-
Posts
52033 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Jak Bianka w nowym dokmu? No i jak króliczek?
-
[CENTER][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4936/dscn4049wn2.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Sunia jest wielkosci kota, waży ok 3,5 kg i ma ok 5 lat. Jest bardzo łagodna, potrafi pięknie chodzić na smyczy. Została znaleziona na ulicy w grudniu i przywieziona do schroniska w Zamościu. Dzisiaj została zbadana u weta, odrobaczona i odpchlona. Szkoda takiego maleństwa... http://img158.imageshack.us/img158/1103/dscn4118gf4.jpg Zulka ma ok. 5 lat, jest maleńką sunią wielkości kota, waży obecnie ponad 5 kg. Została znaleziona na ulicy w grudniu i przywieziona do schroniska. Bardzo źle znosiła warunki schroniskowe, była smutna i zrezygnowana. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Zamościu. Zulka jest bardzo łagodna, spokojna, cicha, posłuszna, przyjazna dla ludzi, innych psów i kotów. Reaguje już na swoje imię, potrafi chodzić na smyczy, na spacerach pozostaje zawsze w zasięgu wzroku. W domu cały czas szuka z nami kontaktu, uwielbia głaskanie i pieszczoty. Przesypia całe noce, potrafi też zostać sama w domu. Zulka poszukuje dobrego spokojnego domu na stałe i swojego człowieka, bo ta maleńka sunia ma przoogromną potrzebę bycia kochaną; odpłaci równie wielką miłością i oddaniem. Historię Zulki mozna przeczytać na stronie http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46912 tel. 609160440
-
[IMG]http://img93.imageshack.us/img93/4303/dscn4050gd9.jpg[/IMG] Sunia ma ok 5 lat, jest wiekości kota i waży 3.5 kg Wątek sun: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3484782#post3484782[/url]
-
[quote name='pajunia']A ktora to ta malenka sunka? Moze ja u mnie tez poumieszczam, jesli nic przeciwko temu nie macieß[/quote] Bardzo proszę:lol: na razie pokażę ją Wam na wątku Jetki, jutro przyjezdza do mnie:lol: [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/4376/dscn4051ez0.jpg[/IMG]
-
Nie ma sprawy Supergoga, na wątku parę osób zgłaszało chęć pomocy, myslę, ze będzie dobrze :lol:
-
Myślimy nieustannie i bardzo, bardzo ciepło:lol: Bianka - królik to przyjaciel!!!
-
Aga - odezwała się Pani, której dałaś mi nr telefonu - wzięła tydzień temu ze schroniska w Zamościu sunię szczeniaka - Funię. Dotrzymała słowa:lol:
-
No niestety - na stałe jeden pies w domu i to decyzja ostateczna! Dla suni domek tylko tymczasowy i szukanie nowego stałego, ale dobre i to dla takiej maleńkiej suczynki, która musi przebywać ze szczeniakami w boksie bo ze wzgledu na rozmiar gdzie indziej się nie nadaje:cool3:
-
No tak, suczydło zrobiło się śmiałe, bo szczęśliwe. Aga; wybaczysz mi chyba, ze na wątku Jetusi piszę o innej suni, ale usprawiedliwieniem jest to, ze to Jetki kolezanka:lol: Otóz przy Biance i Kropce TZ tak mi się rozkochał w suczydłach ze schroniska, ze chce zabrac do nas na tymczas tę malutką sunię, o której pisałam Ci wczesniej i której zdjęcia wysłałam. Czy pomogłabys teraz w czasie ferii w umieszczeniu jej ogłoszeń w necie?
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Tola replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Co z Edną? Jest chora? -
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
Tola replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki za Kropkę i domek:lol: -
Moze Bianka jako kobieta prędzej zrozumie:cool3:
-
Czy zmieniac tytuł, ze Bianka ma dom? tymczas? czy czekać?
-
Mam nadzieję, ze to tylko nieobycie Bianki i ze przy pełnej misce i pełnym brzusiu królik nie bedzie jej interesował. Pomysł z kagańcem ( miękkim) moze da efekty, Królik chyba powinien chodzic luzem - moze Bianka napatrzy się jak z królikiem obchodzi się Orsi i zrozumie, ze to przyjaciel...Nasi znajomi mieli podobny problem ze swoim dogiem i małym kotkiem - dog zaatakował na spacerze bezdomnego kociaka, maluch o mało nie stracił zycia. Znajomi zabrali poturbowane maleństwo do domu i przez parę dni pilnowali oba zwierzakli; Pies po paru dniach zrozumiał, ze kociak to swojak i domownik, na spacerach gania inne koty, ale tego swojego nie rusza. Mam nadzieje, ze Bianka tez powoli zacznie przyswajać prawa w domciu Natalii, skoro to super domek. Supergoga - odpoczywaj chociaz trozeczkę, nalezy Ci się!!!! Żałuje, ze nie mogłam Cię wyściskać.
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Tola replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Piszcie jakiej pomocy potrzebujecie, jakich leków? -
Siedzę i myslę o nowym domku Bianki....Czy sunia podobała się...Czy się juz boi trochę mniej...
-
Nie pojechałam:-( ....Sunie juz przekazane (10.40), Bianka prawdopodobnie jedzie od razu do Głogowa. Teraz juz musimy czekac na info wieczorne od Supergogi.
-
Dziewczęta za 20 - 30 min bądą w Sulejowie (jest 10.03) Podróż ok, przed wyjazdem zrobiły co trzeba:lol: Kropka próbuje wejśc na siedzenie obok kierowcy:lol:
-
Czarusia-z DT u Dagi 27 wprost do wspaniałego domku!!!!
Tola replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Podnoszę sunieczkę. Trzymam za dobry domek -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Tola replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Sliczna psinka, ma takie smutne oczka... Trzymam kcuiki, tyle tylko mogę dla niej zrobić -
Trochę denerwuję się tym jutrzejszym dniem....
-
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
Tola replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Bianka jest badzo chudzinką . Kochane sunie:loveu: A ogonek Bianki juz nie jest gdzies daleko miedzy nogami tylko tak jakos blizej...Mniej przestraszony:lol: -
Czyli to jej ostatnie dni u Agi.....życzę suni szczęścia:loveu:
-
Nie martwcie się, zmiany uwzględnione, wszystko ok - wymiana suniek w Sulejowie pod Piotrkowem:lol: Będzie dobrze. Czekamy na zdjęcia z Kosiorkowa.