Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Wpłaty (na wyłapanie Anielki) na konto ZEA: 30 zł - malti (24.07.) 50 zł - DS Stefci (25.07.) 50 zł - Iwona z Sosnowca (28.07.) 100 zł - Ewa M. Płoskie (28.07.) 100 zł - Marek K. TZ Alaskan M ( 28.07.) 200 zł - Alaskan M. (28.07.) (wpłaty: 50 zł - Ewa Marta, 50 zł - Limonka80, 40 zł - Aldrumka, 60 zł - Ula Zamość) .
  2. Parę dni temu minął rok od adopcji Stefci, teraz Szagi. Pani Ania zadzwoniła do mnie i do Iwony z Sosnowca, która zrobiła wizytę PA i podziękowała za zaufanie i za Stefcię, która od roku jest rodziną
  3. Wpłaty dla Zewa na konto ZEA 20 zł - Tianku (08.07.) 30 zł - Ewa Marta (10.07.) 70 zł - Keyuta (11.07.)
×
×
  • Create New...