[quote name='supergoga']Wielka szkoda, tu miała by tyle miłości, a jeszcze są domki czekające na Kropke, której pewnie nie dostana - cos mi tak w uchu szumi. Bardzo żałuje, że nie pojechała do nas.
Ale teraz postaram sie pomóc w szukaniu najlepszego domku na świecie. Bo jak nie - to ...pojade do Zamościa i dopiero będzie bal.[/quote]
Do Zamościa zawsze zapraszamy i wtedy dopiero będzie bal! A suni juz wczoraj naszeptałam do ucha, ze nigdy wiecej taka historia się nie powtórzy! Zulka jest duzo chudsza niz na zdjęciach, dostaje maleńkie porcje, które dosłownie połyka i cały czas biega do kuchni. No i chyba z tego wszystkiego będzie miała cieczkę, bo pipcia coraz większa...