Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4222/dscn4048xm4.jpg[/IMG]
  2. [URL="http://img485.imageshack.us/my.php?image=dscn4047nl7.jpg"][IMG]http://img485.imageshack.us/img485/43/dscn4047nl7.th.jpg[/IMG][/URL] Romek - jak mozesz wstaw chociaz jedno większe zdjęcie
  3. Sunia ma 50 cm wys, jest przyjaznie nastawiona do pozostałych suk w boksie, chociaz najczęściej chowa się do budynku. W schronisku jest od maja/czerwca. Pani Iwono - bardzo życzymy suni takiego domu, jaki ma teraz Delma i takiej Pańci! Widziałam dzisiaj zdjęcia Delmy - to juz tłuścioszka:lol:
  4. [URL="http://img201.imageshack.us/my.php?image=dscn4046jz7.jpg"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7029/dscn4046jz7.th.jpg[/IMG][/URL] uczę się wstawiać zdjęcia
  5. Dobranoc malutka, może jutrzejszy dzień przyniesie ci cos lepszego?
  6. Sunia jest bardzo drobna, daje sie głaskać, dotykać, ale to wszystko chyba ją przerosło:-( Wydaje mi się, ze nie ma zbyt często dostępu do budy i miski... Aga, pewnie że daj mój nr - 609 160 440
  7. No właśnie - zdjęcie mówi wszystko:placz: Jade do schroniska we wtorek, zrobię następne. Teraz idę na radę, będę wieczorem. Pajunia - potem napiszę o kropkowanej
  8. Dziewczyny - Bianka jest straszną bidulką:placz: Ma taka skulona ok 47 cm, sporo miejsc z otartym do krwi naskórkiem - to nie zmiany chorobowe ale skutek przebywania w wybetonowanym boksie. ... Cały czas wyglądała tak jak na zdjęciu- podkulony ogonek i przerażone oczka. Nawet nie bardzo interesowało ją jedzenie. Jest zestresowana, chyba na końcu w hierarchii:-(
  9. Aga wysłałam zdjęcia
  10. Buziaczki dla dogomaniaczek, do wieczora:bye:
  11. Oczywiscie - dzisiaj poprosimy, aby obie sunie były wyprowadzone, pochodzimy z nimi, zrobimy zdjęcia. Wszystko napiszę wieczorkiem - teraz idę do pracy.
  12. Trzymam za dobre domki. I za szczęsliwe dni dla tych bidulek
  13. Będę płakać:-(
  14. Zdjęcia i info będą dzisiaj wieczorem:lol:
  15. Wyślę, jak tylko będe miała. Tymczasem podnoszę bidulkę na dobranoc
  16. Wszystko będzie - i zdjecia i więcej informacji, ale w piątek - dzisiaj i jutro nie mogę, bo mam rady po lekcjach (koniec semestru):placz: Dziewczyny - dziekuję:loveu:
  17. [quote name='Niewiasta_21']:shake: ona powinna dostawac antybiotyk co drugi dzień.[/quote] A nie dostaje?
  18. Sunia ma ok 40 - 45 cm wysokości, jest skulonym, przestraszonym stworzonkiem
  19. Aga - uspokoiłaś mnie; ja wiem że Jetka to wspaniała, kochana sunia:loveu: , oby tylko pokochała ją ta nowa rodzina. A jak czuje się psinka?
  20. Rzeczywiście smutno i pusto u Bidulki:-( Ale trzeba miec nadzieję, ze i ona znajdzie swojego człowieka
  21. Dobrze byłoby wiedzieć, co u Jetusi, przynajmniej przez ten początkowy, trudny czas...
  22. Do góry psinki....Szukajcie dobrych domków
  23. Czy będziesz mogła miec informacje o suni po jej wyjeździe z Mielca?
  24. Aga - rozumiem Twój ból; ja znałam Jetkę ze schroniska, potem była u mnie parę dni, a każdego dnia o niej myślę i tęsknię:-( Najwazniejsze aby była szczęsliwa i szybko przyzwyczaiła się do nowej rodziny, bo ona tez będzie tęskniła za Wami:-( Czy będziesz mogła miec informacje o suni po wyjeździe z Mielca?
×
×
  • Create New...