Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Przypominamy przed nocą: Bianeczko - królik to przyjaciel!!!
  2. Zulka dziękuje cioteczkom za zainteresowanie i oferowaną pomoc. Miejmy nadzieje, ze juz niedługo będzie mozna szukac tego jedynego domku. A zaanektowaniem posłanka wcale się nie przejęła - wdrapała sie na TZ i tam zasnęła.
  3. Oczywiście - trzeba będzie o tym pomysleć. Na razie sunia musi troszkę nabrac ciałka, bo ma dużą niedowagę no i przede wszystkim zapomnieć o stresie, jaki przeżyła.
  4. Czytam i płaczę:placz:
  5. Zresztą Asia i Romek często wyciagają z naszego schroniska największe psie nieszczęścia, które jedna łapką były juz za Tęczowym Mostem i wszystkie mają teraz wspaniałe domy:lol: Tym razem tez musi się udać.
  6. [quote name='brazowa1']Cudenko takie malutkie i kochane :loveu:[/quote] Dla takiej suni i domek musi być kochany, nie moze byc inaczej
  7. No właśnie widzę, ze juz plami; jest cieczka. Moja Tolka bardzo zazdrosna; weszła dzisiaj na posłanko Zulki, moze i wygodnie, gdyby nie ten ogon;) [CENTER][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/508/dscn4179rw8.jpg[/IMG][/CENTER] [LEFT] [/LEFT] [CENTER] [/CENTER] [LEFT]Zulka trochę zaskoczona...[/LEFT] [CENTER][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/4862/dscn4175uq5.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7227/dscn4176es7.jpg[/IMG][/CENTER]
  8. [quote name='supergoga']Wielka szkoda, tu miała by tyle miłości, a jeszcze są domki czekające na Kropke, której pewnie nie dostana - cos mi tak w uchu szumi. Bardzo żałuje, że nie pojechała do nas. Ale teraz postaram sie pomóc w szukaniu najlepszego domku na świecie. Bo jak nie - to ...pojade do Zamościa i dopiero będzie bal.[/quote] Do Zamościa zawsze zapraszamy i wtedy dopiero będzie bal! A suni juz wczoraj naszeptałam do ucha, ze nigdy wiecej taka historia się nie powtórzy! Zulka jest duzo chudsza niz na zdjęciach, dostaje maleńkie porcje, które dosłownie połyka i cały czas biega do kuchni. No i chyba z tego wszystkiego będzie miała cieczkę, bo pipcia coraz większa...
  9. Aga - pieski nie zapominają:lol: Jetusi życzę nieustającego szczęścia. No i czekamy na wciąż nowe wiadomości. Jesteśmy ich wręcz spragnieni!
  10. Ma dziewczyna szczęście; żeby tak jeszcze Bianka zaczęła myśleć...A z Zulką to faktycznie mozna wymiziać się za wszystkie czasy, dosłownie trzeba ją od siebie odklejać. A że to chudzieńkie i maleńkie, to najczęściej nie mam sumienia ...
  11. Goga - nie zgadałyśmy się, nie śmiałam wspominac o kolejnej bidulce, i tak masz przez zamościanki nieprzespane noce. Szkoda, bo chciałabym - oddając Zulkę do nowego domu - byc tak pewna jej przyszłosci jak w przypadku Bianki i Maszy...
  12. Zulka jest już w Zamościu, podróż zniosła bez żadnych niespodzianek, więc te parę kuleK od Pidzej to żaden problem:lol: Całą drogę spała z główką na kolanie kierowcy. Domek poznała, podreptała od razu do miski, zaliczyła 2 spacerki, teraz odsypia stres związany z podróżą. Zulka ponownie szuka domku... Bardzo chcielibyśmy, aby ktos ją pokochał tak po prostu i bezwarunkowo, bo ona bardzo tego pragnie... Pidzej i Asiamm - dziękuję. A te pociągowe zdjęcia bardzo nam się tu podobają.
  13. Weszłam do Maszy - wspaniałe wiadomosci, jestem u Bianki - również:lol: Szkoda tylko, p. Natalii... Próbuję wyobrazić sobie Biankę bez widocznych żeberek, z podniesionym ogonem; ale to musi byc widok, Bianka chyba nie poznaje sama siebie:evil_lol: Cudnie po prostu. Czyli nadal trzymamy kciuki.
  14. To najlepsza wiadomość od paru dni:multi: Tak sie cieszę!!! Trzymam kciuki za pogłębianie tej miłości.
  15. Zulka spaceruje chyba teraz po Warszawie. Mam nadzieje, ze nie zapomniała tego tygodniowego pobytu u nas i nie bedzie to dla niej kolejny stres...
  16. To na wątku Zulki; tez nie wiem co się stało, jak sobie Natalia radzi w takiej sytuacji ?
  17. A my tu juz czekamy na sunię.
  18. Jak trzeba pomóc, Jo37 czeka na wiadomość.
  19. Rozmawiałam z Jo37 , ona tez zgodziła się:lol: No ale jak tu juz wszystko tak zgrabnie dograne, to wysyłam jej sms ze wszystko ok.
  20. No niestety ten weekend odpada, nie mamy tez nikogo, kto jechałby w te wolne dwa dni do Lublina. Kolejny dzień, kiedy mozemy odebrac sunie z Lublina przed południem to czwartek 15. Spróbuję napisać do Jo37...
  21. Ciapek to pierwszy z lewej
  22. A ja przy okazji zaprezentuję gromadkę Asi i Romka:lol: [CENTER][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7410/gromadkaasiiromkamy2.jpg[/IMG][/CENTER]
  23. Pidzej - czy odwonił ktos od Moniki?
  24. Bede dzwonic po 12, teraz mam lekcje. Odezwe sie zaraz po telefonie
  25. Dograne jest z pidzej, problem jest z kontaktem z Moniką; nie odzywa się.
×
×
  • Create New...