Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Jeszcze chciałabym wiedzieć, ile trzeba będzie oddać Mrówie za przewóz?
  2. Przeczytałam cały wątek; dobrze, ze Misio ma dom:loveu: Życzę Misiowi i jego Rodzinie dużo miłości.
  3. Super, super - potwierdzam:lol: Jesteśmy tu pelni podziwu
  4. Dowieziemy sunie do Warszawy. Teraz TZ jest chory, ale myślę, ze koło soboty mozemy planować wyjazd Bianki lub obu suń, to wszystko zależy od nabrania sił po grypie. Dobrze by było, jakby i dalmasia pojechala; ona juz tyle czeka tu na domek...
  5. Jakieś cuda działy się na dogo, ja nie mogłam zupełnie nic napisać, miałam tylko początkowe strony wątku Bianki . Sunia siedzi sobie w schronisku i zupełnie nie wie, ze wzbudziła takie zainteresowanie i że ten domek jest w zasiegu jej łapek i pysia:lol: A moze ten domek już jej się śni? Czekamy na wieści o dalmatysi, moze faktycznie obie pannice pojadą do Poznania:lol:
  6. Pożegnania są smutne:-(
  7. Nie jestem pewna czy dotyczy to Bianki, ale w wątku transportowym Mrowa23 proponuje pomoc w transporcie:lol:
  8. Supergoga - myślę, ze to bardzo dobra decyzja, aby sunia była najpierw u Ciebie:lol: ; masz doświadczenie, nie zrazi Cię niepewność i lękliwość Bianki, jej nieumiejetności, które wynikają z przebywania w schronisku. A ona w Twoim domu znabierze pewności, nauczy się, że mozna człowiekowi zaufać a tym samym zwiększy swoje szanse na udaną adopcję.
  9. Wydaje mi się, ze nie ważne czy w Polsce czy w Niemczech; najważniejsze zeby wybrać ten najlepszy dom, w którym sunia będzie kochana. A jak ta rodzina z Poznania, która chce adoptować Biankę?
  10. [quote name='agusiazet']Martuś, ja je obrabiam w Corelu i zmniejszam rozdzielczość, tak na oko. Jeśli chcesz mogę Ci je tak porobić, mam teraz czas, bo są ferie!!![/quote] Tzn chciałam powiększyć te zdjecia które juz są, takie większe o wiele bardziej przemawiają...Ale teraz sunie juz są powystawiane, więc nie wiem czy coś zmieniać.
  11. Kropeczki - trzymam kciuki za dobry domek
  12. [quote name='agusiazet']Martuś, może w tytule trzeba dodać, że potrzebny transport?[/quote] Pewnie, ze tak. Tylko jak zmienia się tytuł wątku? Nie ma Magdy i nie mam kogo zapytać
  13. Jesteście cudowne. te psinki tyle Wam zawdzięczają; rzeczywiscie dobrze by było, gdyby obie znalazły dom i mogły razem jechać. Zobaczymy co bedzie sie działo po ogłoszeniu kropek
  14. Odzywam się, rzadko bo jeszcze nie mogę dojśc do siebie po grypie; Kropcia nie więcej jak 2,5 roku, jest zdrowa i bardzo przytulaśna. Ma łagodne usposobienie, w boksie nie wadziła nikomu, najczęsciej w ogóle nie wychodziła i nie pokazywała się . Teraz, odkąd jest z Bianką, pokazuje się częsciej i wita ludzi wskakując na siatkę. Bardzo szuka kontaktu z człowiekiem, wręcz wpycha pysio do głaskania. Ma 50 cm wysokosci, wazy w tej chwili 17 kg. We wrzesniu wygladała bardzo żle, mysleliśmy ze jest chora. Byc moze tak reagowała na warunki schroniskowe. Jest spokojną, łagodna psinką, która bardzo potrzebuje kogos, kto ją pokocha.
  15. Sunia nie jest chyba jeszcze nigdzie ogłaszana. Liczymu na Agę, bo prawdę mówiąc nikt z nas nie wie, jak się za to zabrać:oops: Pakaty do wetów i sklepów da się oczywiscie zrobić, chociaz na przykładzie Jetki wiemy, ze w Zamościu i okolicach znikome zainteresowanie
  16. Cudowna sunia:loveu: Cudowne zdjęcia. Widać, ze sunia jest szczęśliwa. Oby więcej takich adopcji
  17. Aga - jak wstawiać zdęcia, aby były takie duze jak Jetusi?
  18. [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4180/dscn4116wc3.jpg[/IMG] Nie bardzo wyszło to zdjęcie
  19. [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/1903/dscn4117qq6.jpg[/IMG]
  20. Jak Jetusia przed wyjazdem?
  21. To bardzo dobra wiadomość:multi: Do Warszawy nie ma żadnego problemu z dowozem z Zamościa. Trzeba znaleźć kogoś, kto zabierze sunię z Warszawy. Wrzucam prosbę na watek transportowy. Za godzinkę będą zdjęcia Bianki:lol:
  22. Sunia przywitała dzisiaj męża machaniem ogonka i skakaniem na siatkę:lol: Chyba odżyła trochę bez gromady suk obok siebie. Ktos kto ją weźmie będzie miał przemiłe, łagodne i oddane stworzonko u swego boku.
  23. Magda - jesteś już?
  24. Mam grypę, nie byłam u bidulki 2 dni. Mąż jezdzi leczy jej ucho
  25. Rozmawiałam przed chwilą z Romkiem - wieczorem wrzucą z Asią jakis fajny tekścik
×
×
  • Create New...