Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Jest i druga dobra wiadomość - Jagódka ma dom, zamieszka w Będzinie w bloku. Pięknie dziękuję za dzisiejszą wizytę przedadopcyjną Iwonie z Sosnowca. Jagódka będzie miała bardzo zwierzakolubną rodzinę, która kiedyś była DT dla kociaków. Teraz w domu mieszka piesek i jest sporo rąk do głaskania
  2. Staszek Fistaszek w domciu z rezydentem
  3. Wczoraj do swojego nowego domu do Krakowa pojechał Fistaszek, teraz Staszek Bez problemu został na godzinę u Joli, skąd odebrała go jego nowa rodzina. Bardzo dziękuję Murce za opiekę, a Joli z Jelenie w Terenie za pomoc w transporcie kocia do Krakowa. No i za wizytę PA. Staszek Fistaszek u Joli
  4. Mamy smutne wiadomości o Malince, ale to najlepiej opisze Murka, jak znajdzie wolną chwilkę. Ja tymczasem przekaże te lepsze informacje.
  5. Zaglądam z bijącym sercem i cieszę się, że u Was wszystko dobrze Oby jak najdłużej. Pozdrawiam ciepło
  6. Trzymam kciuki za Bonusika, oby kolejne wieści były lepsze...
  7. Opłacona faktura za Bonusa: 450 zł FAKTURA - Bonus ZEA 06.25.pdf
  8. Wpłaty dla Kody na konto Zea: 60 zł - Iwona z Sosnowca (17.07.) 400 zł - Jo437 (01.07.) - za hotelowanie Kody
  9. Wpłaty dla Zewa na konto ZEA 50 zł - konfirm31 (14.07.) 20 zł - AlfaLS (23.07.) 50 zł - Isiak (30.07.) 25 zł - Paulina Ł. (01.08.)
  10. Trzymam kciuki! Może Częstochowa przyniesie szczęście Nuri, tak jak jakiś czas temu malutkiemu Kuki
×
×
  • Create New...