Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. wczoraj mialam kilka tel o rozne pieski, z ogloszen. po dlugiej, dlugiej ciszy. ale o smutaskach mowy nie bylo :( nikt do nich nie dzwonil z zapytaniem :( moze dzis bedzie lepszy dzien :) chcecie kaske na hotel zbierac? dla dwoch duzych psiakow? to kupy kasy trzeba :( ja ani groszem nie pomoge, tyle tego juz mam pod skrzydlami... ok, bandamki odbiore i postaram sie foty w tym im zrobic :) ale latwo nie bedzie, bo nam do boksow wchodzic nie wolno. pracownik bedzie musial wejsc i zalozyc. ale mam mysl, moze czac`iego wtedy poza kojec wyprowadzic, by mial foty wreszcie normalne, bez ruchu i w spokoju? tylko jego kojcec na samym srodkow, wszedzie wkolo jatka bedzie z zazdrosci :( szkoda,zeby sie inne pieski gryzly i meczyly
  2. nie mam jeszcze zadnej wplaty bei wplata dojdzie jutro. pisze do zofiji. do ledymoani pisalam rano i nadal zero odp
  3. ciotki. mialam smsa i tel o bilbo!! smsy byly 2 od jednej osoby. witam. ile za tego bilbo? ja,ze to adopcja. i od- to jak mam go odebrac? ja- po 1 to zadzwonic i cisza. jakis żul drugie to telefon z nr ukrytego. jak zaczelam opiwiadac,ze on szczeka i mu zeby wystaja. to jakies slowo- nie, nie i rozlaczyl sie koles, mlody. debil jakis. ja gadam a tam echo bilbo czekaj jeszcze chwile, bo moze ktos normalny sie wreszcie znajdzie! skoro juz cos sie ruszylo
  4. po 1 to mialam tel od pani kiero schronu w sprawie odwiedzin morusa. zdziwilo mnie to bardzo. pani mowila,ze chce sie przekonac,gdzie on trafil, bo jej przy wydawaniu nie bylo i ona by mi go nie dala, bo co to u mnie w schronie psow nie ma? no i chciala sie przekonac, jak on sie miewa. ale po rozmoie pani wiaz mowila,ze ode mnie takie dobro bije :D i ze ona sie cieszy itp. juz o wizycie nie wspomniala. mowila,ze maja jedna pani sponsorke, ktora sie o morusia martwi, bo go bvardzo lubila i ze przekaze jej moj nr el,by ta sama zadzwonila i wypytala,czy morus ma u mnie dobrze po 2 dostalam smsa, czy morusek jest nadal do oddania. ale ten nmer niechcaco, z rozpedu usunelam od razu!!!! tragedia, gapa ze mnie!!! po 3 mialam inny tel o morusa. zainteresowany adopcja. dziewczyna mieszka pod poznananiem w domku z rodzicami, ma yorka i jej sie srasznie morus podoba, twierdzi,ze do shit zu podobny :D a gabaryty nie sa wazne. uczy sie zaocznie. domek. wizyta ok, itp zaraz dostane jej dane i mam umawiac wizyte. ale transport trzebaby bylo kolowac. z jaskra pojda do weta, wiek nie przeszkadza mialam dzis jeszcze tel o naszego bokserka w schronie. ale dzis roboczy dzien :) a u weta ie bylismy, bo mialam inne zajecia. jutro w poludnie idziemy. sasiedzi skarza, ze orus wczoraj pare godz wyl i szczekal, jak my bylismy na wyjezdzie poza domem :( od dzis ma morus ogloszenia od borysusa, jakie zalatwila czerda
  5. fajni,ze beda lepsze fotki czacziego :) tak, nugat ma biale kreseczki na psyku, a czaczi nie ma czaczi to sznaucio olbrzym, a nugat taki ot zwykly psiaczek. czaczi jet ogromny, a nugat tylko spory czaczi w kojcu, a nugat na wybiegu z trawa. a pierwsze foty obu sa z kojcow, zimowa pora w kojcu czaczi z jednym czarnym psem, a nugat na starych fotacj z kremowym i rudym, na nowych z czarnym podpalanym, na trawie
  6. w tym tyg trzeba isc w odwiedzony wreszcie
  7. kizi wez te 2 fotki czacziego, powyzej co sa, jak on tak bokiem siedzi i sie usmiecha, wslij tez do ubocze, ok? one sa dre do ogloszen, ja nie mam zadnych takich fot
  8. aha :) probowalam znow edytwac, tak tam poupiekzalam i znow nici wyslalam 2 maile do Ubocze z fotami i 2 tekstami kameralna, chcialam Twoje teksty dodac do 1 posta i nici :( ale wyslalam je do Ubocze
  9. nic jeszcze nie wplynelo na konto deklaracji. czekamy do wieczora i wysylamy pm
  10. moja kocica ogrodowa tez miala kiedys cos w lapie i kulala. miala antybiotyk i rope wet wyciskal i czyscil to ze 2-3 razy. smarowalam rivanolem i wreszcie sie zagoilo, lecz teraz pazur ma na bok skrzywiony i do obcinania jest, bo nie sciera o ziemie moze od tego czegos morus kuleje. tylko on kuleje prawie od poczatku. moze ma cos ze stawami, z koscmi,, nie wiem. od ciezaru, starosci. ni wiem. ale mu to nie przechodzi
  11. nie, nie jest Blood, czy mozesz edytowac 1 post i uzywajac znakow interpunkcyjnych poprawic opis zachowania suni i czas i miejsce jej przebywania obecnego? wisz tam tez,ze dajesz platne dt za zwrot kosztow wyzywienia i jakies foto aktualne, ze 2 szt. trzeba tam porzadek zrobic
  12. niestety nie moge :( ja mam wciaz problemy z edycja postow, zakladam z gory,ze to mi sie nie uda. albo zrobie polowe i tak zostanie i bedzie jeszcze gorzej maja przeciez na 1 stronie opisy, jak kizi wstawiala. teraz nugat, teraz czaczi i pod spodem fotki leca a w 1 poscie tez jest opis psa i fotki. opis drugiego psa i fotki. w 1 poscie sa podane strony, na jakich sa nowe foty, wiec tez wystarczy doczytac i pojsc na podana strone
  13. no to super! to ma teraz, jak w raju! serio?codziennie tak lata luzem wciaz? a od kiedy? czemu sie nic nie chwalilas?
  14. on juz dawno obciety :) ale i tak wciaz ziaja dzis rano, niedawno teraz morusek sobie wyl. ale smieszny ma glos :) wpada czesto lapka do kanalu, jak mija takie kanaly ze szczebelkow. dzis chyba idziemy do weta po krople na oczy i niech szuka jakiejs drzazgi w lapce, bo morus ja czasem lize od spodu i wygryza. no i trzeba kupic obroze na pchly lub fiprexa, bo ma 2 kleszcze giganty
  15. o jaaa czytam i czytam i konca doczytac nie moge... to impreza byla u smutasow do 3 rano? o ho ho, tyle chlopaki to jeszcze nie balowali :D zeby ten bal im tylk ocos dobrego przysnill a nie porannego kaca ;P ja ciotrczki spalam juz slodko, wczoraj wieczorem w ogole na dogo nie zagadalam, nie wiedziala,,ze taka impreze przegapilam :) tyla nowych cioc i wujkow!! ciesze sie i dziekuje za przybycie do czarnuchow!! i za rozsylanie tym, co to rozsylali tak efektywnie ;) do rzeczy. psiaki sa w wchu, jak pisala juz kizimizi, ale tego w ogloszeniach nie podajemy mnie sie one nigdy nie myla, nie wiem, w czym tu macie problem :) przeciez to calkiem inne 2 psy :D mi sie tylko imiona poczatkowo ciut mieszaly, bo razem z dogo porobilysmy in ogloszen na inne imiona i stad pomylki, ktore sie chwile ciagnely fotki do ubocze zaraz wysylam. teksty nowe i malutkie chcialam wczraj dodac do 1 posta,ale nic nie moglam znow edytowac. czasem tak mam. pisalam,ze wysle wczoraj lub dzis to sie zabietam i wysylam dzis. w tym tyg wybiore sie do psow przed wekendem jakos. jak najlatwiej bedzie je Wam odroznic? w tej chwili nowe fotki nugata sa na trawie, a czavziego tylko w kocju. bo nugat juz ze 2-3 mce ma boks remontowany i mieszkal na wybiegu. a czaczi wciaz w kojcu ale sytuacja chyba juz sie zamienila juz lada dzien sie odmieni, bo juz kojec nugata byl prawie gotowy 1tydz temu i potem w kolejce czekal kojec czacziego
  16. zuzia czyli jak goscie przyjechali to bunia akurat latala sobie luzem?
  17. ja go tez kojarze, taki dosc sznaucerkowaty,ale ja Tobie nie powiem dokladnie, bo sie nie znam. poszukaj go na stronie schronu. on luzem lata przy bramie wejsciowej tez. czarny podpalany, siersc ma nieco krecona. nie wiem,czy szorstka, nie kojarze, jakie uszy.. moze ktos inny cos powie
  18. ojojoj! co za ruch sie zrobil!! dzieki kamerlana,ze porozsylalas!!!!!! :P tak, oczywiscie skorzystamy z ofertogloszeniowych, koniecznie. Nugat juz troche ogloszen ma, Czaczi nie ma nic aktualnego tekst do ogloszen jest w 1 poscie, chyba ze kazdy moze sobie odswiezyc, jak tylko ma ochote. fotki podesle w org rozmiarach, Ubocze podaj na pm maila, wysle dzis-jutro
  19. Ciekawe, ze na zadny foto ani jednej kupy nie ma. Czyzby posprzatane pod aparat?
  20. kamilawa dziekujemy!!!
  21. Spacerowicz dzis wieczorem, jak podlewalam kwiaty, a Morus latal luzem po ogrodzie, znow przecisnal sie pod siatka do sasiadow. Spacerowicz straszny A jedzenie z reki je tak,ze moglby alce odgryzc. Nigdy nie czeka,az mu naloze, rzuca sie na jedzenie strasznie. Zapowiada upaly u nas. A juz teraz Morusowi jest goraco i wciaz ziaja, mimo,ze ma cien i chlod pod murem
  22. kasiafiona, co tam slychac?? asia ginger mozesz pooglaszac spanielka naszego?
×
×
  • Create New...