Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Wpłaty dla Bonusa na konto ZEA 10 zł - Nesiowata (02.06. 370 zł - Ewa Marta (02.06.) 150 zł - Adopcje Wirtualne
  2. Parę dni temu zadzwonila do mnie p. Ewa z Lublina, która kiedyś adoptowała z zamojskiego schroniska dwie suczki, Rajkę i Sonię; suczki miały wątek na dogomanii, jak znajdę link, to wrzucę tutaj. Sonia odeszła parę lat temu, w 24 r odeszła też Rajka, zaraz potem dwa koty, bo wszystkie zwierzaki były w podobnym wieku. Przez cały ten czas mamy kontakt, p. Ewa obserwuje nasze zamojskie zwierzaki no i wypatrzyła Albinkę, która jest bardzo podobna do Rajki. Opowiadała, że sunia skradła jej serce jak kiedyś Rajka, ale wie, że adopcja tak młodej suni byłaby nierozsądna. Bardzo się cieszy z domu Albinki i rozważa adopcję starszego zwierzaka, suczki albo kota, bo dom bez zwierząt jest bardzo pusty, odezwie się po rozległym remoncie, który teraz u niej trwa. Wspomnę jeszcze, że to wlaśnie Rajkę p. Ewa wypatrzyła u mnie na schroniskowych zdjęciach, natomiast Sonię zabrali z mężem dlatego, że na wszystkich zdjęciach stała przy Rajce. Nasza Albinka ma więc więcej wielbicieli Wrzucam parę wspomnieniowych zdjęć.
  3. Opłacona faktura za hotelowanie: 545 zł Hotelowanie Jagna 5.pdf 40 zł - Iwona z Sosnowca (31.12.) 40 zł - Iwona z Sosnowca (24.01.) 50 zł - Iwona z Sosnowca (21.02.) 50 zł - Iwona z Sosnowca (14.03.) 60 zł - Iwona z Sosnowca (16.04.) 60 zł - Iwona z Sosnowca (05.) 85,04 zł - wirtualna adopcja 120 zł - wirtualna adopcja Razem: 505,04 zł
  4. U naszej Zulci parę lat przed śmiercią zdiagnozowano zespól przedsionkowy; po pierwszym ataku dostała leki i potem atak powtórzył się jeszcze raz, o dużo mniejszej sile. Trzymam kciuki za Yoko, razem z TZem życzymy suni dużo zdrowia.
  5. Opłacona faktura za hotelowanie: 450 zł FAKTURA - Bonus ZEA 05.25.pdf
  6. Alpinka na wczorajszym spacerze Pani Ola napisała, że w poniedziałek Alpinka była na długim spacerze w parku i zachowywała się wzorowo
  7. Trzymam kciuki za sunię, niech pokaże się z jak najlepszej strony, chociaż p. Ola podobno przygotowana jest też na te gorsze zachowania. Oby było ich jak najmniej Albinko, własny domek zobowiązuje
  8. Trochę mnie puściło, siedzę i płaczę, z radości Albinka ma się chyba bardzo dobrze
  9. Bardzo, bardzo bym chciała, aby poszczęściło się Albince. Jej pani ma na imię Ola, a dzisiaj z Krakowa zadzwoniła też p. Ola w sprawie adopcji Aksamitki, może też to będzie fajny dom dla koci....
  10. Murka napisała mi, że chętnie poszła z nimi na smyczy. Do samochodu miała obiekcje sama wskoczyć, ale smaczki ją przekonały
  11. Albinka pojechała, młodzi nie mogli się chyba jej doczekać i umówili się dzisiaj na odbiór. A mnie stres trzyma i nie puszcza. Proszę o kciuki, zostańcie z sunią jeszcze trochę .
×
×
  • Create New...