem. a nugat jest na wybiegu dluzszy czas i tez widac, ze jego zachowanie jest wciaz takie samo, bardziej widac, jaki t pies, jak sie zachowuje, jaka ma osobowosc. on mi sie strasznie kochany i spokojny wydaje. nigdy nie widzialam,zeby biegl, skakal. czaczi biega nawet wkolo budy. a nugat ma ogromny wybieg i spaceruje lub lezy. zawsze na wolanie podejdzie do mnie. juz mnie tez psy pewnie pamietaja, to moze dlatego juz czaczi bardziej wychodzi z budy, a moze wiosna, ciepelko itp go ozywilo. nie wiemy
  25. no więc tak: spokojniejszy, starszy i mniejszy to Nugat większy, sznaucerowaty olbrzymowaty to Czaczi. tak było zawsze i będzie i na wieki. amen. :D wśród powyzszych fotek od kizimizi pierwsze foto to nugat, a dwa kolejne to czaczi, sznaucerowaty olbrzymowaty nie wiemy, jak one zachowuja czystosc, bo one sa w schronie i tam musza sie zalatwiac w kojcu. w tej chwili juz od ponad miesiaca czaczi jest na wybiegu, bo jego kojec jest remontowany. dlatego ma takie ladne fotki na trawie. czaczi ma tylko fotki w kojcu. a chodzenie na smyczy- tez wielka niewiadoma, ale sadze, ze czaczi ciagnie na maxa, bo on taki zywiolowy, na pewno na poczatku bedzie coagnal, nawet o ile potrafi chodzic na smyczy, to taki byk i on sie musi najpierw troche wyszalec kilka dni, zeby sie uspokoic i nie ciagnac. nugat moze chodzic ladniej, bo jest raczej psem spokojnym i powolnym. nie biega po wybiegu, chodzi sobie spacerkiem, pomalu. nugata czesalam na tym wybiegu i byl grzeczniutki. nie bronil sie, nie uciekal, stal cierpliwie, nie skakal tez po mnie i lizal po czymkolwiek. grzeczny normalny pies, do ktorego sie podc hodzi i go glaska, a on macha ogonem. czaczi jest bardzo ruchliwy i energiczny, czasem poszczeka. nugat prawie nigdy nie szczeka. jest cichym psem. czaczi bardziej pyskaty. czaczi nie moze byc prowadzany na smyczy przez 10letnie dzieckjo, bo sobie ono nie da z nim rady
×
×
  • Create New...