Dziewczynki tym razem wypoczywały na Śląsku. Do gustu przypadła im Pustynia Błędowska, a jeszcze bardziej późniejszy grill I zimny arbuz Tosia i Moli przesyłają gorące pozdrowienia
Pańciostwo Szagi i Smugi spełniali swoje marzenia i byli na koncercie Brusa Springsteena, a dziewczynki w tym czasie spędzały czas u zaprzyjaźnionej rodziny i suczki Szelki
Bardzo się cieszę, że jest dobrze. Mam sporo zapytań o Gucia na FB na profilu fundacji, więc pozwoliłam sobie dzisiaj wrzucić info i parę zdjęć. Guciątko wielu osobom głęboko zapadło w serce.
Pytałam p. Oli, jak sprawuje się Albinka - jak na razie nie ma żadnych problemów, oprócz jednego zniszczonego kapcia p. Oli nie ma też żadnych zniszczeń.
Albinka otrzymała pomoc, za którą bardzo dziękujemy
100 zł - malti (29.05.)
50 zł - MikAga (02.06.)
40 zł - Magdalena M. Lublin (05.06.)
50 zł - Katarzyna K. Kraków (06.06.)